چگونه وقتی خانه نیستید هشدارهای تماس با Google Home را غیرفعال کنید


وقتی خلوت هستید با خاموش کردن هشدارهای تماس از Google Home خانه خود را ایمن تر نگه دارید. به جای اجازه دادن به تماس های تلفنی بی پاسخ در خانه ای خالی ، می توانید این ویژگی را با استفاده از برنامه Google Home غیرفعال کنید.

در اینجا نحوه خاموش کردن هشدارهای تماس Google Home در زمانی که در خانه نیستید و این به معنای حریم خصوصی شما است.

هشدارهای تماس Google Home چگونه کار می کند؟

هنگامی که تلفن خود را برای برنامه iOS یا Android به برنامه Google Home متصل می کنید ، می توانید هشدارها را برای همه تماس های ورودی از دستگاه های Google مانند بلندگوها یا نمایشگرها دریافت کنید.

بلندگوها برای اطلاع از تماس شما شروع به زنگ زدن می کنند ، یا اینکه صفحه هوشمند شما روشن می شود و هر گونه اطلاعات در مورد تماس ورودی شما را نشان می دهد.

تنها مشکلی که در مورد اعلان ها وجود دارد این است که در خانه نیستید. این هشدارها هنوز هم می توانند روشن شوند ، اگرچه هیچ کس به تماس پاسخ نمی دهد.

Google Update 2.36 به هرکسی که از دستگاه Google Home خود استفاده می کند به شما اجازه می دهد به محض دور بودن از خانه این هشدارهای تماس را به طور خودکار خاموش کند.

مرتبط: چگونه دستگاه های خانه هوشمند خود را با دستیار Google مدیریت کنیم

دستگاه های بی صدا شما می توانند خانه شما را ایمن نگه دارند ، زیرا در صورت وجود زنگ بدون پاسخ هیچ کس در خارج از خانه چیزی نمی شنود.

چگونه وقتی خانه نیستید هشدارهای تماس با Google Home را غیرفعال کنید

می توانید هشدارهای تماس خود را مستقیماً از برنامه Google Home مدیریت کنید ، اما برای عملکرد آن باید ویژگی را روشن کنید.

گالری عکس (2 عکس)

  1. برنامه Google Home را باز کنید
  2. نماد تنظیمات را انتخاب کنید
  3. انتخاب کنید تماس صوتی و تصویری
  4. کلیک تنظیمات تماس و دستگاه
  5. پیدا کردن آماده شدن

اکنون که از خانه خارج شده اید ، دستگاه های Google دیگر تماس های دریافتی را به شما اطلاع نمی دهند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به خانه خود بروید تا اعلان ها را دوباره ادامه دهید.

قبل از غیرفعال کردن هشدارهای تماس ، چه مواردی را باید در خاطر داشته باشید

تنها راهی که دستگاه های Google شما می توانند در خانه بودن خود را بشناسند ردیابی تلفن هوشمند است.

برای استفاده از گزینه Home Loop ، باید در هر زمان به Google اجازه دهید موقعیت مکانی شما را ردیابی کند. این به Google کمک می کند تصمیم بگیرد که آیا شما را از تماس های ورودی مطلع می کند یا خیر.

برای کسانی که کمی بیشتر حریم خصوصی می خواهند ، این می تواند یک ویژگی سرزده باشد. اطلاع دادن به Google در هر کجا که هستید و اطلاع از دریافت این اطلاعات به Google نمی تواند ترسناک باشد.

با هشدارهای تماس ناخواسته خداحافظی کنید

با Google Update 2.36 ، می توانید تمام اعلان های تماسی را که از خانه دستگاه های Google دریافت می کنید در خانه نیستید غیرفعال کنید.

شما باید در هر زمان به Google اجازه دهید موقعیت مکانی شما را ردیابی کند ، اما این امر می تواند امنیت خانه شما را بیشتر کند. اگر دستورات صحیح را بدانید ، Google Home می تواند کارهای زیادی انجام دهد.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *