نحوه به اشتراک گذاشتن پادکست با مهر زمان در Spotify


اگر شنونده مشتاق باشید ، ممکن است بدانید که پادکست ها به هر شکل و اندازه ای ارائه می شوند. برخی می توانند دوره خود را فقط در مدت ده دقیقه شروع کنند ، در حالی که برخی دیگر می توانند دوره خود را بیش از دو ساعت تمدید کنند.

و اگر شما هم دوست دارید پادکست های عالی را با دوستان خود به اشتراک بگذارید ، وقتی مجبور شوید یک دقیقه و ثانیه توضیح دهید که همه چیز سرگرم کننده است ، اذیت می شوید. خوشبختانه ، Spotify به شما امکان می دهد تمبر خاصی را برای هدایت مستقیم دیگران به این رویداد به اشتراک بگذارید. در اینجا نحوه انجام آن آورده شده است.

نحوه به اشتراک گذاشتن Spotify Podcast با زمان سنجی در یک دستگاه تلفن همراه

گالری عکس (3 عکس)

به اشتراک گذاری یک مارک خاص در پادکست Spotify فوق العاده آسان است. پس از انجام این کار ، دیگر هرگز نمی خواهید به عقب برگردید.

  1. Spotify را روی تلفن خود راه اندازی کنید.
  2. می توانید قسمت های پادکست جدیدی را که مشترک شده اید در صفحه اصلی خود تماشا کنید یا به آنها بروید کتابخانه موسیقی شما> پادکست ها و نمایش ها .
  3. گوش دهید تا جایی که می خواهید در این قسمت قرار بگیرید.
  4. کلیک کنید دکمه اشتراک گذاری در گوشه پایین سمت راست صفحه (حتی نیازی به مکث ندارید).
  5. دکمه را به اشتراک از و از سبز بودن آن اطمینان حاصل کنید.
  6. برنامه ای را که می خواهید برای اشتراک گذاری استفاده کنید لمس کنید.
  7. شخصی که اتصال را دریافت می کند ، می تواند از همان مکانی که در آن بودید گوش دهد. تنها کاری که باید انجام دهند کلیک بر روی لینک است.

متأسفانه ، اگر از طریق برنامه پخش کننده وب یا برنامه دسک تاپ به پادکست گوش دهید ، نمی توانید ننگ را به اشتراک بگذارید. این فقط روی تلفن همراه کار می کند. اما بسیاری از موارد دیگر نیز وجود دارد که می توانید با یادگیری نحوه پیمایش در برنامه دسک تاپ Spotify ، انجام دهید.

و اگر حوصله پادکست های هفتگی منظم را ندارید ، می توانید از نمودارهای Podcast Spotify برای کشف پادکست های جدید ، چه در دستگاه های تلفن همراه و چه روی دسک تاپ ، استفاده کنید.

چگونه مهرهای تایم پادکست به سازندگان کمک می کنند

همانطور که گفتیم ، این ویژگی زمانی مفید است که بخواهید قسمت خاصی از یک قسمت را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر اطلاعاتی وجود دارد که می خواهید بعداً بشنوید ، می توانید پیوندهای مربوط به مارک های خاص را نیز ذخیره کنید.

با این حال ، مهر زمان برای سازندگان محتوا نیز مفید است. همانند YouTube ، سازندگان می توانند مهر زمان را به توضیحات قسمت خود اضافه کنند ، به شنوندگان کمک کنند تا در موضوعات مختلف پیمایش کنند یا از خراب کننده ها و عوامل ایجاد کننده جلوگیری کنند.

آنها می توانند از آن برای اعلام قسمت خاصی از قسمت استفاده کنند که ممکن است برای افرادی که هرگز چیزی در مورد آن نشنیده اند جذاب تر باشد و پیروان جدیدی پیدا کند.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *