کتابهای صوتی Storytel اواخر امسال در Spotify ظاهر می شوند


بردن نبرد به آمازون کاملاً یک چالش است ، اما اسپاتیفای فکر می کند آنچه را که لازم است دارد. غول پخش موسیقی تأیید کرده است که برای تهیه کتاب های صوتی در اختیار شنوندگان Spotify به رقیب اصلی Amazon Audible ، Storytel پیوسته است.

Spotify تحت فشار قرار گرفت تا چنگ آمازون شل شود

همانطور که در کانال خبری سرمایه گذاران Storytel گزارش شده است ، Spotify Storytel را برای کمک به شنوندگان خود در امتحان برخی کتابهای صوتی آورده است.

Storytel یک شرکت سوئدی است که دارای یک ماشین کوچک است تا سرویس کتاب صوتی آمازون ، Audible را به دست بگیرد. این بیش از 1.5 میلیون مشترک ، 500000 عنوان برای گوش دادن دارد و در 25 بازار مختلف فعالیت می کند.

با این حال ، در حالی که Storytel اعداد خیره کننده ای را ارائه می دهد ، این شرکت واقعاً می خواهد جهانی شود. احتمالاً به همین دلیل است که آنها با Spotify که در 178 بازار مختلف فعالیت می کند و 356 میلیون کاربر دارد ، همکاری کرده اند.

مرتبط: Spotify برای هنرمندان چیست و چگونه کار می کند؟

همانطور که انتظار می رفت ، مدیرعامل Storytel Jonas Telander از ارائه تجارت خود از پایگاه مشتری عظیم Spotify بسیار خوشحال شد:

مشارکت با Spotify دسترسی به کتابهای صوتی عالی و ترکیبات هیجان انگیز را برای مشتریان ما آسان تر از همیشه می کند ، در حالی که از این فرصت برای دسترسی به مخاطبان جدیدی که امروز در Spotify هستند اما هنوز جادوی کتاب های صوتی را تجربه نکرده اند ، استفاده می کند.

کورتنی هولت ، رئیس استودیوی جهانی Spotify ، خوشحال است که از Storytel به سیستم عامل خود استقبال می کند. وی از بستر Spotify Open Access به عنوان کلیدی برای ایجاد این امکان یاد می کند. این بستر به خدمات صوتی این امکان را می دهد تا دارای یک پایگاه مشترک فعال برای انتقال تمام محتوای خود به Spotify باشند.

به همین ترتیب ، احتمالاً خواهید دید که هرچه بیشتر رسانه های صوتی به پلتفرم Spotify راه پیدا می کنند. به عنوان مثال ، اگرچه این سرویس مدتی است که از پادکست پشتیبانی می کند ، اما اخیراً قادر به کپی خودکار پادکست بوده است.

بنابراین ، این ممکن است اولین اقداماتی باشد که Spotify برای تقسیم فعالیت پخش موسیقی خود به بازارهای دیگر انجام می دهد. باید منتظر بمانیم و ببینیم شرکت بعدی برنامه ریزی کرده است.

آیا اسپاتیفای پادشاه صوت آنلاین خواهد شد؟

Spotify اخیراً شروع به شلیک همه دیسک ها کرده است. در ابتدا ، آنها برخی از ویژگی های عالی را به بخش پادکست خود اضافه کردند و اکنون کتاب های صوتی در دسترس هستند. س isال این است که آیا قدرت رقابت با بازیگران بزرگ بازار را دارد؟

اگر قبلاً از Spotify برای گوش دادن به پادکست استفاده نکرده اید ، از آن صرف نظر کنید. این سرویس همچنین با “رتبه بندی پادکست” خاص خود در دسترس است ، که شما را در مورد آخرین و بهترین نمایش های گوش دادن آگاه می کند.

اعتبار تصویر: LittlePerfectStock / Shutterstock.comمنبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *