بیاموزید که چگونه Ethereum DApps خود را ایجاد کنید


اگر می دانید چه کاری انجام می دهید ، تجارت ارزهای رمزپایه می تواند شما را فوق العاده ثروتمند کند.

اما آیا می دانید چه چیزی می تواند شما را ثروتمندتر کند؟ مال خودت را بساز!

و حتی اگر نمی خواهید رمزنگاری خود را ایجاد کنید ، باز هم منطقی است که بدانید چگونه می توانید بلاکچین ایجاد کنید – در این مرحله کاملاً واضح است که این آینده همه چیز است.

اگر می خواهید یاد بگیرید اما نمی دانید از کجا شروع کنید ، نگاهی به این 6 دوره بیندازید.

بهترین دوره ها برای توسعه دهندگان رمزنگاری و بلاکچین

https://www.youtube.com/watch؟v=vY9ZmoQ5TJA

در اینجا شش مورد از بهترین دوره های رمزنگاری آورده شده است که سفر شما را آغاز می کند.

1. مبانی Blockchain: راهنمای کاملی برای پایداری

DApp ها برنامه های غیرمتمرکز هستند که بر روی بلاکچین اجرا می شوند. اگر می خواهید DApp ایجاد کنید ، به این دوره نیاز خواهید داشت.

این دفترها و معاملات دیجیتال ، جلوگیری از بازده ، نحوه کار DApps (و تفاوت آنها با برنامه های منظم) و نحوه ایجاد یک رابط DApp را شامل می شود.

2. یک بلاکچین با اتریوم و جامدادی بسازید

این دوره به شما در مورد AWS ، Solidid و سایر الگوهای بلاکچین آموزش می دهد. در واقع ، با استفاده از این دوره قادر خواهید بود DApps را در بلاکچین Ethereum ایجاد کنید و هیچ گونه اطلاعاتی در مورد برنامه نویسی ، ریاضی یا زبان پیچیده برنامه نویسی ندارید.

3. قراردادهای هوشمند برای استحکام: ساخت DApps در زنجیره بلوک Ethereum

دوره بعدی اصول بلاکچین Ethereum را به شما آموزش می دهد. این زبان همچنین شامل زبان Solidity و نحوه استفاده از Metamask است. این کار با نشان دادن نحوه استفاده از Truffle Framework و Ganache به عنوان یک بلاک چین استاندارد پایان می یابد.

4. توسعه دهنده Ethereum: یک برنامه Blockchain جامدادی غیرمتمرکز بسازید

اگر می خواهید به توسعه دهنده Ethereum تبدیل شوید ، نگاهی به این دوره بیندازید. در 41 سخنرانی مبانی بلاکچین ، مبانی Ethereum و نحوه استفاده از Solidid 2 و Truffle 3 بحث شده است.

در نهایت شما یک DApp کامل با Angular ایجاد خواهید کرد.

5. توسعه دهنده بلاکچین Ethereum: با استفاده از پایداری پروژه ها را بسازید

این دوره یک برنامه گام به گام در مورد چگونگی ساخت پروژه های خود به عنوان توسعه دهنده بلاکچین Ethereum به شما ارائه می دهد. این ابزارهای اساسی توسعه مانند Mist، Geth و Ethereum Studio را پوشش می دهد. پچ نیز روکش شده است.

6. آموزش مقدماتی برای توسعه دهندگان Ethereum: ساخت پروژه های واقعی

آیا آماده جمع آوری آن هستید؟ آخرین دوره در این بسته ، نحوه ایجاد و راه اندازی یک پروژه واقعی ، از جمله ICO ، لیست در یک صرافی غیرمتمرکز و انتشار DApp خود را در Rinkeby-Testnet به شما نشان می دهد.

اگر می خواهید به این 6 دوره توسعه دهنده Ethereum و blockchain دسترسی پیدا کنید ، روی پیوند کلیک کنید و آن را به سبد خرید خود اضافه کنید. هزینه هر شش نفر 30 دلار است.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *