Twitch دسته ای را به جریان های مستقیم راه اندازی کرده است


ساکنان Twitch در حال بحث در مورد “جریان های وان آب داغ” و اینکه آیا در ماه های اخیر مجاز به حضور در سیستم عامل هستند. این شرکت اکنون موقعیت خود را اعلام کرده و یک دسته سفارشی به آن اضافه کرده است.

استفاده از Twitch در جریان های وان آب داغ

در صورتی که به دنیای Twitch نفوذ نکرده باشید ، “جریان جکوزی گرم” شامل افرادی است که در جوراب شلواری گپ می زنند در حالی که در وان آب گرم بیرون می آیند.

محبوبیت او شروع به افزایش کرد زیرا Twitch شروع به گسترش قدرت خود بر محتوای غیر بازی کرد. این پلتفرم فقط برای بازی در نظر گرفته شده بود و انحرافات از سیستم عامل حذف شد. اما سپس این شرکت درهای خود را به محتوای بیشتر غیر بازی باز کرد.

مرتبط: Twitch چیست؟ نحوه استفاده از بستر برای پخش زنده

در ابتدا ، Twitch به جریان های هنری و “فقط گپ” اجازه می داد ، دومی به بینندگان اجازه می داد بدون اینکه بازی بازی ویدیویی انجام دهند ، برای گفتگو صحبت کنند. این دسته های غیر بازی شروع به رشد می کنند و اضافه می شوند ، از جمله یک دسته به طور خاص برای افرادی که هنگام پخش جریانی می خوابند.

جریان های جکوزی آب گرم زندگی خود را در گروه فقط چت آغاز کردند. آنها هیچ یک از قوانین Twitch را نقض نکردند. پخش جریانی در وان آب گرم می شود ، برای جلوگیری از ممنوعیت لباس کمترین لباس را پوشیده و با بازدید کنندگان گپ می زند.

در حالی که همه چیز این کتاب در چشم Twitch بود ، جامعه پیرامون آنها به چند قسمت تقسیم شد. برخی جریان های وان آب داغ را لذت بی ضرری می دانستند ، در حالی که دیگران آنها را به توهین به Twitch تا مرکز جریان هوس آلود متهم می کردند.

اکنون ، در وبلاگ Twitch ، غول پخش جریانی مواضع خود را اعلام کرده است. نه تنها این ، بلکه این مراسم را با یک کلاس جریانی رسمی جکوزی جشن بگیرید.

همانطور که شرکت می گوید:

با توجه به سیاست های برهنگی ، کد لباس و محتوای پیشنهادی جنسی ، اپراتورهای تلویزیونی می توانند با لباس شنا در موقعیت های متناسب با زمینه ظاهر شوند (به عنوان مثال در ساحل ، در جکوزی)

این شرکت عجله دارد که این برهنگی را اضافه کند و محتوایی با محتوای صریح جنسی مجاز نیست ، اما تا زمانی که جکوزی چیزها را بالای کمربند نگه دارد ، مجاز به پخش آنها در Twitch است.

محتواسازان علاقه مند به پخش جریانی چنین محتواهایی اکنون می توانند این کار را در گروه Pools ، Hot Tubs و Beaches انجام دهند. با این حال ، اگر قصد دارند با لباس شنای مناسب برای Twitch به طور زنده ظاهر شوند ، پخش کنندگان زنده نمی توانند در گروه های دیگر پخش کنند.

جالب است که Twitch می گوید این دسته به تبلیغ دهندگان اجازه می دهد فقط از این نوع محتوا خودداری کنند – یا حتی هدف قرار دهند. به همین ترتیب ، باید ببینیم که تبلیغات وان آب گرم چگونه تغییر می کند و در نتیجه درآمدی که کسب می کنند ، خواهد بود.

وارد شوید ، آب زیباست

بعد از اینکه یک وان آب داغ باعث شکاف در جامعه شد ، توئیچ با موضع رسمی خود بیرون آمد. کاربران آگهی های تبلیغاتی داغ هم اکنون می توانند با آگاهی از مسدود شدن محتوای آنها ، استراحت کنند.

Twitch اخیراً سخت تلاش کرده است تا زندگی برخی از کاربران را بهبود بخشد. به عنوان مثال ، او اعلام کرد که قیمت اشتراک را بر اساس استاندارد زندگی هر کشور تنظیم خواهد کرد ، نه اینکه انتقال مستقیم 4.99 دلار را انجام دهد.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *