قابلیت حمل را بپذیرید ، همه جا را ایجاد کنید


برای کسانی که در سفر هستند ، Deco Mini 7W از XP-Pen به شما کمک می کند تقریباً در هر سناریویی شروع به کار کنید و خلاقیت خود را پیاده کنید. به لطف اندازه جمع و جور و اتصال بی سیم مقرون به صرفه ، دیگر لازم نیست نگران بودجه و فضای کاری باشید. اگر هنوز یک تنظیم کامل در خانه ندارید و بیش از هر چیز دیگری می خواهید دسترسی داشته باشید ، Deco Mini7W شایسته توجه شما است.

توابع اساسی

 • تا 8192 سطح حساسیت به فشار
 • قلم بدون باتری تمایل تا 60 درجه را حفظ می کند
 • اتصال بی سیم 2.4 گیگاهرتز
 • 8 میانبر صفحه کلید تطبیقی
مشخص نمودن

 • نام تجاری: XP-Pen
 • منطقه فعال: 7 4. 4.37 اینچ
 • پشتیبانی از چند لمسی: نسبت به لمس حساس نیست
 • سطح حساسیت فشار: 8192
 • تحویل: یو اس بی
مثبت

 • دامنه خوب سطح حساسیت فشار
 • گیرنده بی سیم
 • اندازه جمع و جور
 • طیف گسترده ای از پشتیبانی سیستم و نرم افزار
منفی

 • صفحه نمایش وجود ندارد
 • همه به منطقه کار کوچک و فعال علاقه مند نیستند
این محصول را بخرید

XP-Pen Deco Mini 7 بی سیم آمازون

محل

XP-Pen Deco Mini7W (یا Deco Mini 7 Wireless) معرفی شما در مورد قرص طراحی قلم را به چالش نمی کشد. در عوض ، آنچه را که می خواهید بردارید ، مازاد آن را کاهش داده و همه چیز را در بسته ای مناسب برای سفر ارائه دهید.

https://www.youtube.com/watch؟v=i-sTHVTalTc

Deco Mini7W مهارت شما در استفاده از تبلت های گرافیکی را هر چه باشد ، در حالی که استفاده از آن را در برنامه ها ، سیستم عامل ها و برنامه ها تلفیق می کند ، بر قابلیت دسترسی متمرکز است.

XP-Pen Deco Mini7W طراحی و مشخصات

بعد از لایه برداری اولیه پلاستیک ، متوجه خواهید شد که Deco Mini7W کارها را به حداقل می رساند. با یک رنگ مشکی مات که از رنگ سفید برای کنتراست استفاده می کند ، هشت کلید میانبر کمی برجسته و چهار جهت علامت گذاری به عنوان منطقه گرافیکی ، خواندن عملکردی آسان را فراهم می کند. این قرص دارای چهار پایه لاستیکی بر روی پایه است تا آن را در جای خود نگه دارد.

XP-Pen Deco Mini7 دارای ابعاد 10.24 6. 6.38 0. 0.36 اینچ با فضای کاری فعال 7 4. 4.37 اینچ است. به لطف اندازه جمع و جور آن ، ذخیره تبلت گرافیکی خود در کیف ، کوله پشتی یا جیب بزرگ دلخواه بسیار آسان است. از آنجا که وزن آن تقریباً زیر یک پوند است ، شما حتی متوجه وجود آن نمی شوید.

اگر از طرفداران XP-Pen Deco 01 v2 هستید ، حیف است که منطقه نقاشی روشن با روشنایی قابل تنظیم برش ایجاد نکند. با این حال ، حتی در نور کم ، این یک عامل مهم نیست.

همانطور که از نام آن حدس می زنید ، نقطه اصلی فروش Deco Mini 7W اتصال بی سیم 2.4GHz از طریق گیرنده USB بی سیم است. کابل USB به USB-C برای شارژ یا اتصال کابل ارائه شده است ، اما یک باتری 1000 میلی آمپر ساعتی دارد 10 ساعت پخش و دو ساعت شارژ این را به حداقل می رساند. این بدان معنی است که شما وقت بیشتری را برای کار با Deco Mini7W در هر کجا که می خواهید صرف می کنید.

این تبلت گرافیکی شامل یک قلم P05D بدون باتری است. این قلم تا 60 درجه شیب و حداکثر 8192 سطح حساسیت به فشار را پشتیبانی می کند. برای کسانی که قصد استفاده گسترده از قلم را دارند ، ده مهره اضافی در موبر وجود دارد تا در صورت لزوم نوک فرسوده را از بین ببرد.

سازگاری و اتصال را بررسی کنید

از نظر سازگاری با Deco Mini 7W ، XP-Pen به خوبی کار کرد و مطمئن شد که تقریباً بر روی هر چیزی با اتصال مناسب کار می کند. در بالای کابل USB به USB-C و گیرنده بی سیم ، XP-Pen همچنین شامل یک آداپتور USB به USB-C و یک آداپتور USB به Micro-USB است. توصیه می شود قبل از اتصال ، درایورهای Windows و macOS خود را به روز کنید.

با این حال ، حتی با تمام آمادگی های مناسب ، تفاوت های ظریف وجود دارد که باید بخاطر بسپارید کدام پلت فرم را انتخاب کنید. در ویندوز ، می خواهید ویندوز را با برداشتن علامت در انتهای برنامه PenTablet غیرفعال کنید. در صورت نیاز به استفاده از Windows Ink ، فعال سازی مجدد آن آسان است ، اما می توانید به سرعت مشکلات موجود در نشانک ناشی از فعال سازی آن را برطرف کنید.

macOS XP-Pen برای عملکرد کامل به مجوزهای دسترسی خاصی نیاز دارد. به طور کلی ، این پیچیده ترین فرآیند آماده سازی بود. XP-Pen دقیقاً به شما هشدار می دهد هنگام رفتن به بارگیری درایور ، آنچه مورد نیاز است ، ضروری است. خوشبختانه یک فایل PDF همراه با درایور و یک ویدیوی رسمی YouTube برای هر کسی که به کمک بیشتری نیاز دارد تا همه چیز را راحت تر کند وجود دارد.

https://www.youtube.com/watch؟v=p9IlxzMOjS8

در مورد Android ، XP-Pen خاطر نشان می کند که برخی از دستگاه ها پشتیبانی نمی شوند. Samsung Galaxy S7 به عنوان یک دستگاه کاملاً پشتیبانی شده در نظر گرفته نمی شود ، اما من علی رغم این یادداشت قادر به طراحی و استفاده از برنامه های مختلف طراحی بودم. اکثر این دستگاه ها مبتنی بر سامسونگ هستند ، بنابراین بهتر است قبل از بررسی خرید ، سQالات متداول XP-Pen ما را بررسی کنید.

اگر از Chromebook استفاده می کنید ، Deco Mini7W از ChromeOS پشتیبانی می کند. شما باید مطمئن شوید که آن را به نسخه مناسب که توسط XP-Pen مشخص شده است به روز کنید. در حال حاضر ، این بدان معناست که شما باید به سیستم عامل Chrome 88.0.4324.109 یا جدیدتر به روز کنید.

شروع کار با XP-Pen Deco Mini7W

وقتی دانستید از کدام پلتفرم استفاده کنید ، به کدام یک از نرم افزارها و تنظیمات ترجیحی استفاده می کنید.

از نظر نرم افزاری ، XP-Pen تضمین می کند که تبلت های گرافیکی در طیف گسترده ای از برنامه های معروف مانند فتوشاپ ، SAI ، ZBrush ، مایا ، Clip Studio و موارد دیگر کار می کنند. با این حال ، اگر تازه کار خود را شروع کرده اید یا می خواهید چیز جدیدی را امتحان کنید ، XP-Pen بسته به آنچه از آن خریداری می کنید ، نرم افزار رایگان ارائه می دهد.

با Deco Mini7W به من این فرصت داده شد که ArtRage و OpenCanvas را برای هنر دیجیتال انتخاب کنم. برای علاقه مندان به یادگیری الکترونیکی یا تخته وایت دیجیتال ، اشتراک سه ماهه نیز برای طرحی ارائه می شود که همه چیز را توضیح دهد. برای فعال سازی نرم افزار نیاز به یک حساب XP-Pen ، وارد کردن شماره سریال رایانه لوحی خود و دنبال کردن دستورالعمل ها برای بازیابی کد فعال سازی دارید.

هنگامی که نرم افزار مورد نظر خود را در اختیار گرفتید ، می خواهید در PenTablet پیمایش کنید تا فضای کاری ، تنظیمات قلم و میانبرهای صفحه کلید را تنظیم کنید.

برای منطقه کاری خود ، می توانید منطقه صفحه یا رایانه لوحی را روی پوشش کامل یا دامنه مورد نظر خود تنظیم کنید. برای کسانی که ترجیح می دهند در یک موقعیت خاص قرص های خود را بکشند ، می توانید تنظیمات چرخش را بین 0 تنظیم کنید درجه و 90 درجه و 180 درجه و 270 درجه .

هم برای قلم P05D و هم برای میانبرهای صفحه کلید ضامن Deco Mini7W ، می توانید از تنظیمات پیش فرض کنترل های ماوس ، برنامه های راه اندازی سریع یا ورودی های صفحه کلید سفارشی تغییر دهید. این تنظیمات قلم و کلید همچنین می توانند طوری تنظیم شوند که فقط با برنامه های خاصی کار کنند ، بنابراین لازم نیست بین پروژه ها جابجا شوید.

همچنین می توانید قبل از استفاده ، حساسیت فشار قلم را به صورت دستی در تنظیمات قلم تنظیم کنید. اگرچه از نرم تا سخت متغیر بودند ، تفاوت ها خیلی محسوس نبود. برای اینکه در هنگام آزمایش در دستم متعادل بمانم ، ترجیح دادم با تنظیمات پیش فرض بمانم.

راه های اجاره Deco Mini 7W

چگونه از این نصب استفاده می کنید؟

در حالی که نقاشی دیجیتال معمولاً به ذهن خطور می کند ، تبلت های گرافیکی اهداف ویژه ای را فرا می گیرند ، خواه یادگیری از راه دور ، یادداشت برداری در محل کار ، امضای دیجیتالی یا حتی بازی. همه چیز از دقت Deco Mini7W سود می برد و بدون نیاز به کابل احساس بهتری دارد.

هنر دیجیتال با Deco Mini 7W

وقتی به تابلوی نقاشی نگاه می کنید ، باید چند معیار اصلی را در نظر بگیرید. من می خواهم هنگام قلم زدن ، تشخیص قلم خوب ، تأخیر کم و دامنه تشخیص فشار خوب داشته باشم. اعم از بی سیم یا سیم ، Deco Mini7W این را به من داد.

از نظر تجربه ، من دریافتم که XP-Pen Deco Mini7W در صورت استفاده سنتی تر از رایانه رومیزی یا لپ تاپ ، کارایی بیشتری دارد. پیشنهادات نرم افزار موبایل پشتیبانی محدودی از میانبرهای صفحه کلید دارند. من واقعاً از سفارشی سازی همراه با برنامه PenTablet قدردانی می کنم. اگر ترجیح می دهید روی دستگاه های تلفن همراه رنگ آمیزی کنید ، بهتر است یک دستور راه اندازی مبتنی بر لمس را اعمال کنید.

مهم نیست که از چه صفحه ای استفاده کنید ، طراحی با XP-Pen احساس راحتی و راحتی در استفاده دارد.

آموزش الکترونیکی و کار با Deco Mini 7W

برای کسانی که از قرص های سنتی برای نقاشی استفاده نمی کنند ، محبوبیت این دستگاه ها برای کار از راه دور و آموزش الکترونیکی افزایش یافته است. برای آزمایش کارآیی Deco Mini7W در اینجا ، تصمیم گرفتم طوری به آن نزدیک شوم که گویی چند اسلاید برای دانشجویانم آماده می کنم.

از آنجا که Explain Everything مانند تخته سفید آنلاین عمل می کند ، باز کردن الگویی و شروع به استفاده از قلم برای برجسته سازی ، برجسته سازی و برجسته سازی اطلاعات به روش دیگری برای ضبط فیلم بسیار آسان بود. تنظیم میانبرهای سفارشی برای توضیح همه چیز دشوار نبود. فقط آنها را به مرورگری که برای زمان ضبط انتخاب کردم متصل کردم.

برای کسانی که از راه دور کار می کنند ، یادداشت برداری به صورت دستی در برنامه های مختلف به همین راحتی بود. اگرچه لازم نبود ، اما اینکه بتوانم بدون سیم بلند روی میزم یادداشت برداری کنم ، تازه کننده بود. وقتی در نظر بگیرید که XP-Pen قیمتی در حدود 60 دلار دارد ، در مورد گردش کار راحت تر ، این گرانترین گزینه نیست.

با Deco Mini7W آرام باشید

بازی های با وسایل جانبی منحصر به فرد یک کار جدید نیستند ، اما همیشه جالب هستند. برای تست دقت رایانه لوحی ، تصمیم گرفتم آن را امتحان کنم یا! با XP-Pen. اگرچه من به طور قطع سریعترین زمان واکنش را ندارم ، Deco Mini7W و قلم تایپ دقیق هنگام پخش ریتم را امکان پذیر می کنند.

اگرچه من آن را برای هر بازی توصیه نمی کنم ، اگر بخواهید کمی استراحت کنید و چیز منحصر به فردی را امتحان کنید ، حواس پرتی خوبی است.

Deco Mini7W را در XP-Pen اصلاح یا جایگزین کنید

اگر اتفاقی برای Deco Mini 7W بیفتد ، چندین گزینه برای بررسی وجود دارد. برای کسانی که به خود تبلت علاقه مند هستند ، XP-Pen در حال حاضر یک فیلم محافظ برای Deco Mini7W نمی فروشد. با این حال ، Deco Mini 7W بسیار کوچک است ، بنابراین محافظت از آن در هنگام حمل و نقل دشوار نیست.

اگر ده مورد را گم کنید یا از آن فراتر بروید ، XP-Pen 100 گلوله از آنها را با قیمت حدود ده دلار ارائه می دهد. اگر اتفاقی برای قلم شما بیفتد ، P05D نیز می تواند با حدود شانزده دلار تعویض شود.

برای تمام مشکلات اولیه ، XP-Pen از زمان خرید دوازده ماه ضمانت ارائه می دهد. اگر مستقیماً از فروشگاه آنلاین آنها خرید کنید ، آنها به جای آن هجده ماه ضمانت نامه طولانی مدت را ارائه می دهند.

آیا باید XP-Pen Deco Mini7W خریداری کنید؟

Deco Mini 7W از قلم XP این امکان را برای شما فراهم می کند که به راحتی الهام بگیرید. جمع و جور ، مقرون به صرفه است و به شما امکان می دهد بدون کابل متصل شوید. در مورد تبلت های گرافیکی ، آنها برای سفر ایده آل هستند.

اگر فقط به دنبال بهترین تبلت طراحی هستید ، این همه ویژگی های برتر را ندارد. با این حال ، اگر برای شروع به دنبال یک تبلت ارزان قیمت هستید ، این شایسته توجه شماست.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *