مایکروسافت در حال تلاش برای عیب یابی FLAC خراب در ویندوز 10 است


آیا اخیراً فراداده های یک فایل FLAC را در ویندوز 10 ویرایش کرده اید ، تا به یکباره پرونده غیرقابل پخش شود؟ اگر آن را دارید ، نگران نباشید؛ مایکروسافت نه تنها این خطای آزار دهنده را تصحیح کرد ، بلکه ردموندی نیز تصحیحی را برای بازگرداندن زنگ های از دست رفته خود وارد عمل کرد.

مایکروسافت رفع اشکال FLAC ویندوز 10

اگر به وب سایت پشتیبانی Microsoft بروید ، جزئیات مربوط به علت خطا و نحوه رفع آن را پیدا خواهید کرد. به طور خلاصه ، هنگامی که فراداده پرونده FLAC را ویرایش کردم ، ویندوز 10 ساختار پرونده را نادیده گرفت و آن را به اشتباه ذخیره کرد. این پرونده را از کار انداخت.

مرتبط: بهترین پخش کننده های موسیقی ویندوز برای صدای با کیفیت بالا

اگر می خواهید از بروز مجدد این مشکل جلوگیری کنید ، مایکروسافت می گوید شما باید نسخه پیش نمایش KB5003214 را در تاریخ 25 مه 2021 بارگیری کنید. به روزرسانی این مسئله را برطرف می کند ، بنابراین می توانید به ویرایش فراداده پرونده FLAC مطابق قلب خود برگردید.

اگر قبلاً به چندین پرونده FLAC خود آسیب رسانده اید ، مایکروسافت دستور Powershell را منتشر می کند که با این کار دوباره آنها را ترمیم می کند. به وب سایت Microsoft Support بروید و برای رفع آن دستورالعمل های آنجا را دنبال کنید.

متأسفانه ، این اصلاح هرگونه تغییری را که در متادیتا قبل از خرابی ایجاد کرده اید حذف خواهد کرد. با این حال ، باید پرونده را دوباره کار کنید.

در ویندوز 10 به FLAC برگردید

یک خطای بد در فراداده ویندوز 10 باعث آسیب به پرونده های FLAC شد ، اما همه آنها از بین نرفتند. مایکروسافت نه تنها اصلاحیه ای را منتشر کرد ، بلکه به همه دستور Powershell را داد تا به حالت عادی کتابخانه های موسیقی مردم کمک کند.

اگر ترجیح می دهید مشکل در پرونده های FLAC را از دست بدهید ، چرا در عوض پخش جریانی را امتحان نمی کنید؟ مفهوم پخش مستقیم موسیقی آنلاین شما می تواند لب هایتان را تکان دهد ، اما خدماتی مانند TIDAL برای ارائه بالاترین کیفیت ممکن در صدا به شما کمک می کنند.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *