Opera Opera GX ، مرورگر خود را برای گیمرها ، در دستگاه های تلفن همراه ارائه می دهد


مرورگرهای زیادی وجود دارد ، اما چند نفر را می توان نام برد که به طور خاص گیمرها را هدف قرار دهند؟ Opera GX یکی از آنهاست و اکنون در دستگاه های تلفن همراه به همه جا وارد می شود.

Opera GX ، اولین مرورگر بازی موبایل در جهان

Opera مرورگر جدید تلفن همراه خود را با Opera Investor راه اندازی کرده است. نسخه موبایل Opera GX آن را به اولین مرورگر بازی جهان تبدیل می کند که به صفحه کوچکتر می رود.

اپرا تجربه موبایل GX را به بهترین شکل ممکن ممکن می کند:

کاربران Opera GX Mobile با استفاده از لرزش و بازخورد لمسی با دکمه اقدام سریع (FAB) از ناوبری شخصی لذت می برند. آنها همچنین توانایی همگام سازی تجارب موبایل و دسک تاپ از طریق Flow را دارند ، به بازیکنان امکان می دهد دستورالعمل ها ، آموزش ها و ایجاد شخصیت را بین دستگاه ها و دسترسی سریع به GX Corner – فضای منحصر به فرد صفحه اصلی GX Mobile شامل آخرین اخبار بازی ها ، معاملات و موارد دیگر – به اشتراک بگذارند. تقویم انتشار بازی.

در ادامه اپرا توضیح می دهد که GX Corner یک مرکز اطلاعات داخلی است که مستقیماً در مرورگر قرار دارد. بازیکنان می توانند از آن برای بررسی اخبار و معاملات مربوط به بازی برای عناوینی که تماشا کرده اند استفاده کنند.

ویژگی پخش جریانی برای کسانی که اغلب بین رایانه و تلفن همراه جابجا می شوند هیجان انگیز است. پس از جفت شدن رایانه با تلفن با اسکن کد QR ، می توانید پیوندها و اطلاعاتی را بین آنها ارسال کنید.

Opera GX همچنین بلافاصله با برخی از ویژگی های مفید کیفیت زندگی همراه است. به عنوان مثال ، این دارای مسدود کننده تبلیغات ، مسدود کردن کوکی ها و محافظت از رمزگذاری است.

مرتبط: باج افزار را فراموش کنید ، مایکروسافت می گوید رمزگذاری بزرگترین تهدید ما است

اگر می خواهید آن را امتحان کنید ، مرورگر تلفن همراه Opera GX در حال حاضر در بتا است. برای پیوند مستقیم به پرونده های بتا می توانید به مقاله پیوند داده شده در بالا مراجعه کنید. اگر ترجیح می دهید صبر کنید ، Opera امیدوار است که در هفته های آینده نسخه کامل خود را ارائه دهد.

بازی خود را بیاورید ، مهم نیست کجا هستید

Opera GX ویژگی های بسیار خوبی را برای گیمرها ارائه می دهد و اکنون می توانید هر جایی که بروید این قدرت را با خود داشته باشید. اگر علاقه مند هستید ، امروز بتا را امتحان کنید یا منتظر بمانید تا Opera مرورگر بازی خود را رسماً راه اندازی کند تا همه بتوانند از آن استفاده کنند.

اگر گیمر هستید و هرگز Opera GX را لمس نکرده اید ، ارزش امتحان کردن را دارد. این مرورگر دارای برخی از ویژگی های عالی مانند ادغام دنبال کنندگان Twitch و نظارت بر منابع است.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *