نسخه جدید Windows 10 Preview بدون اینترنت اکسپلورر ارائه می شود


مایکروسافت به تازگی اعلام کرده است که پشتیبانی از Internet Explorer 11 را در سال 2022 پایان می دهد ، اما به نظر می رسد که واقعاً می خواهد آن را کنار بگذارد و ادامه دهد. جدیدترین به روزرسانی تلفیقی Windows 10 Insider بدون اینترنت اکسپلورر ارائه می شود که نشان می دهد مایکروسافت می خواهد زودتر به مرورگر Edge خود منتقل شود.

پایان اولیه مایکروسافت به اینترنت اکسپلورر

اخیراً ، مایکروسافت سرانجام به مرورگر قدیمی خود انتقال یافت و اعلام کرد که 2022 پایان پشتیبانی از Internet Explorer است.

با توجه به خوب بودن Microsoft Edge جدید ، این یک مرحله قابل درک بود. با این حال ، اگرچه این غول فناوری یک سال اینترنت اکسپلورر به همه می دهد ، اما به نظر می رسد با حذف آن از ویندوز در به روزرسانی جدید ، سرعت کار را افزایش می دهد.

اگر به وبلاگ های ویندوز نگاه کنید ، می توانید دلایل حذف Microsoft Internet Explorer از Preview Build 21387 را مشاهده کنید:

برنامه دسک تاپ Internet Explorer 11 قبلاً از Insider Preview خارج شده است.

البته این به روزرسانی فقط خاموش کردن اینترنت اکسپلورر نیست. همچنین برخی از اشتباهات ناخوشایند را از بین می برد ، مانند اینکه برخی اوقات روند تغییر پین خراب می شود ، هنگام استفاده از حرکات تاچ پد ، روند Explorer خراب می شود و Times New Roman تصمیم می گیرد در صورت عدم نیاز به نمایش در آید.

از کتابخانه منبع اینترنت اکسپلورر خارج شوید

در حالی که Internet Explorer 11 در اواسط سال 2022 پشتیبانی خود را از دست می دهد ، به نظر می رسد مایکروسافت دیگر نمی خواهد ادامه دهد. مرورگر قدیمی از Preview Build جدید استخراج شد و خیلی زود به شاخه اصلی ویندوز 10 رسید.

همانطور که مایکروسافت اینترنت اکسپلورر را برای همیشه ترک می کند ، در حال آماده سازی برای تبدیل مایکروسافت اج به یک رقیب اصلی در بازار مرورگر است. Redmond tech اخیراً اعلام کرده است که برخی از ابزارهای امنیتی مفید را به مرورگر مانند HTTPS برای همه وب سایت ها اضافه می کند.

اعتبار تصویر: monticello / Shutterstock.comمنبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *