چرا کنترل از راه دور جدید سیری اپل فاقد ردیابی AirTag مانند است


یک پیمانکار اپل بهانه غیرقابل اعتقادی ارائه کرده است که چرا Siri Remote بازطراحی شده ، که با به روزرسانی Apple TV 4K منتشر شده ، فاقد فناوری ردیابی مشابه UWB AirTag است.

چرا ریموت جدید سیری من قابل ردیابی نیست

از راه دور نماد کلیک iPod الهام گرفته شده ، ریموت جدید Siri سنگین تر و ضخیم تر است.

همچنین مانند بالشتک های قدیمی به راحتی در کوسن های مبل گم می شوند. اکنون تجهیزات Siri Remote با تراشه Apple U1 غیرممکن به نظر می رسد ، بنابراین دقیقاً بهانه شرکت برای درج نکردن قابلیت های UWB در ریموت طراحی شده جدید چیست؟

مرتبط: مقایسه: Old Siri Remote اپل در مقابل جدید

پاسخ از طرف تیم Tuerdal ، معاون رئیس شرکت ، که با پاتریک اورورک از MobileSyrup برای گفتگو در مورد Apple TV 4K جدید ، آینده Apple Streaming Box و سایر موضوعات مورد علاقه گفتگو کرده است. وی در پاسخ به این س ifال که آیا اپل حتی پیگیری ردیابی شبیه AirTag را نیز در نظر گرفته است ، گفت:

ما بسیار علاقه مند به AirTags و آنچه که با U1 انجام می دهیم هستیم و بخشی از این قدرت یافتن شبکه من است و این واقعیت است که می توانیم از یک میلیارد دستگاه در سراسر جهان برای کمک به شما در یافتن موارد استفاده کنیم. از نظر شما ، این قویترین در خارج از خانه است. با تغییراتی که در کنترل از راه دور Siri ایجاد کرده ایم – از جمله اینکه کمی ضخیم تر شده است ، بنابراین خیلی روی کوسن های مبل قرار نمی گیرد – باید دریابید که همه این دستگاه های شبکه کمی پایین تر به نظر می رسند.

بنابراین ، Siri Remote جدید آنقدر ضخیم است که به راحتی نمی توانید آن را روی کاناپه خود از دست بدهید؟ واضح است که این شرکت در مورد عدم ردیابی شبیه AirTag در ریموت کنترل جدید اپل بلوف می زند.

عذرخواهی اپل برای ریموت کنترل سیری لنگ است

پشتیبانی UWB در Siri Remote می تواند یک ویژگی ارزش افزوده عالی باشد. متأسفانه ، این چیزی نیست که اپل بتواند با به روزرسانی نرم افزار به راحتی آن را برطرف کند. اگر از ما بپرسید ، یکی از دلایل این حذف آشکار این است که تیم توسعه از برنامه عقب مانده و در نتیجه مشاغل UWB را در واحد برش قرار می دهد.

بسیار شگفت آور است که فیلم تبلیغاتی اپل برای AirTag در سمت راست ، یک ریموت بزرگ با کلیدهای داخل کاناپه را نشان می دهد.

https://www.youtube.com/watch؟v=ckqvG0Rj35I

Siri Remote جدید هم با Apple TV 4K به روز شده و هم با Apple TV HD قدیمی ارائه می شود.

به طور جداگانه با قیمت 59 دلار نیز در دسترس است. Siri Remote جدید دارای سنسورهای شتاب سنج و ژیروسکوپ مانند سنسور قدیمی نیست ، و این باعث می شود با برخی از بازی های Apple TV ناسازگار باشد.

با این حال ، اپل دیگر Siri Remote قدیمی را نمی فروشد.

کدام دستگاه های اپل دارای UWB هستند؟

UWB مخفف Extremely Broadband Technology است.

UWB در خانواده های آیفون 11 و 12 و همچنین در مدل های اپل واچ سری 6 یافت می شود و عنصر ردیابی شخصی این شرکت AirTag نام دارد. این فناوری امکان آگاهی فضایی را فراهم می کند ، که به دستگاه های سازگار امکان مکان یابی دقیق را می دهد.

مرتبط: نکات و نکاتی برای تسلط بر کنترل از راه دور جدید Siri اپل

به عنوان مثال ، UWB ویژگی جستجوی دقیق اپل را در برنامه Find My گنجانده است ، که به صورت بصری شما را به AirTag گمشده راهنمایی می کند. اپل می گوید پشتیبانی UWB از محصولات خود منوط به الزامات نظارتی بین المللی است که مستلزم بسته شدن آن در مکان های خاص است.

یک سند پشتیبانی آسان برای وب سایت اپل ، در دسترس بودن UWB را براساس کشور نشان می دهد.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *