توییتر پس از نزدیک به چهار سال روند تأیید را از سر گرفت


آیا آرزو دارید که نشانک دلخواه آبی را در کنار نام خود در توییتر دنبال کنید؟ اکنون فرصت شماست.

پس از تقریباً چهار سال توقف روند بررسی عمومی ، توییتر اکنون برنامه های جدیدی را می پذیرد.

توییتر حساب های بیشتری را بررسی می کند

توییتر پیام منتظر مدتها را روشن کرد وبلاگ توییتر : سرانجام پذیرش درخواستهای تأیید شروع می شود. این پلتفرم بررسی کاربران را در نوامبر 2017 متوقف کرد و قول داد که از آن زمان برای ارزیابی مجدد سیستم تأیید خود استفاده کند.

و طبق توییتر ، توییتر با برخی تغییرات جدید سیستم تأیید را مجدداً راه اندازی می کند. شما لیستی از معیارها را تعریف کرده اید که برای تأیید اعتبار باید آنها را داشته باشید صفحه راهنمای توییتر براساس نوع حسابی که می خواهید تأیید کنید ، تجزیه می شود.

اگر می خواهید حساب خود را تأیید کنید ، باید مطمئن شوید که حساب شما در یکی از دسته های زیر قرار دارد:

  • دولت
  • شرکت ها ، مارک ها و سازمان ها
  • سازمانها و روزنامه نگاران جدید
  • سرگرمی
  • ورزش و سرگرمی
  • فعالان ، برگزار کنندگان و سایر افراد تأثیرگذار

بیش از همه ، توییتر اعلام می کند که حساب شما باید “معتبر ، درجه یک و فعال” باشد. حسابهایی که تقلیدهای تبلیغاتی ، نظرات یا حسابهای غیررسمی طرفداران را ارسال می کنند ، واجد شرایط تأیید نیستند. همچنین در صورت غیرفعال شدن حساب خود ، جعل هویت شخصی یا نقض مکرر خط مشی های توییتر ، می توانید تأیید خود را پس بگیرید.

مطالب مرتبط: توییتر فونت جدید “Chirp” را روی دسک تاپ معرفی می کند

نحوه درخواست برای تأیید

توییتر می گوید شما ممکن است گزینه تأیید حساب خود را برای چند هفته دیگر مشاهده نکنید. با هدف گذاری می توانید این گزینه را پیدا کنید: تنظیمات و حریم خصوصی> حساب . از اینجا کلیک کنید درخواست تأیید برای شروع روند.

سپس باید تعیین کنید که حساب شما به کدام دسته واجد شرایط تعلق دارد (در بالا ذکر شده است) و نوعی شناسایی را ارائه دهید تا توییتر بتواند هویت شما را تأیید کند. این ممکن است شامل یک کارت شناسایی دولتی ، آدرس ایمیل یا یک وب سایت رسمی باشد که حساب توییتر شما به آن پیوند داده شده است.

پس از ارسال درخواست شما ، توییتر می گوید بسته به تعداد کاربران متقاضی ، ممکن است از چند روز تا چند هفته طول بکشد. اگر توییتر درخواست شما را بپذیرد ، یک نماد تأیید آبی به طور خودکار در کنار نام شما ظاهر می شود.

نشان آبی برگشته است

هنگامی که کاربران می توانند برای تأیید درخواست دهند ، Twitter احتمالاً شاهد هجوم عظیم برنامه ها خواهد بود. توییتر همچنین می گوید که قصد دارد افراد بیشتری را از جمله دانشمندان ، دانشگاهیان و رهبران مذهبی واجد شرایط نظارت دقیق در آینده کند.

برای به روزرسانی های بیشتر حتماً حساب خود را دنبال کنید توییتر بررسی شد .

منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *