MMO خشک چیست و با آن چه کاری می توانید انجام دهید؟


اگر از طرفداران بازی های MMO هستید ، ممکن است احساس کنید که در حال حاضر از کمبود محتوا رنج می برید. سالها از انتشار هر بازی جدید MMO می گذرد و MMO که در حال حاضر موجود است سن آن را نشان می دهد.

این مقاله توضیح می دهد که MMO خشک چیست و ایده هایی در مورد اینکه در مورد آن باید چه کاری انجام شود ارائه می دهد.

MMO برای خشکسالی چیست؟

“MMO Dough” اصطلاحی است که به معنی عدم انتشار AAA MMO از سال 2014 بوده است. آخرین نسخه های AAA MMA Wildstar و Black Desert Online در سال 2014 بودند که هر دو نتوانستند از یک بازیکن بزرگ پشتیبانی کنند.

از آن زمان ، توسعه AAA MMOs نادر است. بیشتر استودیوهای بازی سازی AAA پروژه های دیگری مانند Battle Royal Games یا FPS Games را نیز در پیش گرفته اند. مخاطرات ساخت یک MMO جدید زیاد است و با توجه به بسیاری از شکست های بزرگ در تاریخ اخیر ، بسیاری از استودیوهای AAA از توسعه MMO در مناطق امن دور می شوند.

چگونه می توانید بر MMO خشک غلبه کنید؟

اگر بازی های MMO ژانر مورد علاقه شما هستند ، باید در این مورد چه کاری انجام دهید؟ خوب ، روش های مختلفی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. در اینجا لیستی از روش هایی وجود دارد که می توانند شرایط شما را درمان کنند.

MMO های قدیمی اما فعال را بازی کنید

چندین بازی MMO قدیمی وجود دارد که هنوز فعال هستند و محتوای جدیدی را برای بازیکنان خود به ارمغان می آورند. چهار عنوان اصلی World of Warcraft ، Elder Scrolls Online ، Final Fantasy 14 و Guild Wars 2. اگر فقط می خواهید یک MMO مناسب بازی کنید ، ممکن است یکی از این بازی ها دقیقاً همان چیزی باشد که شما به دنبال آن هستید.

هر یک از این 4 بازی MMO به صورت آزمایشی رایگان در اختیار شما قرار می دهد و سعی در آنها را آسان می کند. FFXIV دوره آزمایشی رایگان خود را گسترش داده و به شما امکان می دهد برای مدت نامعلومی بازی کنید و دیگران نسخه های نمایشی مشابهی را نیز به کار می گیرند. اگر به هر یک از این بازی های قدیمی MMO علاقه مند هستید ، گزینه های آزمایشی رایگان ما را بررسی کنید.

اگر هیچ یک از این بازی های عالی MMO مورد نظر شما نیستند ، بازی های کوچکتر MMO را که هنوز وجود دارند فراموش نکنید. هنوز تعداد کمی از بازی های کوچکتر MMO دارای پایگاه های بازی فعال مانند Runescape ، Lord of the Rings Online و Guild Wars اصلی هستند که به چند مورد اشاره می کنیم.

به دنبال برنامه های افزودنی آینده باشید

برنامه های افزودنی زمان خوبی برای بازگشت به بازی های MMO هستند ، زیرا جریان های زیادی از بازیکنان را با خود حمل می کنند. ببینید آیا برای هر MMO فعلی گسترش بزرگی در پیش است یا خیر و اگر هر یک از آنها عالی به نظر برسد ، می توانید در کنار آن با بسیاری از بازیکنان دیگر بازی کنید.

تعداد اندکی از بزرگترین MMO ها هنوز سرعت های ثابت را ارائه می دهند. World of Warcraft آخرین نسخه داخلی خود را با نام Shadowlands منتشر کرد که در روز عرضه فروش بسیار خوبی داشت.

The Elder Scrolls Online مطالب را برای دانلود تحت موضوع جدید خود ، Gates of Oblion منتشر کرده است. آخرین و نه مهمترین ، توسعه دهندگان Final Fantasy 14 سخت در تلاشند تا نسخه آینده Endwalker خود را گسترش دهند.

یک بازی آزمایشی بسازید

اگرچه شاید در مورد آن چیزی نشنیده باشید ، بازی های جدید MMO در عمل وجود دارند. بازی های MMO در دست ساخت در نهایت آزمایش گیم پلی را شروع می کنند (اگر قبلاً این کار را نکرده اید). یک نمونه از این دنیای جدید آمازون است که در تاریخ 31 آگوست 2021 به بازار عرضه می شود. می توانید برای تست بازی از طریق صفحه اشتراک تست کننده در newworld.com ثبت نام کنید.

تست های گیم پلی یک روش عالی برای حمایت از MMO آینده شما و دریافت اصلاح MMO شما در این مرحله است. برای ثبت نام در یک گیم پلی آزمایشی ، به وب سایت MMO آینده مراجعه کرده و برای یک حساب کاربری ثبت نام کنید. سپس حتماً در لیست پستی آنها مشترک شوید. به این ترتیب ، وقتی تست گیم پلی شروع می شود ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.

بیشتر استودیوهایی که در حال حاضر روی MMO کار می کنند ، استودیوهای مستقل کوچکی هستند. این استودیوهای مستقل در حال حرکت از جایی هستند که استودیوهای AAA متوقف شده اند و در حال کار بر روی آنچه که امیدوارند نسل بعدی بازی های عالی MMO باشد ، هستند.

این استودیوهای مستقل منابع در دسترس استودیوهای AAA را ندارند و بنابراین از منابع گسترده برای تأمین اعتبار پروژه های خود استفاده می کنند. اگر می خواهید از نسل بعدی بازی های MMO پشتیبانی کنید ، اهدا don پروژه ای را به دلخواه خود در نظر بگیرید. اگر با سرمایه گذاری جمعی آشنایی ندارید ، مطالعه کنید که سرمایه گذاری جمعی چیست و آیا می توانید به کمپین Kickstart اعتماد کنید.

برای اهدا به یک پروژه جمع سپاری ، به دنبال یک کمپین فعال در سایتی مانند Kickstarter یا Indiegogo باشید ، یا به وب سایت یک پروژه معروف مراجعه کنید و به دنبال بسته ها یا بسته های پشتیبانی باشید. در بیشتر مواقع ، در صورت اهدا ، با سپاس ویژه یا تشکر ویژه از تیم توسعه به شما پاداش داده می شود.

اکنون می توانید با خشکسالی MMO کنار بیایید

اگر هنوز نمی دانید MMO خشک چیست ، امیدواریم اکنون این کار را انجام دهید. و اگر قبلاً به آن عادت کرده اید و تأثیرات آن را احساس کرده اید ، شکی نیست که قبلاً ایده هایی در مورد آنچه می توانید در مورد آن انجام دهید دارید.

ما تلاش می کنیم اقدامات توصیه شده خود را برای به دست آوردن اصلاح MMO شما تا زمان خشک شدن این محتوا انجام دهیم. ممکن است آسان نباشد اما می تواند. همچنین لازم به ذکر است که این دوره های شغلی منافاتی ندارند ، بنابراین شما همیشه می توانید انجام بیش از یک دوره را انتخاب کنید.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *