چرا هر پدر و مادری باید راهنمای TikTok Guardian را بخواند


TikTok در چند سال گذشته به ویژه در بین نوجوانان محبوبیت زیادی کسب کرده است.

به عنوان یک والدین ، ​​همراهی با آنچه کودک شما در سیستم عامل انجام می دهد دشوار است. همچنین ممکن است ندانید که هنگام استفاده از برنامه با چه نوع محتوایی روبرو می شوند.

خوشبختانه ، TikTok راهنمای Guardian را ایجاد کرده است تا به شما کمک کند نحوه کار برنامه را درک کنید. به همین دلیل شما باید آن را بخوانید …

بررسی راهنمای نگهبان TikTok

راهنمای TikTok Guardian منبعی برای والدین است تا یاد بگیرند چگونه از فرزندان خود در برنامه محافظت کنند. این شامل اطلاعاتی در مورد نحوه شروع کار با TikTok و همچنین نحوه استفاده از ابزارهای امنیتی و حریم خصوصی – از جمله ویژگی های مرتبط سازی خانواده است.

به گفته TikTok:

این راهنمای Guardian ایجاد شده است تا نمای کلی از TikTok و بسیاری از ابزارها و کنترل هایی را که برای ایمن نگه داشتن جامعه خود در محصول گنجانده ایم ، ارائه دهد. این راهنما همچنین اطلاعات عمومی در مورد مسائل رایج امنیت اینترنت را ارائه می دهد.

چه مواردی در راهنمای والدین موجود است؟

The Guardian Guide یک منبع مرجع برای والدین و مراقبانی است که می خواهند بدانند تجربه TikTok فرزندشان چیست.

این راهنما تمام نکات اصلی را شامل می شود:

  • برنامه TikTok را بارگیری کنید.
  • گزینه های حفظ حریم خصوصی TikTok.
  • دستورالعمل های انجمن TikTok.

بخشی از راهنما نیز به ویژگیهای مرتبط سازی خانواده TikTok اختصاص دارد.

مرتبط: آیا TikTok تهدید شخصی برای حفظ حریم خصوصی و امنیت است؟

ویژگی های مرتبط سازی خانواده TikTok به شما امکان می دهد حساب نوجوان خود را به حساب خود مرتبط کنید. به این ترتیب ، می توانید محتوای فرزندتان را در معرض کنترل قرار دهید – و همچنین تنظیمات حریم خصوصی در حساب او را از راه دور کنترل کنید.

یک کلمه در مورد عملکردهای خانواده TikTok برای جفت شدن

ویژگی های مرتبط سازی خانواده به والدین این امکان را می دهد تا از راه های زیر حساب کودک خود را از راه دور مدیریت کنند.

1. مدیریت زمان صفحه نمایش

نمایش بی پایان فیلم های کوتاه TikTok می تواند اتلاف وقت هنگام استفاده از برنامه را آسان کند. ویژگی مدیریت زمان روی صفحه به شما امکان می دهد مدت زمانی را که کودک در برنامه می گذراند تنظیم کنید تا اطمینان حاصل شود که او زمان زیادی را در آنجا نمی گذرانند.

2. حالت محدود

کنترل زمان استفاده از صفحه فرزندتان تنها کاری نیست که می توانید با ویژگی مرتبط سازی خانواده انجام دهید. TikTok همچنین به شما امکان می دهد محتوای کودک خود را در معرض سیستم عامل از طریق ویژگی حالت محدود قرار دهید.

3. پیام های مستقیم

ویژگی جفت شدن خانواده همچنین به شما امکان می دهد تصمیم بگیرید که چه کسی می تواند پیام های شخصی را برای فرزند شما ارسال کند یا حتی پیام رسانی فوری را کاملاً غیرفعال کند.

این راهنما همچنین حاوی اطلاعات و نکاتی درباره نحوه مکالمه مداوم با کودکان در مورد ایمنی آنها در عصر دیجیتال است.

چرا باید کتابچه راهنمای TikTok New Guardian را بخوانید

اکنون کودکان فقط با استفاده از تلفن های هوشمند خود می توانند به یک کتابخانه محتوای همیشه در حال رشد در سیستم عامل هایی مانند TikTok دسترسی پیدا کنند. گرچه این به خودی خود چیز بدی نیست ، اما ممکن است خطراتی را برای کودکانی که از سیستم عامل بدون راهنما استفاده می کنند ایجاد کند.

برخی از این خطرات مانند قرار گرفتن در معرض بزرگسالان ، آزار و اذیت اینترنتی و آزار و اذیت آنلاین فقط در TikTok نیست. به عنوان مثال ، اینستاگرام مجموعه ای از ویژگی ها را دارد که هدف آن محافظت از نوجوانان در برابر کلاهبرداران بالقوه در این برنامه است.

The Guardian Guide منبعی جامع است که می توانید با استفاده از آن به نوجوانان خود درباره ایمنی اینترنت بیاموزید.

مرتبط: روش هایی که TikTok حریم خصوصی و امنیت شما را به خطر می اندازد

این راهنما شامل تمام اطلاعاتی است که شما برای کمک به نوجوان خود در زمینه ایمنی در اینترنت لازم دارید تا بتواند حضور خود در شبکه های اجتماعی را چه در حال حاضر و چه در زمان بزرگسالی مدیریت کند.

آیا فرزند شما باید در TikTok باشد؟

گاهی اوقات بهترین راه برای فاصله گرفتن فرزندان از خطرات احتمالی یک بستر رسانه های اجتماعی ، فاصله گرفتن از آنها است. اما این همیشه ساده ترین کار نیست.

TikTok در بین نوجوانان بسیار محبوب است. آنها ممکن است قدردان تلاشهای شما در تلاش برای محدود کردن دسترسی آنها به سیستم عامل نباشند ، خصوصاً وقتی دوستانشان آنجا هستند.

راهنمای TikTok Guardian ، استفاده مشاهده شده راهی است که باید طی شود و برای کمک به شما طراحی شده است. بنابراین ، استفاده از آن خوب خواهد بود.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *