Instacart یک تحویل سریع 30 دقیقه ای اضافه می کند


Instacart گزینه تحویل جدیدی را برای هر کسی که می خواهد سریعتر مواد غذایی تهیه کند اضافه می کند. با انتخاب اولویت تحویل ، فقط در مدت 30 دقیقه می توانید خریدهای خود را دریافت کنید.

Instacart اکنون تحویل اولویت دار را ارائه می دهد

با انتشار یک خبر مطبوعاتی برای PR Newswire گزینه جدید تحویل با اولویت Instacart مشخص شد ، این ویژگی به مشتریان امکان می دهد تا سریع تحویل مواد غذایی را بدهند.

تحویل اولویت دار در شهرهای بزرگ ایالات متحده و کانادا از جمله سانفرانسیسکو ، سیاتل ، لس آنجلس ، میامی ، سن دیگو و شیکاگو در دسترس خواهد بود. برخی از فروشگاه های شرکت کننده شامل Safeway ، Sprouts Farmers Market و Stater Bros. رالفز

مرتبط: کروگر مواد غذایی را با هواپیماهای بدون سرنشین آزمایش می کند

اگر بتوانید از تحویل با اولویت در منطقه خود استفاده کنید ، زمان تحویل پیش بینی شده را با نماد رعد و برق مشاهده خواهید کرد. علاوه بر تحویل با اولویت ، Instacart همچنین شروع به تحویل 45 و 60 دقیقه ای خود به شهرهای بیشتر در آمریکای شمالی می کند.

سریعتر محموله ها را به آستان خود برسانید

ویژگی جدید Priority Delivery Instacart باید آن را از سایر برنامه های تحویل مواد غذایی موجود در بازار مانند Shipt متمایز کند. اما به خاطر داشته باشید انتظار داشتن سفارش بزرگ مواد غذایی در عرض 30 دقیقه کمی غیر واقعی است. اگر فقط تعداد کمی سفارش دهید ، احتمالاً به محض اعلام Instacart سفارش خود را دریافت خواهید کرد.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *