اپل AirPods Pro که دوباره طراحی شده است می تواند از ردیابی تناسب اندام پشتیبانی کند


گفته می شود که اپل برای پشتیبانی از ردیابی تناسب اندام ، ابتدا برای مارک AirPods در حال کار بر روی طراحی مجدد AirPods Pro 249 دلاری با “حسگرهای سلامتی” است.

AirPods Pro با ردیابی تناسب اندام در سال 2022

در داخل مارک گورمن و دبی وو در مقاله خود در بلومبرگ روشن کردند که ردیابی تناسب اندام AirPods Pro از سال 2022 آغاز می شود.

AirPods Pro ، سال آینده ، اولین تغییر در این محصول از اکتبر 2019 است و شامل سنسورهای حرکتی به روز شده با تمرکز بر ردیابی تناسب اندام است.

یکی از طرح هایی که توسط اپل برای نسل دوم AirPods Pro آزمایش شده است ، برای ایجاد محصولی جمع و جورتر روی پاهای خود کلیک می کند.

AirPod های سطح پایین جدید امسال وارد بازار می شوند

علاوه بر AirPods Pro برای ردیاب تناسب اندام ، اپل در آینده نزدیک باید یک جفت AirPod سطح اول (که اکنون در نسل دوم است) نیز عرضه کند.

مرتبط: نکاتی برای استفاده بیشتر از AirPods Pro

نسل سوم AirPods باید حاوی برخی شایعات قبلی باشد ، مانند یک بشکه کوتاه تر به همراه طراحی مشابه AirPods Pro.

اساس AirPods جدید اولین به روزرسانی محصول از مارس 2019 خواهد بود و طراحی جدیدی را به نمایش می گذارد که بیشتر نشان دهنده AirPods Pro است. این هدفون با یک قاب جدید و پایه های کوتاه تر از قسمت پایین هر یک بیرون می آید.

این گزارش می گوید اپل همچنین ممکن است رنگ های جدیدی به AirPods Max اضافه کند که 549 دلار قیمت دارد.

اپل در حال کار بر روی هدفون های کاملا جدید Beats است

این شرکت همچنین در حال آماده سازی هدفون کاملاً جدید با نام تجاری Beats خود است که Beats Studio Buds نام دارد. هدفون جدید Beats که توسط 9to5Mac به بیرون درز کرده است ، باعث می شود که هر دو پا بیفتد تا به طراحی داخلی همانند هدفون های بی سیم Bragi Dash دست یابد.

این هدفون های کاملاً بی سیم باید از تراشه Apple برای Hey Siri ، جفت شدن بدون درز ، تعویض دستگاه و لغو نویز استفاده کنند. گفته می شود مانند AirPods ، این هدفون جدید دارای جعبه شارژ است.

قرار است محصول ناشناخته Beats در ماه ژوئن برای اولین بار عرضه شود.

در سال 2020 ، اپل اسکات کرول ، پیشکسوت اندروید و HTC را برای نظارت بر طراحی محصولات Beats استخدام کرد. و در سال 2014 ، اپل Beats Electronics را به همراه بخش سخت افزاری خود Beats به قیمت 3 میلیارد دلار خریداری کرد که بزرگترین خرید آن تاکنون است.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *