توسعه دهندگان ماشین حساب نینتندو سوییچ برنامه ای را برای حفاظت از مادون قرمز نشان می دهند


Sabec ، ناشر بازی Nintendo Switch ، با یک برنامه مشکوک دیگر ، Nintendo Switch eShop را به بازار عرضه کرد: Spy Alarm.

با هشدار جاسوسی نینتندو سوییچ مراقب افراد متجاوز باشید

هزینه زیادی را صرف دوربین های امنیتی گران قیمت فراموش کنید. شرکتی که پشت برنامه نینتندو سوئیچ ماشین حساب است ، Sabec ، راه حل مناسب برای شماست. چرا خوب ، برنامه جدید Spy Alarm می تواند هر JoyCon را به یک سیستم امنیتی مادون قرمز تبدیل کند … چیزی شبیه به آن.

مرتبط: نینتندو سوییچ در حال حاضر یک برنامه ماشین حساب دارد (اما ارزان نیست)

مانند برنامه ماشین حساب که قبلاً اعلام کردیم ، زنگ هشدار Spy 9.99 دلار هزینه دارد و از 27 مه 2021 از فروشگاه اینترنتی نینتندو در دسترس است.

اگر می خواهید برنامه را بارگیری کنید ، به صفحه هشدار جاسوسی در Nintendo.com بروید. ما به شما پیشنهاد می کنیم قبل از انصراف از پول خود ابتدا بخوانید تا بفهمید این برنامه چیست.

هشدار جاسوسی چه کاری انجام می دهد؟

برنامه Spy Alarm با استفاده از پرتوی مادون قرمز از JoyCon اصلی (دارندگان Lite) سوئیچ بهره می برد که به شما امکان می دهد از ورود افراد متجاوز به فضای محافظت شده خود اطمینان حاصل کنید.

طبق صفحه eShop ، “هشدار جاسوسی با ارسال یک سیم قطع کننده مادون قرمز نامرئی کار می کند که اگر شکسته شود ، زنگ هشدار را ایجاد می کند.” توقف کنید ، مراقب Ethan Hunt باشید ، ما شما را تماشا می کنیم!

به نظر می رسد شما می توانید از بین چهار صدای مهیج مهیج انتخاب کنید. با زنگ فعال نمی توانید روی سوییچ خود بازی کنید …

هشدار نرم افزارهای جاسوسی چگونه کار می کند؟

SABIC می گوید:

چگونه کار می کند؟ هشدار جاسوسی یک پرتوی مادون قرمز نامرئی را از دوربین مادون قرمز در پایین Joy-Con سمت راست می فرستد ، اگر کسی یا چیزی از پرتو عبور کند ، پرتوهای آن به دوربین مادون قرمز که زنگ هشدار را پخش می کند باز می گردند.

این بسیار شبیه اکثر سیستم های امنیتی است که از IR استفاده می کنند. با این حال ، فکر نکنید که می توانید از کارت هولوگرافی Pokemon Shadowless Charizard از نسخه اول در سال 1999 با هشدار جاسوسی محافظت کنید. احتمالاً متناسب با این شغل نیست.

چرا خوب ، توضیحات ادامه دارد:

هشدار جاسوسی اگر در لبه یک سطح صاف با دامنه حداکثر 1 متر و حتی بیشتر از زمانی که یک جسم سفید یا بازتابنده تیر را بشکند ، بهتر کار می کند.

بیایید فقط این لحظه را تجزیه و تحلیل کنیم. خوب ، سطح صاف خوب است ، ما در آن مهارت داریم. اما بیایید لحظه ای به مزاحمان فکر کنیم. آیا تا به حال یک متجاوز را دیده اید که عرق سفید بپوشد؟ نه من اینطور فکر نمیکنم. چطور می توانید در مورد ایمنی جاده آنها و پوشیدن تجهیزات بازتابنده فکر کنید؟ ما نمی کنیم

از آنجا که متجاوزان به ماندن در حد ممکن چشمگیر بستگی دارند ، نمی توان تصور کرد که چگونه ناگهان تغییر مسیر می دهند و برای سرقت لباس هایی با رنگ روشن می پوشند. بنابراین ، با توجه به این ، برنامه از چیزهای شما محافظت نمی کند.

همچنین ، اگر یک هکر سوییچ JoyCon شما را روی میز کنار درب ببیند ، احتمالاً آن را می گیرد ، در یک کیسه غنیمت می گذارد و سپس بقیه کنسول شما را ردیابی می کند …

با JoyCon خود از خانه خود محافظت نکنید

ناگفته نماند که نباید سعی کنید با Switch JoyCon از خانه خود محافظت کنید. در عوض ، بهتر است 10 دلار برای یک بازی واقعی هزینه کنید و سپس سرمایه گذاری در یک سیستم امنیتی مناسب را در نظر بگیرید.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *