اکنون می توانید تعداد لایک ها را در فیس بوک و اینستاگرام مخفی کنید


فیس بوک اعلام کرده است که به کاربران اجازه می دهد هزینه های عمومی مانند هزینه های اینستاگرام و فیس بوک را پنهان کنند. پسندیدن ها به طور پیش فرض قابل مشاهده خواهند بود ، اما اکنون می توانید از دیدن آنها انصراف دهید.

اینستاگرام و فیس بوک بالاخره لایک ها را حذف می کنند

همانطور که در اتاق خبر فیس بوک اعلام شد ، اکنون می توانید لایک ها را در فیس بوک و اینستاگرام پنهان کنید.

مدت ها است که این بحث وجود دارد که آیا شبکه های اجتماعی باید مانند پیشخوان ها پنهان شوند. در حقیقت ، هر دو فیس بوک و اینستاگرام این ویژگی را سالهاست که آزمایش می کنند. فشارهای فزاینده از سوی متخصصان بهداشت روان بدون شک ترفندی در این زمینه ایجاد کرده و ادعا می کند که طبیعت رقابتی امثال آنها باعث افزایش اضطراب می شود.

از امروز در اینستاگرام می توانید تعداد همه پست های نمایش خود را پنهان کنید. همچنین می توانید این تعداد شمارش را در پست های خود پنهان کنید تا دیگران بدون توجه به تنظیمات فید ، اعداد را نبینند.

متناوباً ، می توانید پسندیدن ها را در پست های شخصی خود مخفی کنید. می توانید این کار را قبل یا بعد از ارسال آن به فید خود انجام دهید.

فیس بوک می گوید: “از این طریق می توانید روی عکس ها و فیلم هایی که به اشتراک گذاشته می شوند تمرکز کنید ، نه تعداد لایک هایی که پست ها دریافت می کنند.

این کنترل ها طی دو هفته آینده در فیس بوک معرفی می شود.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *