چگونه می توان از نشت iMessages جلوگیری کرد


برنامه Messages در iPhone شما به شما امکان می دهد انواع محتوا ، از جمله ضبط پیام های صوتی را به iMessage ارسال کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که نماد موج صدا را در نوار متن لمس کرده و نگه دارید. اما این پیام های صوتی همیشه ماندگار نیستند.

پس از ارسال یا دریافت پیام صوتی ، می توانید دوباره برگردید تا دوباره به آن گوش دهید و فقط متوجه شوید که دیگر نمی توانید آن را پخش کنید. اپل این کار را برای صرفه جویی در فضای ذخیره سازی انجام می دهد ، اما ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه از نشت پیام های صوتی جلوگیری کنید تا بتوانید برای همیشه به آنها گوش دهید.

پیام های صوتی منقضی می شوند

تمام پیام های صوتی دریافت شده و ارسال شده از طریق برنامه Messages در عرض 2 دقیقه منقضی می شوند.

برای پیام های صوتی دریافتی ، تایمر انقضا 2 دقیقه پس از گوش دادن به آنها شروع می شود. برای پیامهایی که ارسال کرده ام ، تایمر دو دقیقه ای به محض ارسال آنها شروع می شود.

مرتبط: بهترین برنامه های iMessage که کارهایی فراتر از نوشتن متن انجام می دهند

این ویژگی در حقیقت یک اقدام احتیاطی است در صورتی که اطلاعات محرمانه یا اطلاعاتی را که نمی خواهید در پیام های شما ذخیره شود به اشتراک بگذارید یا دریافت کنید. با این حال ، اگر ترجیح می دهید این گزینه را داشته باشید که آن را حفظ کنید.

چگونه پیام های صوتی خود را ذخیره کنیم

مهلت دو دقیقه ای به طور پیش فرض در تنظیمات iPhone شما تعیین شده است ، اما در صورت تمایل می توانید محدودیت ها را حذف کنید:

  1. قابل اعتماد و متخصص تنظیمات .
  2. به پایین بروید و روی ضربه بزنید پیام ها .
  3. به پایین بروید تا پیدا کنید پیام های صوتی . زیر آن را کلیک کنید نشت وختر شروع کنید .
گالری عکس (2 عکس)

اکنون تمام پیام های صوتی که ارسال و دریافت می کنید برای همیشه در iPhone شما باقی می ماند.

دکمه ذخیره چیست؟

اگر تنظیم شده است که پیام های صوتی شما منقضی شود در عرض دو دقیقه ، او به تو خواهد داد همه پیام های صوتی که دریافت می کنید گزینه ذخیره دارند.

اگر فشار دهید شیار در زیر یک پیام ، پیام های صوتی شما در گپ ذخیره می شوند و منقضی نمی شوند. کلمه را خواهید دید ” ذخیره شده زیر پیام صوتی

مرتبط: بهترین بازی های iMessage و نحوه بازی کردن آنها با دوستان خود

اگر انتخاب کنید که هرگز پیام های صوتی خود را در تنظیمات بالا منقضی نکنید ، هیچ گزینه ای وجود ندارد شیار یک بار دیگر اعلانهایی مانند این را نیز نخواهید دید رزرو شده و منقضی می شود بعد از 2 متر .

در عوض ، شما فقط توصیفاتی مانند تحویل داده شده و بازی کرد و بلند شو تا حرف بزنیم .

دیگر پیام صوتی وجود ندارد

دیگر لازم نیست نگران از بین رفتن پیام های صوتی باشید. یک نشت را تنظیم کنید تا پیام های صوتی خود را با خیال راحت در پیام های خود ذخیره نکنید.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *