فلوریدا سیستم عامل های رسانه های اجتماعی را از سیاستمداران منع می کند


قانونی به امضای فرماندار فلوریدا ، ران دیانتس ، از نظر تئوری سیستم عامل های غیرقانونی رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک ، اینستاگرام و توییتر را برای حذف سیاستمداران ایجاد می کند.

لایحه 7072 سنای فلوریدا برای اولین بار در فوریه سال جاری پس از ممنوعیت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق آمریکا توسط بسیاری از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی در پی برگزاری مراسم و ناآرامی ها در ساختمان پایتخت آمریکا ، ارائه شد. پیشنهاد می شود که بسته به اینکه این ممنوعیت برای متقاضیان خارج از ایالت یا ایالت باشد ، شرکتهای رسانه های اجتماعی روزانه بین 25 تا 250 هزار دلار جریمه نقدی می کنند.

آنچه بیل می گوید

The Verge گزارش داد که دسنتیس روز دوشنبه ، 24 مه در یک کنفرانس مطبوعاتی در دانشگاه بین المللی فلوریدا در میامی گفت: “این منجر به مکالمه بیشتر می شود ، نه گفتار کمتر. زیرا سخنرانی نامناسب داستان محافظت می شود.”

همانطور که TechCrunch اشاره کرد ، این لایحه به این معنی است که سیستم عامل ها نمی توانند نامزدهای اولویت خدمات کشوری را مسدود یا لغو کنند. آنها همچنین نمی توانند هر خبری را که مطابق با اندازه خاصی است ، مسدود یا اولویت بندی کنند. علاوه بر این ، سیستم عامل ها باید علاوه بر اطلاع کاربران از همه اقدامات تعدیل ، در مورد فرآیندهای تعدیلی که استفاده می کنند شفاف باشند.

در صورت عدم رعایت این قوانین ، مصرف کنندگان و دولت حق دارند از شرکت هایی که این قوانین را نقض می کنند شکایت کنند. اگرچه این جریمه ها شرکتی را که جیب های عمیق دارد ، ورشکست نمی کند ، مثلاً فیس بوک ، جریمه احتمالی یک چهارم میلیون دلاری در روز قطعاً می تواند افزایش یابد.

گرچه همه اینها ترسناک به نظر می رسند ، اما سوال اصلی این است که تا چه اندازه قانونی است. اتاق پیشرفت آن را “آشکارا مغایر با قانون اساسی” توصیف کرد. اول و مهمترین ، تعدیل شرکت های رسانه های اجتماعی تحت اصلاحیه اول محافظت می شود.

همچنین اگر مغایرت با بخش مشهور 230 قانون آداب ارتباطات که به سیستم عامل ها اجازه می دهد تصمیمات تحریریه (مانند حذف یا ویرایش محتوای کاربر یا مسدود کردن برخی از مطالب) را بدون تضعیف وضعیت بدست آورند ، لغو شوند. در سیستم عامل به جای ناشران.

مبارزه با فناوری بزرگ

لایحه DeSantis به عنوان یک پیروزی بی سابقه برای جمهوری خواهانی که با شرکت های بزرگ فناوری درگیر هستند ، مورد استقبال قرار گرفت. باید منتظر بمانیم و ببینیم از نظر چالش ها چه اتفاقی می افتد ، اما این قطعاً یکی از اصلی ترین نمونه های حمله یک حزب جمهوری خواه به شبکه های اجتماعی است.

اگرچه این مسئله یک بار و برای همیشه مسئله را حل نخواهد کرد ، اما بحث در مورد غول های سیاست و فناوری را به اوج می کشد.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *