چگونه می توان بررسی آندروید گوگل را دور زد


قبل از راه اندازی سیستم عامل Android 5.1 (آب نبات چوبی) ، هر کسی که دستگاه شما را پیدا کند می تواند به راحتی با بازنشانی سریع کارخانه قفل (پین یا الگو) را دور بزند. برای رفع این مشکل ، Google محافظت Google را برای تأیید یا بازنشانی کارخانه فراهم کرده است.

در حالی که سابقه Factory Reset Protection برای غیرقابل استفاده کردن دستگاه گمشده و پیدا شده در نظر گرفته شده است ، مشکلی وجود دارد. اگر حافظه ورود خود را به خاطر نمی آورید ، یا می توانید دستگاهی از قبل متعلق به خود را با یک حساب کاربری که هنوز در حال ایجاد است ، دستگاه خود را قفل کنید.

در اینجا آنچه شما باید انجام دهید است.

حفاظت از تنظیم مجدد کارخانه چیست؟

Factory Reset Protection (FRP) یک ویژگی داخلی برای محافظت از دستگاه های Android دارای سیستم عامل 5.1 (اب نبات چوبی) یا بالاتر است. وقتی حساب Google را در دستگاه Android خود راه اندازی می کنید ، FRP به طور خودکار فعال می شود.

FRP از دور زدن صفحه راه اندازی اولیه از کسی که سعی در تنظیم مجدد تلفن شما دارد جلوگیری می کند. این یک اقدام ضد سرقت است که در ابتدا انگیزه سرقت دستگاه را کاهش می دهد زیرا دستگاه آن را غیرفعال می کند. برای استفاده از تلفن خود ، باید با نام کاربری و گذرواژه Google که قبلاً در دستگاه شما تنظیم شده بود وارد سیستم شوید.

چگونه FRP را غیرفعال کنم تا تأیید حساب Google را دور بزنم؟

همانطور که گفته شد ، پس از ورود به سیستم تلفن با حساب Google خود ، FRP به طور خودکار فعال می شود. برای غیرفعال کردن آن ، فقط حساب Google را از دستگاه Android خود حذف کنید.

غیرفعال کردن FRP آسانترین راه حل برای دور زدن تأیید گوگل است. اگر می خواهید تلفن خود را بفروشید یا آن را تحویل دهید ، همیشه باید این کار را انجام دهید ، قبل از خرید ، مطمئن شوید که فروشنده حساب کاربری خود را حذف کرده است.

  1. قابل اعتماد و متخصص تنظیمات .
  2. کلیک کنید ابر و حساب ها (یا حساب ها برای بعضی از مارک ها).
  3. پیدا کردن حساب ها.
  4. به حساب Google خود بروید و فشار دهید حذف حساب کاربری .
  5. اگر می خواهید حساب خود را با کلیک کردن حذف کنید ، بررسی کنید حذف حساب کاربری، یا موافقم (یا هر اقدام مثبتی که از طرف شما درخواست شود).
گالری عکس (3 عکس)

توجه داشته باشید که این روش فقط امنیت تنظیم مجدد کارخانه را از دستگاه شما پاک می کند. قفل آن باز نمی شود ، بنابراین اگر به خارج از کشور سفر می کنید ، باید قفل سیم کارت تلفن Android خود را جداگانه باز کنید.

اگر بعد از غیرفعال کردن FRP هنوز می خواهید سطح خاصی از امنیت را در تلفن خود حفظ کنید ، این برنامه های عکس اندروید آندروید می توانند به شما کمک کنند.

اگر حساب Google خود را حذف نکنید چه اتفاقی می افتد؟

اگر حساب Google خود را حذف نکنید ، برای فعال سازی مجدد Google ، تلفن شما قفل می شود. وقتی قفل فعال سازی مجدد روشن است ، حتی پس از تنظیم مجدد کارخانه نمی توانید از دستگاه استفاده کنید. مگر اینکه قفل فعال سازی مجدد را خاموش کرده باشید. در اینجا نحوه غیر فعال کردن یا فعال کردن قفل فعال سازی مجدد Samsung آمده است.

چگونه می توان تأیید اعتبار Google را دور زد

هیچ راهی رسمی برای دور زدن تأیید اعتبار Google وجود ندارد ، زیرا این یک ویژگی اساسی امنیتی است. با اکثر مارک ها (به خصوص جدیدترین مدل ها) ، دور زدن چک ممکن است مشکل باشد ، زیرا بسیاری از روش های بای پس FRP براساس مشکلات امنیتی است که اغلب با آخرین به روزرسانی های امنیتی Android برطرف می شوند.

ممکن است استفاده از برخی از نرم افزارهای باز کردن قفل در اینترنت را در نظر داشته باشید. برخی از این برنامه ها ادعا می کنند که می توانند با حذف پین ، رمز ورود ، اثر انگشت و الگو از تلفن Android شما ، به سرعت قفل صفحه را باز کنند ، اگرچه هیچ تضمینی برای کارکردن آن وجود ندارد.

بنابراین ، اگر تلفن دست دوم خریداری کرده اید ، توصیه می کنیم قبل از اقدام به دور زدن FRP ، از مالک قبلی بخواهید قفل تلفن را برای شما باز کند.

مرتبط: نحوه حذف قفل فعال سازی iCloud از اپل با استفاده از Tenorshare 4MeKey

عبور از تأیید اعتبار Google کار آسانی نیست

بررسی حساب Google شما بیش از بازنشانی دستگاه Android خود به تنظیمات کارخانه برای باز کردن قفل آن نیاز دارد. خبر خوب این است که اگر قبل از تنظیم مجدد تلفن خود و انتقال آن به شخص دیگر ، حساب خود را حذف کنید ، جلوگیری از آن آسان است.

راه دیگری که می توانید تلفن خود را قفل کنید این است که گذرواژه Android خود را فراموش کرده باشید. خوشبختانه روش های مختلفی برای بازگشت وجود دارد.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *