حالت Big Picture Steam چیست و چگونه از آن استفاده می کنید؟


حالت Big Picture Steam به شما امکان می دهد فقط با یک کنترل کننده به سیستم عامل بروید – نیازی به ماوس یا صفحه کلید نیست. اگر بازی های کنسولی زیادی انجام می دهید یا از Steam برای تنظیم بازی ها در اتاق نشیمن استفاده می کنید ، حالت Big Picture Steam برای شما مناسب است.

این مقاله توضیح می دهد حالت Steam تصویر بزرگ چیست و چگونه از آن استفاده کنید.

حالت عکس بخار بزرگ چیست؟

حالت Big Picture استیم یکی از ویژگی های این پلتفرم است که به آن رابط کاربری کاملا جدیدی می بخشد. این رابط کاربری به راحتی با کنترل کننده پیمایش می شود و می توان آن را در صفحه های تلویزیون بیشتر خواند. این به شما این امکان را می دهد تا به جای اینکه پشت میز خود جلوی کامپیوتر بنشینید ، از راحتی کاناپه خود از بازی های Steam لذت ببرید.

در حالت استفاده ، حالت تصویر بزرگ شبیه به رابط های اصلی صفحه نمایش برای کنسول های بازی ویدیویی است. این شامل همه ویژگی های یک برنامه دسک تاپ است ، اما در قالبی جدید و آسان برای خواندن است.

چرا ممکن است بخواهید از حالت Big Picture Steam استفاده کنید

حالت Big Picture استیم برای استفاده با کنسول عالی است. این دلیل اصلی استفاده از حالت Big Picture است. اگر می خواهید از Steam فقط با کنترل کننده استفاده کنید ، بدون نگرانی در مورد ماوس یا صفحه کلید.

این می تواند در اتاق نشیمن یا نشستن روی کنسول بازی شما باشد. حالت Big Picture بخار در هر دو تنظیم به خوبی کار خواهد کرد ، نه برای استفاده از تلویزیون فقط .

اگر از نحوه استفاده از کنترلر Steam مطمئن نیستید ، نحوه تنظیم و استفاده از کنترلرهای کنسول Steam را بخوانید.

و اگر Apple TV دارید که می خواهید از آن برای بازی استفاده کنید ، نحوه پخش جریانی بازی های رایانه ای با استفاده از Steam Link را در Apple TV بخوانید.

نحوه روشن کردن حالت تصویر بزرگ در Steam

اگر می خواهید از حالت Steam Big Picture استفاده کنید ، ابتدا مطمئن شوید که سیستم شما شرایط لازم را دارد. حالت Big Picture در حال حاضر در ویندوز 7 یا بالاتر ، Mac OS X 10.7 (شیر) یا بالاتر ، Linux Ubuntu 12.04 یا بالاتر و SteamOS اجرا می شود.

اگر شرایط فوق را داشته باشید ، آماده ادامه کار هستید. در اینجا چند دستورالعمل اساسی در مورد نحوه روشن کردن حالت تصویر بزرگ آورده شده است.

نحوه ورود به حالت تصویر بزرگ

  1. برنامه Steam را روی صفحه مورد نظر خود باز کنید.
  2. روی دکمه Big Picture در گوشه سمت راست بالای Steam کلیک کنید (یا دکمه Home را روی کنسول خود فشار دهید و نگه دارید).

نحوه خروج از حالت تصویر بزرگ

  1. دکمه را فشار دهید آ روی کنسول خود با نشانگر دکمه خروج در گوشه بالا سمت راست صفحه (یا ALT + ENTER صفحه کلید را فشار دهید).

سطح پشتیبانی کنسول

اگرچه می توانید هر بازی Steam را در حالت Big Picture باز کنید ، اما نمی توانید همه بازی ها را فقط با کنترلر انجام دهید. Steam از آیکون های کنترلر برای نشان دادن سازگاری کنسول استفاده می کند.

اگر در کنار عنوان بازی نماد کنسول نیمه پر شده مشاهده می کنید ، این بازی پشتیبانی جزئی از کنسول را ارائه می دهد. استفاده از ماوس و صفحه کلید ممکن است در هنگام بارگیری ، راه اندازی یا انجام بازی ضروری باشد.

اگر در کنار عنوان بازی نماد کنسول را پر می بینید ، این بازی پشتیبانی کامل از کنترلر را ارائه می دهد. شما باید بتوانید این بازی را بارگیری و بازی کنید و فقط با کنترلر بازی کنید.

اکنون می توانید از حالت Big Picture Steam استفاده کنید

این یک راهنمای اساسی در مورد نحوه استفاده از حالت Big Picture Steam است. اگر هنگام بازی در رایانه یا تلویزیون از کنسول استفاده می کنید ، اکنون می توانید هر زمان که بخواهید وارد حالت تصویر بزرگ شوید. این کار به راحتی فشردن دکمه شروع کنسول است.

اکنون می توانید احساس راحتی کنید و از بخار مبل راحتی یا صندلی عرشه لذت ببرید. دیگر بازی های بخار نیازی به نشستن روی میز و موس و صفحه کلید ندارند.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *