سیستم عامل جدید Google Fuchsia در Old Nest Hub شروع به گسترش می کند


گوگل سیستم عامل Fuchsia را به عنوان به روزرسانی نسل اول Nest Hub منتشر می کند. منابع مربوط به سیستم عامل Fuchsia اولین بار در سال 2016 کشف شد ، زیرا در آن زمان سیستم عامل به عنوان جایگزین برای Android شارژ می شد.

چهار سال بعد ، گوگل سیستم عامل Fuchsia را روی یک ماشین واقعی راه اندازی می کند ، اگرچه یافتن تغییرات سخت است.

سیستم عامل Fuchsia به Google Nest Hub می آید

در حال حاضر ، فقط نسل اول Google Nest Hub به روزرسانی سیستم عامل Fuchsia را دریافت می کند. گوگل در ابتدا این دستگاه را در سال 2018 منتشر کرد. گوگل راه اندازی 9to5Google را تأیید کرده است ، اگرچه این انتشار نشان می دهد که راه اندازی ماه ها طول خواهد کشید ، زیرا ابتدا در اختیار صاحبان Nest Hub قرار می گیرد که بخشی از برنامه تجسم هستند.

اگر شما از نسل اول هستید. صاحب Google Nest Hub ، زیاد نگران به روزرسانی نباشید. گوگل فقط سیستم عامل Fuchsia را جایگزین سیستم عامل Linux Cast می کند که روی Nest Hub اجرا می شود. به روزرسانی تغییرات رابط کاربری یا بهبود عملکرد را به همراه نمی آورد ، که معمولاً با به روزرسانی سیستم عامل جدید انتظار می رود.

مرتبط: Google قول می دهد برای پشتیبانی از این مشکل ، همه صفحه ها و بلندگوهای Nest را به روز کند

برنامه های Google برای سیستم عامل Fuchsia همچنان نامشخص است

پس چرا Google دقیقاً سیستم عامل Fuchsia را بالاتر از Nest Hub می آورد اگر پیشرفت چشمگیری نداشته باشد؟ برنامه های این شرکت با سیستم عامل Fuchsia همچنان نامشخص است و این احتمال وجود دارد که پس از راه اندازی سیستم عامل Fuchsia در نهایت برخی از ویژگی های مهم جدید را برای صفحه نمایش هوشمند خود منتشر کند.

از نظر داخلی ، گوگل سیستم عامل Fuchsia را بر روی انواع دستگاه های خانگی هوشمند و Chromebook با فاکتورهای شکل مختلف آزمایش می کند ، بنابراین اگر سیستم عامل به سایر دستگاه های Google راه پیدا می کند تعجب نکنید.

منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *