Pinterest جعبه سازنده خود را به دور دوم برنامه ها باز می کند


در آوریل امسال ، Pinterest ، پلت فرم اشتراک عکس در شبکه های اجتماعی ، افتتاح صندوق خود را برای سازندگان اعلام کرد. این یک برنامه 500000 دلاری بود "از طریق حمایت های مالی و آموزشی ، سطح افراد خلاق جوامع کم نماینده را بالا ببرید".

برنامه Pinterest Creator Funds که در دسترس پدیدآورندگان Pinterest در ایالات متحده است ، به سازندگان امکان می دهد تا به آموزش عملی و مشاوره استراتژی خلاق در مورد نحوه موفقیت در Pinterest ، به علاوه کمک هزینه نقدی 25000 دلاری و اعتبار تبلیغاتی بپردازند. به طور متوسط ​​، پینترست می گوید سازندگان جعبه 2.9 برداشت بیشتر از Idea Pin ، 72 درصد بیننده بیشتر در ماه و 24000 دنبال کننده جدید بیشتر برای آنچه قبلاً انجام داده اند کسب کرده اند.

اگر شرایط را کسب کردید نگران نباشید اما به نوعی شانس خود را از دست دادید. این هفته ، پینترست اعلام کرد که برای دور دوم صندوق سازندگان ، برنامه هایی را می پذیرد که برنامه های آن از 30 ژوئن باز است.

جعبه برای سازندگان دور دوم

صندوق دوم سازندگان چهار هفته از آگوست تا سپتامبر به طول خواهد انجامید. یک پست در وب سایت Pinterest به شرح زیر است:

در این سال دوم ، هدف ما یافتن 10 سازنده دیگر و حمایت از آنها برای یادگیری مهارت های جدید و افزایش مخاطبان خود در Pinterest است.

اگر شما یک خالق محتوا در ایالات متحده هستید و می خواهید مهارت های لازم برای موفقیت در Pinterest را کسب کنید و عضوی از انجمن BIPOC ، معلول یا LGBTQ + هستید ، می خواهیم از شما بشنویم!

از جمله مناطقی که نامزدهای موفق در آن آموزش می بینند ، Idea Pins فوق الذکر از Pinterest است ، ویژگی جدید (که در واقع نسخه اصلاح شده Story Pins با قابلیت های اضافی است) ، که اوایل ماه مه معرفی شد.

Idea Pins به همه سازندگان Pinterest در ایالات متحده ، انگلستان ، استرالیا ، کانادا ، فرانسه ، آلمان ، اتریش و سوئیس امکان ایجاد محتوای ویدئویی جذاب را می دهد. تصور کنید که این یک تلاقی بین داستان های اینستاگرام و فیلم های TikTok است – البته با یک چرخش منحصر به فرد Pinterest.

آخرین گوشه مثبت اینترنت

صندوق سازندگان Pinterest بخشی از Creator Code این شرکت است که در اوایل سال 2021 راه اندازی می شود. ایده این است که اگرچه اینترنت به طور کلی و رسانه های اجتماعی به طور خاص ممکن است بسیار تکان دهنده به نظر برسد ، اما Pinterest بسیار حیرت انگیز خواهد بود "یکی دیگر از زاویه های مثبت اینترنت".

این ، از جمله ، به معنای ارتقا شمول و تنوع است – در حالی که Pinterest اصرار دارد مطمئن شود که حداقل نیمی از سازندگانی که با آنها کار می کند ، گروههایی هستند که به طور سنتی کمتر معرفی می شوند.

و اگر او موفق شود به عنوان خانه ای برای تأثیرگذاران فوق العاده آینده در این زمینه قانع کننده تر شود ، این برای او هم بد نیست ، درست است؟منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *