بازار امنیت خانه های هوشمند در حال رونق گرفتن است … و بزرگتر خواهد شد


وقتی صحبت از دستگاه های هوشمند می شود ، همه محدودیت های خود را دارند. بعضی از افراد ترجیح می دهند در هر اتاق خانه یکی داشته باشد ، در حالی که دیگران جرات ندارند کسی را به خانه خود راه دهند. موضع شما درباره این موضوع هرچه باشد ، یک چیز مطمئناً است. مردم ایده یک سیستم امنیتی خانه هوشمند را دوست دارند و بازار آن در حال رونق گرفتن است.

چرا مردم به سمت دستگاه های امنیتی خانه هوشمند می روند؟

فینبولد ادعای تکان دهنده ای را مطرح می کند که بازار خانه های هوشمند ایالات متحده تا پایان سال 2021 5 میلیارد دلار درآمد کسب خواهد کرد. نه تنها این ، بلکه این اعداد در طول سالها افزایش می یابد تا اینکه در یک سال به حدود 8.2 میلیارد دلار برسد. 2025

فینبولد این رشد را به چندین عامل نسبت می دهد. یکی از آنها “نفوذ اینترنت” در حال رشد است ، که راهی هوشمندانه برای گفتن این است که افراد دستگاه های بیشتری را در وب حمل می کنند.

در واقع ، اگر بتوانید از یک دستگاه یا دستگاه خانگی نام ببرید ، به احتمال زیاد نسخه هوشمند آن در جایی موجود است. از یک یخچال و فریزر که می تواند خرید شما را کنترل کند ، تا یک سنسور هوشمند که نشتی در زیرزمین را تشخیص می دهد ، این روزها به راحتی می توان کل خانه خود را آنلاین کرد.

فینبولد همچنین استدلال می کند که سیستم های امنیتی مبتنی بر هوش مصنوعی به حفظ امنیت افراد کمک می کند و تغییر جهت بیومتریک به ساکنان این امکان را می دهد تا هکرها را از این امر دور نگه دارند. شرکت نظارت تصویری هوشمند باید امنیت را بهبود بخشد ، در غیر این صورت هکرها می توانند میزها را برگردانند و از دوربین های شخصی علیه آنها استفاده کنند.

متصل: 150،000 دوربین مداربسته Vercada را نقض می کنند

این گزارش همچنین خاطر نشان می کند که مردم به سیستم های امنیتی هوشمند هجوم می آورند زیرا … خوب ، به نظر جالب می آیند. وی خاطرنشان می کند که “مصرف کنندگان ، به ویژه جوانان بزرگسال” بیشتر از سایرین به دنبال چیزی با ویژگی های جالب می روند. بعضی از صاحبخانه ها آنها را در خانه ها و آپارتمان ها قرار می دهند تا مستاجر جدید را تحت تأثیر قرار دهند.

به همین ترتیب ، علی رغم گزارش هایی مبنی بر به خطر افتادن سیستم های هوشمند امنیت خانه ، مردم خود را برای آن آماده می کنند و به آن فرصت می دهند. باید ببینیم آیا دستگاه های امنیتی خانه هوشمند در آینده به یک قاعده تبدیل می شوند یا خیر.

آیا امنیت اینترنت یک انتخاب هوشمندانه است؟

یک شبکه ایمنی متصل به اینترنت مشکلات خاص خود را روی میز می گذارد ، اما به نظر می رسد مردم فکر می کنند که این نکات منفی بیشتر از موارد منفی است. با رونق گرفتن بازار امنیت هوشمند ، چه بخواهید و چه نخواهید آماده دیدن آن در خانه های خود باشید.

این نقطه ای است که در آن هر نوع دستگاه هوشمند می تواند یک نقص امنیتی باشد. به عنوان مثال ، یک لامپ ساده و هوشمند می تواند به عنوان مرحله ای برای محاصره دیجیتال خانه شما استفاده شود.

اعتبار تصویر: Phonlamai Photo / Shutterstock.comمنبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *