Google نصب برنامه های Wear OS را آسان می کند


Google نصب و مدیریت برنامه ها را در نسخه آینده Wear OS آسان تر می کند. این شرکت نسخه منعکس شده Wear OS را با همکاری سامسونگ در I / O 2021 اعلام کرد.

گوگل به عنوان بخشی از تمرکز خود بر Wear OS ، برای بهبود عملکرد ، دوام باتری و تجربه کاربری ، هر قسمت از سیستم عامل را دوباره طراحی کرده است.

برنامه های Wear OS را از تلفن خود نصب کنید

برای نصب برنامه ها در نسخه فعلی Wear OS ، باید از برنامه Play Store در خود ساعت هوشمند استفاده کنید. این یک تجربه کاربری ضعیف را فراهم می کند و همچنین مانع کشف برنامه می شود ، زیرا تراکم اطلاعات و قابلیت استفاده در چنین صفحه کوچکی خوب نیست.

Google در تلاش است تا با نسخه بعدی Wear OS این مشکل را برطرف کند. شما می توانید از برنامه Play Store در تلفن هوشمند خود که به ساعت هوشمند متصل است استفاده کنید و برنامه ها را روی آن نصب کنید. همچنین دسته ای برای بهبود قابلیت شناسایی به برنامه های Wear OS اختصاص داده شده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=kYIb9g1r4lw

این شرکت امیدوار است با نسخه بعدی ، نصب برنامه ها را در ساعت هوشمند Wear OS برای کاربران آسان تر کند. وی همچنین امیدوار است که ابزارهای توسعه یافته و توسعه یافته برنامه ها باعث ایجاد انگیزه در توسعه دهندگان برای ایجاد برنامه های بهتر برای Wear OS شود.

Google همچنین برنامه Spotify آینده را برای Wear OS تجسم می کند ، که به فرد امکان می دهد موسیقی را مستقیماً در تماشا برای پخش آفلاین بارگیری کند. این برنامه همچنین به شما امکان می دهد کتابخانه موسیقی خود را مرور کنید و آلبوم یا لیست پخش مورد علاقه خود را که می خواهید بارگیری کنید انتخاب کنید.

علاوه بر Spotify ، تعداد دیگری از برنامه های معروف تناسب اندام و سلامتی از جمله Strava ، Calm ، MyFitnessPal و سایر برنامه ها برای Wear OS در دسترس خواهد بود.

مرتبط: بررسی Mobvoi TicWatch Pro 3: بهترین سیستم عامل ساعت هوشمند تاکنون

سرانجام ، Google شروع به جدی گرفتن Wear OS کرد

پس از سالها غفلت از Wear OS ، به نظر می رسد که گوگل بالاخره شروع به جدی گرفتن این سیستم عامل کرده است. این شرکت نه تنها یک اصلاح اساسی در سیستم عامل ایجاد کرده است ، بلکه به نظر می رسد با همکاری توسعه دهندگان برنامه ها نیز برنامه های بیشتر و بهتری را در این سیستم عامل بدست آورده است.

به عنوان بخشی از اعلامیه خود برای I / O 2021 ، گوگل همچنین تأیید کرد که Galaxy Watch آینده با Wear OS کار خواهد کرد. Fitbit که گوگل در ابتدای امسال خرید خود را به اتمام رسانده است ، پوشیدنی های Wear OS آینده خود را به جای سیستم عامل Fitbit راه اندازی می کند.

آخرین نسخه Wear OS اواخر امسال منتشر خواهد شد. مشخص نیست که آیا به روزرسانی سیستم عامل به ساعت های هوشمند Wear OS فعلی منتقل می شود یا خیر.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *