Apple TV Siri Remote جدید از iPod Click Wheel الهام گرفته شده است


خواه شایعات نصب مجدد شارژر MacBook MagSafe باشد یا معرفی مجدد گزینه های چند رنگ iMac برای اولین بار در حدود 20 سال گذشته ، به نظر نمی رسد طراحان اپل از این که در گذشته حکم فرما کنند برای ترساندن آینده می ترسند.

به نظر می رسد این روند با طراحی مجدد Siri Remote برای Apple TV 4K 2021 که اخیراً منتشر شده است ، ادامه داشته است. به نظر می رسد طراحان اپل برای جبران جایگزینی Siri Remote قبلی ، یکی از اختلاف انگیزترین طرح ها در تاریخ اپل ، الهام گرفته شده اند. از یک قسمت نمادین از طراحی قبلی اپل: چرخ کلیک از iPod اصلی.

بخشی مفید از دلتنگی

تیم Tuerdal ، معاون رئیس بازاریابی صوتی و خانگی اپل ، در مصاحبه ای با British Express ، گفت:

اگر به آن فکر می کنید ، زیرا برای اولین بار فرمت های درخواستی مانند VCR و DVD داریم ، ما با سرعت کنترل 2X ، 4X و 8X روبرو می شویم که بسیار شهودی و مفید نیستند. شما همیشه مرزها را جابجا می کنید و سپس سعی می کنید به یک نقطه برگردید.

پس از اختراع این طرح گرد ، تصمیم گرفتیم که شباهت زیادی به چرخ iPod داشته باشد [click] بنابراین چه کاری می تواند واقعاً بتواند به مردم در تلویزیون خود با چنین رابطی کمک کند؟ تمیز کردن ویدئو امری طبیعی بود ، سردبیران حرفه ای اغلب از کنترل های سبک کار استفاده می کنند که بسیار قدرتمند هستند و وجود آنها در اتاق نشیمن افراد واقعاً خوب است. این بسیار خوب است و من نمی توانم صبر کنم تا مشتریان آن را در دست خود داشته باشند.

چرخ کلیک اصلی iPod ، حدود سال 2001 ، برای کاربران امکان پیمایش در فهرست آهنگ های خود را همراه با بازگرداندن یا هدایت سریع آهنگها در صورت لزوم ، برای کاربران آسان می کند. این قطعه مورد علاقه اپل بود و احیای آن برای اپل کاملا منطقی است – و این فقط به دلایل نوستالژیک نیست.

چرخ را به عقب فشار دهید

اپل در مورد قبلی بازگشت چرخ کلیک را در نظر گرفته است. هنگام طراحی رابط کاربری برای آیفون اصلی ، مهندسان اپل در واقع نمونه اولیه ای را که دارای چرخ کلیک است به عنوان راهی برای پیمایش رابط و حتی شماره گیری شماره ها ، نمونه اولیه می دهند. خوشبختانه کول های خنک کننده غالب شد و اپل نسخه لمسی ای را دنبال کرد که طرفداران آن را می شناسند و دوستش دارند.

با این حال ، پرش از تلویزیون و فیلم ها مشکلی نیست که کاملا متفاوت با پرش از آهنگ باشد ، بنابراین دیدن این ابزارک با بازگشت مشتاقانه منتظر تعجب آور نیست.

به عبارت دیگر ، اپل هیچ دلیلی برای کشف مجدد چرخ پیدا نکرد. نیمه بازی روی کلمات کاملاً طراحی شده.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *