Netflix را می توان به بازی های ویدیویی گسترش داد


بین بازی ویدیویی Stranger Things و مجموعه ماجراجویی انتخاب شده ، مانند Black Mirror: Bandersnatch ، Netflix با ایجاد گیم پلی یا معرفی عناصر تعاملی بیگانه نیست.

با این حال ، به زودی ممکن است ببینیم که این شرکت کارهایی فراتر از خیس دادن پاها انجام داده است.

آیا Netflix روی بازی های ویدیویی کار می کند؟

طبق گزارشی از سوی The Information ، Netflix “در تلاش است مدیرعامل خود را برای نظارت بر گسترش بازی های ویدیویی منصوب کند.”

ما نمی توانیم لیست رسمی مشاغل مربوط به این نقش را بصورت آنلاین پیدا کنیم (برخلاف زمانی که سونی به طور آشکارا جستجو برای یک توسعه دهنده جدید تلفن همراه را اعلام کرد) ، اما این گزارش ادعا می کند که به بسیاری از مدیران عامل در صنعت بازی نقش بالقوه ای در Netflix پیشنهاد شده است.

هنوز جزئیات زیادی در این باره ارائه نشده است ، اگرچه این شرکت در مورد راه اندازی سرویس اشتراک بازی های ویدیویی مشابه Apple Arcade بحث کرده است. Netflix همچنین در حال کار بر روی چیزی به نام N-Plus است ، بنابراین ممکن است همزمان شاهد راه اندازی هر دو سرویس باشیم.

مرتبط: آیا Apple Arcade Worth 2021 است؟

بازار بازی های ویدیویی به رشد خود ادامه می دهد

همه گیری صنعت بازی های ویدیویی را به سطح بی سابقه ای رسانده است ، بنابراین اگر Netflix بخواهد گسترش یابد ، هیچ بخش بهتری برای انتخاب در بازار وجود ندارد. در دسامبر سال 2020 ، MarketWatch اعلام کرد که بازی های ویدیویی صنعت بزرگتری نسبت به فیلم ها و ورزش های آمریکای شمالی است.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *