مایکروسافت نسل جدید بزرگ ویندوز را در Build 2021 راه اندازی می کند


در زمان ساخت 2021 ، مایکروسافت خندید که “نسل بعدی ویندوز را خیلی زود” اعلام خواهد کرد. به گفته مدیر عامل مایکروسافت ، به روزرسانی آینده “یکی از مهمترین” به روزرسانیهای ویندوز خواهد بود.

مایکروسافت نسل بعدی ویندوز را هیجان زده می کند

اگرچه مایکروسافت نسل بعدی ویندوز را در رویداد Build 2021 اعلام نکرده است ، اما این شرکت علاقه به بروزرسانی های بعدی نرم افزار را برانگیخته است. مدیر عامل شرکت مایکروسافت ساتیا نادلا گفت مایکروسافت “یکی از مهمترین به روزرسانی ها برای ویندوز در دهه گذشته” را “خیلی زود” منتشر خواهد کرد.

در حدود علامت 1:08 در نمای ساختمان 2021 ساختمان زنده ، نادلا گفت:

به زودی یکی از مهمترین به روزرسانیهای ویندوز دهه گذشته را به اشتراک خواهیم گذاشت تا فرصتهای اقتصادی بیشتری را برای توسعه دهندگان و سازندگان ایجاد کنیم. طی چند ماه گذشته خودم میزبان آن بوده ام و واقعاً از نسل بعدی ویندوز بسیار هیجان زده ام. وعده ما به شما این است: ما امروز فرصت های بیشتری را برای هر توسعه دهنده ویندوز فراهم خواهیم کرد و از هر مبتکری که به دنبال ابتکاری ترین ، جدیدترین و جدیدترین پلت فرم برای ایجاد ، توزیع و کسب درآمد از برنامه ها است استقبال می کنیم. ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاشتن خیلی زود هستیم.

به گفته نادلا ، نسل جدید ویندوز “فرصت های اقتصادی بیشتری را برای توسعه دهندگان و سازندگان ایجاد می کند.” به نظر می رسد که مایکروسافت ابزارهای جدید توسعه را در Windows Update گنجانده است.

بدون مطالعه زیاد از گفته های نادلا ، “نسل بعدی ویندوز” می تواند به معنای بروزرسانی تکرار بعدی ویندوز باشد. تمام به روزرسانی های اخیر ویندوز در ویندوز 10 وجود دارد ، بنابراین ممکن است به روزرسانی به روز شده مایکروسافت ویندوز 11 باشد.

مرتبط: نحوه بارگیری و نصب Windows 10 Update 2021 Update

مایکروسافت ویندوز هدف ایجاد کنندگان و توسعه دهندگان است

از آنجا که نادلا قول می دهد ویندوز تغییرات بزرگی را در سازندگان و توسعه دهندگان ایجاد خواهد کرد ، به نظر می رسد این همان جایی است که نسل بعدی ویندوز تمرکز خواهد کرد. امیدواریم طی چند هفته آینده این موضوع را بشناسیم.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *