ESP-32 بهبود قابل توجهی در برد داشته است


Espressif ماژول Wi-Fi و بلوتوث کم مصرف (BLE) مبتنی بر ESP32 را با پیچ و تاب ابتکاری معرفی کرد. ESP32-WROOM-DA دارای آنتن های افست دوتایی برای اتصال مطمئن تر است.

قدرت مشابه ESP-32 ، قدرت سیگنال بهتر

دستگاه های جدید از تراشه یکپارچه ESO32-DOWD-V3 بهره می برند که دارای پردازنده 32 هسته ای 32 بیتی LX6 با سرعت حداکثر 240 مگاهرتز است. سیستم روی تراشه ها (SoCs) همچنین دارای 520 کیلوبایت SRAM و 448 کیلوبایت ROM است.

Espressif در بیانیه مطبوعاتی خود برای ESP32-WROOM-DA جزئیات زیادی را ارائه نمی دهد ، اگرچه اشاره می کند که دستگاه های جدید با ESP32-WROOM-32E سازگار خواهند بود.

همچنین اطلاعاتی در مورد نحوه کارکرد آنتن های PCB جدید وجود داشت:

در طول استفاده ، دستگاه با توجه به قدرت سیگنال کار می کند ، قوی ترین سیگنال را برای اطمینان از ارتباط مداوم انتخاب می کند. با تشخیص سیگنال ضعیف ، دستگاه با تماس API به کار خود ادامه می دهد که به آن کمک می کند تا با سیگنال قوی تری به آنتن دیگر برود.

در حال حاضر اطلاعات پشتیبانی نرم افزاری اضافی برای دستگاه های جدید وجود ندارد ، اگرچه برای جزئیات بیشتر می توانید با پشتیبانی مشتری اسپرسیف تماس بگیرید.

اینترنت اشیا remote از راه دور

تراشه های مبتنی بر ESP32 در اینترنت اشیا so چنان مسلط هستند که به راحتی می توان نوآوری آن را فراموش کرد و آردوینو که خواهر و برادر کوچکتر خود ، esp8266 را کشت ، در مرحله انتشار است. ترکیبی از یک میکروکنترلر دو هسته ای قدرتمند که با اتصال Wi-Fi و بلوتوث بسیار سازگار است ، اغلب ثابت می شود که در بین دستگاه ها از سراسر صنعت تا میزهای رومیزی آماتور وجود دارد.

دلیل مهم این امر قیمت و راحتی آن است. خود ماژول ها از ارزش خوبی برخوردار هستند ، به این دلیل که بسیار متنوع هستند و می توانند از طریق Arduino IDE ، Lua ، دستورات مستقیم AT یا فلزات برهنه برنامه ریزی شوند و در بسیاری از صفحات توسعه مانند Adafruit Funhouse قرار بگیرند.

یک چیز مطمئناً است ، بدون توجه به محیط ، در دنیایی از گره های حسگر بی سیم و دستگاه های هوشمند متصل که همه به قابلیت اتصال قابل اعتماد متکی هستند ، بدون شک توسعه دهندگان تجاری و توسعه دهندگان از ارتقا range دامنه جدید استقبال می کنند. “منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *