شیر می تواند روی لپ تاپ کار کند


با انتشار سوییچ نینتندو تعداد جدی و ارائه پروژه xCloud بازی های Xbox برای گوشی های هوشمند ، بازی های در حال حرکت هرگز بهتر نبوده اند. حالا به نظر می رسد که شیر یک قطعه پای قابل حمل می خواهد.

طرح شیر چیست؟

همانطور که ارس تکنیکا گزارش داد ، چندین منبع ناشناس ادعا می کنند که Valve در حال کار بر روی “سوئیچ لپ تاپ مانند” است. منابع ادعا می کنند که Valve چندین سال است که دنده رانندگی می کند و غول بازی می خواهد آن را تا پایان سال جاری تحویل دهد.

اکنون شواهد بیشتری برای اثبات این ادعا به دست آمده است. پاول جندیک ، بازیکن SteamDB ، گفت که آخرین به روزرسانی Steam پیوندهایی را به دستگاه جدیدی اضافه کرده است که هنوز اعلام نشده است.

این نماد دستگاه را “SteamPal” می خواند و نام رمز قدیمی “Neptune” را جایگزین می کند. دستگاه شبیه سوئیچ است اما بدون کنترلرهای قابل جابجایی است. ایده ای که در پشت این وجود دارد این است که به شما اجازه می دهد بازی های Steam را بدون توجه به جایی که هستید بازی کنید.

گزارش ها ادعا می کنند که نمونه های اولیه SteamPal بسیار گسترده تر از پسر عموی سوئیچ است. میزان صدای بیشتر به دلیل اضافه شدن چندین کنترل سوپاپ به SteamPal مانند صفحه لمسی و “صفحه لمسی به اندازه انگشت شست” است.

در واقع ، SteamPal خیلی زود Switch را منعکس می کند و حتی می توانید آن را نصب کنید. با کابل USB Type-C ، می توانید SteamPal را به مانیتور خارجی متصل کنید ، همانطور که می توانید به طور مرتب به حالت تلویزیون بروید.

منظور گیب نیوئل مدیر عامل شرکت Valve این است که گفته استیم می تواند روی کنسول بیاید. اگرچه ممکن است روی کنسول سونی ، مایکروسافت یا نینتندو بنشیند ، اما احتمال زیادی وجود دارد که “کنسول” مورد نظر در واقع متعلق به Valve باشد.

بنابراین اگر Valve یک رایانه مخصوص بازی بسازد که بتوانید آن را با خود حمل کنید ، از کدام سیستم عامل استفاده می کند؟ همانطور که مشخص شد ، منابع ادعا می کنند که Valve می خواهد از یک سیستم کنسول مبتنی بر لینوکس استفاده کند.

متأسفانه ، از آنجا که دستگاه خود هنوز در مرحله نمونه اولیه است و هنوز اعلام نشده است ، جزئیات خاصی در مورد سخت افزار SteamPal که اجرا می شود ، دقیقاً مقدار آن و هزینه آن وجود ندارد. با این حال ، اگر Valve این کار را تا پایان سال 2021 بیرون بکشد ، طولی نمی کشد که جزئیات بیشتری به دست می آید.

هر جا که هستید از شر Steam خلاص شوید

همانطور که شرکت های بیشتری به بازار بازی های موبایل منتقل می شوند ، به نظر می رسد Valve می خواهد با محصول خود در جنگ شرکت کند. امیدوارم Valve به زودی قرص ها را بیرون بریزد تا بتوانیم درمورد هزینه آن و میزان آسیب پذیری سخت افزار ایده ای کسب کنیم.

آیا می دانید مایکروسافت در ضمن در حال افزایش پیشنهادهای تلفن همراه خود نیز است. به روزرسانی اخیر Xbox Game Pass ، دستگاه صفحه دوتایی شما ، Surface Duo را به یک پلت فرم بازی DS مانند در حال حرکت تبدیل می کند.

اعتبار تصویر: T. Schneider / Shutterstock.comمنبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *