به راحتی گواهینامه مهندس AWS DevOps را بدست آورید


آیا می خواهید در آزمون گواهی مهندس AWS DevOps شرکت کنید؟ این 11 دوره به شما کمک می کند.

AWS Certified DevOps Architect چیست؟

AWS مخفف Amazon Web Services است. اگر شما نقش یک مهندس DevOps را دارید و بیش از دو سال تجربه حرفه ای دارید ، این برای شما مناسب است.

شما مهارت هایی مانند مدیریت سیستم های تحویل مداوم ، اجرای کنترل های امنیتی و ایجاد سیستم های مقیاس پذیر AWS را معتبر خواهید دانست.

در سال 2021 ، کارفرمایان به دلیل اثبات صلاحیت ، به ویژه در رده های پایین تر از نردبان شغلی شما ، اعتماد زیادی به امتحانات AWS دارند ، بنابراین ارزش دارد که برای مطالعه و تأیید وقت بگذارید.

دوره های آموزشی مهندس DevOps دارای گواهینامه AWS

در اینجا 11 دوره موجود در این مقاله وجود دارد.

 1. کاربر: Preparp آزمون تخصصی پایگاه داده گواهی AWS (DBS-C01): 79 سخنرانی تمام جنبه های پایگاه داده را شامل می شود ، از جمله طراحی ، مهاجرت ، انتشار و سایر موارد. اتوماسیون و سازماندهی پایگاه داده نیز گنجانده شده است.
 2. اتوماسیون اصلی ابر با Azure PowerShell و DevOps: این دوره به ویژه برای مبتدیان ، از جمله داوطلبان با سابقه غیر فنی است. نحوه نصب Azure PowerShell بر روی یک ماشین محلی و اتصال آن به Microsoft Azure ، نحوه استقرار ماشین مجازی ، نحوه ایجاد گروه های منابع و موارد دیگر را توضیح می دهد.
 3. The Ultimate Kubernetes Bootcamp از School of DevOps: شما نحوه ایجاد استقرارهای مجموعه های ماکت و پیکربندی زیرساخت های خود ترمیم کننده برنامه و همچنین نحوه ذخیره سازی دائمی با PV ، PVC ، کلاس های ذخیره سازی و ارائه دهندگان خدمات پویا را یاد خواهید گرفت.
 4. DevOps: CI / CD AWS Code Pipeline و Elastic Beanstalk: عناوین تحت پوشش شامل استقرار و مقیاس گذاری برنامه های وب در زیرساخت های آمازون آمازون ، نظارت بر خط لوله CI / CD به صورت خودکار و ایده های پیشرفته مانند Elastic Beanstalk Extensions و AWS Lambda است.
 5. AWS Lambda و چارچوب بدون سرور: آموزش عملی: این دوره تجربه عملی را از طریق مثالهای واقعی به شما می دهد. شما با استفاده از AWS Lambda ، API Gateway و DynamoDB یک API پایه REST خواهید ساخت.
 6. محافظت از ابر با Microsoft Azure برای مبتدیان: اگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه می توانید راه حل های زیرساخت ایمن را در پلتفرم Microsoft Azure پیاده سازی کنید ، نگاهی به این دوره بیندازید.
 7. Docker برای مبتدی مطلق: آموزش عملی: یکی دیگر از ابزارهای کشنده که ارزش دانستن نحوه استفاده را دارد ، داکر است. این دوره اصول اولیه را به شما می آموزد ، نحوه ایجاد تصاویر با استفاده از Docker Files را توضیح می دهد و به شما کمک می کند تا درک کنید Docker Compose برای چه مواردی قابل استفاده است.
 8. مقیاس بندی داکر در AWS: وقتی Docker را فهمیدید ، وقت آن است که برای کار با AWS مقیاس بندی کنید. این دوره نحوه انجام این کار را توضیح می دهد.
 9. تسلط بر صدور گواهینامه Amazon VPC AWS: 45 سخنرانی در این دوره اجزای مختلف VPC را شامل می شود ، از جمله زیرشبکه ها ، پورتال های اینترنتی ، جداول مسیریابی ، دروازه های NAT ، میزبانهای اصلی و موارد دیگر.
 10. همیار معماری AWS Solutions (SAA-C02): دوره عمومی: دوره بعدی مباحثی مانند نحوه پیمایش در کنسول AWS ، نحوه استفاده از اقدامات امنیتی AWS و نحوه استفاده از خدماتی مانند Amazon EC2 ، Amazon VPC ، Amazon S3 و Amazon ABS را شامل می شود.
 11. ذخیره سازی Microsoft Azure: راهنمای کامل: دوره نهایی مفاهیم Azure Cloud را پوشش می دهد و با مهارت هایی مانند Azure blobs به شما دانش می دهد.

اگر می خواهید به این یازده دوره دسترسی پیدا کنید ، فقط 40 دلار باید پرداخت کنید. برای ثبت نام فقط روی لینک کلیک کنید.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *