سامسونگ در حال گسترش دامنه صفحه نمایش های هوشمند خود با مدل های جدید است


سامسونگ اعلام کرده است که در حال گسترش دامنه نمایشگرهای هوشمند خود برای پاسخگویی به تقاضای فزاینده برای صفحه نمایش است. بنابراین ، سامسونگ به تازگی دو مدل جدید از محدوده صفحه نمایش های هوشمند خود را منتشر کرده است.

سامسونگ دو مدل جدید برای صفحه نمایش های هوشمند به بازار عرضه می کند

در بیانیه مطبوعاتی ، سامسونگ اعلام کرد که در حال گسترش دامنه صفحه نمایش های هوشمند خود است تا تقاضای روزافزون برای نمایشگرهای “همه کارها را” برآورده کند. به عنوان بخشی از این توسعه ، سامسونگ دو مدل جدید در صفحه های موجود خود به بازار عرضه کرده است – 43 اینچ M7 و 24 اینچ M5.

M7 نمایشگر هوشمند 4K UHD سامسونگ و M5 صفحه نمایش هوشمند 1080p بودجه سامسونگ است. در مدل ها به غیر از اندازه های جدید 43 و 24 اینچ هیچ تفاوتی وجود ندارد.

در اطلاعیه مطبوعاتی آمده است که سامسونگ گفت: “دامنه گسترده صفحه نمایش های هوشمند آن همچنان راه های راحت تر و انعطاف پذیرتری را برای انجام فعالیت های روزمره از طریق فناوری در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.”

با مدل های جدید ، سامسونگ برخی از ویژگی های نرم افزار جدید را نیز راه اندازی می کند. با ارائه پیشنهادهای هوشمند راهنمای جدید جهانی ، صفحه های هوشمند اکنون با TV Plus به محتوای زنده و درخواستی رایگان دسترسی خواهند داشت.

همچنین کاربران به جای استفاده از Bixby ، از دستیار کارآمد Google و Amazon Alexa بهره مند خواهند شد. M7 همچنین با ماندگارترین تلاش سامسونگ با کنترل از راه دور خورشیدی (نگران نباشید ، دارای پورت USB-C یدکی است) نیز در دسترس است.

صفحه هوشمند سامسونگ چیست؟

محدوده نمایشگر هوشمند سامسونگ در نوامبر سال 2020 به عنوان نمایشگر همه در یک به بازار عرضه شد. صفحه ها با سیستم عامل Tizen ، سیستم عامل رایانه سامسونگ کار می کنند. این بدان معناست که شما می توانید برنامه ها را به جای اینکه به کامپیوتر نیاز داشته باشید ، از روی صفحه خود اجرا کنید.

برند Do It All می گوید که این صفحه برای کار و بازی ایده آل است. به این ترتیب ، نمایشگرهای هوشمند برنامه های چندرسانه ای و عملکردی یکپارچه را به همراه بلندگوهای داخلی ارائه می دهند.

اگرچه مانیتورها با سیستم عامل Tizen کار می کنند ، شما می توانید از آنها با DeX نیز استفاده کنید. DeX به کاربران امکان می دهد تلفن سامسونگ گلکسی یا نوت خود را به صفحه نمایش متصل کرده و از آن به عنوان رایانه استفاده کنند. از آنجا که DeX از پردازنده تلفن شما استفاده می کند ، تجربه باید بسیار قدرتمندتر از فقط صفحه نمایش باشد.

بیشتر بخوانید: Samsung DeX چیست؟ از آن برای تبدیل تلفن به رایانه استفاده کنید

سامسونگ صفحه های هوشمند خود را تحت فشار قرار می دهد

سامسونگ به دلیل نمایشگرها و دستگاه های هوشمندش مشهور است ، بنابراین ترکیب این دو منطقی است. تهیه نمایشگری که نیازی به اتصال به رایانه نداشته باشد مقرون به صرفه تر از تأمین مشتری است.

همانطور که خود سامسونگ گفت ، تقاضا برای صفحه های هوشمند فقط در حال افزایش است. احتمالاً شاهد به روزرسانی ها و نسخه های بیشتری برای این ترکیب خواهیم بود.

اعتبار تصویر: سامسونگمنبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *