کلاه جدید Raspberry Pi PoE + رویای یک حیوان خانگی است


بنیاد رزبری پای نسخه به روز شده محبوب HAT Power over Ethernet (PoE) محبوب را برای مادربردهای Raspberry Pi 3B + و Raspberry Pi 4 اعلام کرد.

این افزونه جدید که در اوایل ماه ژوئن عرضه می شود ، از استاندارد 802.3at PoE + استفاده می کند که تقریباً دو برابر نیرو را نشان می دهد و از یک تنظیم سرعت جدید برای پایین نگه داشتن دما برخوردار است.

Raspberry Pi PoE ارتقا necessary لازم را می یابد

PoE + HAT می تواند تا 25 وات نیرو تأمین کند ، بیش از اندازه کافی برای تغذیه Raspberry Pi 4 در تمام ظرفیت و تمام تجهیزات جانبی متصل شده از طریق پین های هدف عمومی و USB / I / O (GPIO). در حالی که HAT کل نوک Pi را مسدود می کند ، پین های GPIO هنوز ممکن است در دسترس باشد ، اگرچه شما باید یک آداپتور را برای گسترش سر پین های Pi تهیه کنید.

با این حال ، این احتمالاً مسئله مهمی نخواهد بود ، زیرا PoE + برای کسانی که از Raspberry Pi به عنوان بخشی از تنظیمات آزمایشگاه خانگی خود استفاده می کنند ، نکته مهیج خاصی خواهد بود. این مسئله وقتی با بقیه طراحی که شامل یک فن داخلی با مشخصات کم است و آنچه در نگاه اول خازن SMD تمام عیار به نظر می رسد ، بیشتر آشکار می شود.

معلوم شد که یک ترانسفورماتور تخت است – یک صفحه چند لایه نوآورانه پیچیده شده در فریت ، که 37-57 ولت را از سوئیچ برق به 5 ولت ، مورد نیاز Raspberry Pi تنظیم می کند. این ، در ترکیب با “دیود ایده آل” در سبک Microchip PD70224ILQ ، بدون نیاز به افزودن گرمای ناخواسته به معادله ، انرژی مورد نیاز را به دست می آورد.

به طور غیرمعمول ، بنیاد Raspberry Pi قبل از انتشار PoE + HAT را در وبلاگ رسمی خود اعلام کرد ، اما فقط. از اوایل ماه ژوئن با قیمت حدود 20 دلار در دسترس خواهد بود و می توانید یک ارائه دهنده محلی سهام را در صفحه فروشگاه PoE + پیدا کنید.

قدرت Pi-ple

پیش از این ، برق بیش از اترنت چیزی بود که فقط در صنعت یا فناوری اطلاعات تجاری مورد استفاده قرار می گرفت و بسیاری از مردم مطمئن نبودند که PoE چیست یا از مزایایی که به همراه دارد. همه چیز تغییر کرده است ، به طور عمده به Raspberry Pi.

برای کسانی که می خواهند یک شبکه خانگی راه اندازی کنند ، بسیار وسوسه انگیز هستند. فرم فشرده ، ارزان ، کاملاً شبکه ای از طریق اترنت و Wi-Fi ، کم مصرف ، لیست مزایا همچنان ادامه دارد. همچنین چندین روش وجود دارد که می توانید Raspberry Pi خود را به یک سرور رسانه تبدیل کنید.

PoE یک حرکت طبیعی بود و Raspberry Pi 3B + امکان پذیر بود – اگرچه PoE HAT اصلی دارای مشکلاتی بود ، زیرا بنیاد Pi آن را در وبلاگ خود مستند کرد!

YouTuber جف گیرلینگ طرفدار Pi به عنوان یک ابزار شبکه است و آخرین ویدیوی وی ترکیبی از سینی های شبکه Pi ، Power over Ethernet و 1U با جلوه ای عالی است:

https://www.youtube.com/watch؟v=LcuNc4jz-iU

PoE HAT جدید بدون شک الهام بسیاری از این تلاش ها خواهد بود ، و جای Raspberry Pi به عنوان دستگاه آموزش و اصلاح صاحبان خانه در آینده ای قابل پیش بینی کاملاً تثبیت شده به نظر می رسد!منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *