چراغ شب Wyze هنگام قدم زدن مسیر شما را روشن می کند


برخورد با کلید چراغ نیمه شب به لطف چراغ جدید شب Wyze دیگر مشکلی ایجاد نمی کند. نور سنسور حرکت و نور با تشخیص حرکت در تاریکی به طور خودکار روشن می شود.

Wyze Night Lighting یک راه حل هوشمند و مقرون به صرفه برای روشنایی است

با ارسال یک پست در انجمن Wyze ، نور جدید Wyze در شب ، محصولی که به طور موثر هر چراغ شب دیگر را در بازار معرفی می کند ، نشان داد. چراغ شب Wyze نیازی به پریز برق و باتری ندارد.

همراه با آهن ربا ساخته شده است که به آن اجازه می دهد تا به هر سطح فلزی بچسبد. و وقتی سطح فلزی در دسترس نیست ، می توانید از صفحه نصب مغناطیسی متصل شده استفاده کنید ، که می توانید آن را در هر جایی که می خواهید بچسبانید.

پس از نصب ، چراغ 2500K گرم گرم تولید می کند که هنگام راه رفتن در شب شما را آزار نمی دهد. علاوه بر این ، نور پس زمینه فقط به دیوار متصل شده می تابد و منبع خوبی از نور را فراهم می کند که به چشم شما آسیب نمی رساند.

نور هوشمند تاریکی را تشخیص می دهد و به لطف سنسور PIR در هنگام احساس حرکت درخششی نرم از خود ساطع می کند. این بدان معناست که نور با روشن شدن آن در پاسخ به حرکت در طول روز ، انرژی خود را از دست نخواهد داد. به گفته ویز ، نور شب می تواند حرکات تا 18 فوت را تشخیص دهد.

مرتبط: سفید ملایم در مقابل سفید گرم: از چه چیزهایی باید در خانه هوشمند خود استفاده کنید؟

Wyze Night Light توسط یک باتری لیتیوم یونی قابل شارژ 300 میلی آمپر ساعت تأمین می شود که تا 128 روز دوام می آورد. پس از اتمام کار با برق ، می توانید به راحتی آن را با کابل USB-C شارژ کنید – Wyze می گوید روند شارژ فقط حدود یک ساعت و نیم تا دو ساعت طول می کشد.

نور را می توان به 10 لامپ شبانه دیگر Wyze نیز متصل کرد. وقتی یک لامپ روشن است ، تمام لامپ های دیگر نیز روشن می شوند. این امر آن را برای روشنایی یک راهرو کامل مانند راهرو یا راه پله ایده آل می کند. با این حال ، عمر باتری لامپ های متصل 85 روز کمتر است.

بگذارید Wyze راه را روشن کند

چراغ شب Wyze در حال حاضر برای پیش خرید در وب سایت Wyze در دسترس است. مجموعه ای از سه لامپ فقط 19.99 دلار برای شما هزینه دارد. توجه داشته باشید که لامپ ها با شارژر همراه نیستند ، به این معنی که شما باید یک شارژر و یک کابل USB-C تهیه کنید.

همراه با یک نوار برای بارگیری آسان و سه صفحه دیواری ، که قطعاً مراحل نصب را ساده می کند.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *