حق ثبت اختراع جدید نینتندو یک سیستم رتبه بندی شخصی را به فروشگاه الکترونیکی اضافه می کند


حق ثبت اختراع جدیدی که توسط نینتندو ثبت شده ، برنامه های این شرکت برای سیستم رتبه بندی شخصی برای فروشگاه الکترونیکی را نشان می دهد. این سیستم به کاربران امکان می دهد توصیه های بازی شخصی شده را در فروشگاه اینترنتی نینتندو مشاهده کنند.

حق ثبت اختراع جدید نینتندو پیشنهادات شخصی شده ای را به فروشگاه آنلاین اضافه می کند

نینتندو اخیراً حق ثبت اختراع جدیدی را برای سیستم رتبه بندی شخصی در eShop ثبت کرده است. این سیستم بر اساس بررسی ها ، پیشنهادات شخصی برای بارگیری بازی های جدید به کاربران ارائه می دهد.

حق ثبت اختراع جدید نینتندو برای اولین بار توسط Game Rant مشاهده شد و این برنامه برای فروشگاه آنلاین این شرکت نشان می دهد تا بر اساس آنچه اعتقاد دارد و نظرات مصرف کنندگان بررسی می کند. در اصل ، سیستم جدید براساس آنچه کاربر فکر می کند کاربر از آن لذت می برد و می خواهد بازی کند ، امتیازاتی را برای بازی ها در فروشگاه ایجاد می کند.

اگرچه نینتندو نحوه استفاده از سیستم جدید را به طور دقیق شرح نمی دهد ، اما منطقی است که این شرکت برای ارائه بازی های جدید به مصرف کنندگان از آن استفاده کند. شاید ما شاهد یک بخش جدید با توصیه ها در فروشگاه آنلاین باشیم.

همچنین لازم به ذکر است که حق ثبت اختراع لزوماً به معنای مزیت نیست – حق ثبت اختراعات زیادی وجود دارد که هرگز پرداخت نشده است. تنها چیزی که به طور قطع می دانیم این است که نینتندو در حال بررسی ایده این سیستم جدید است.

موضوعات مرتبط: نحوه ثبت اختراع ایده در 8 مرحله ساده

فروشگاه های بازی دیگر مانند Steam یا PlayStation Store سیستم رتبه بندی ندارند ، بنابراین این ویژگی جدیدی برای فروشگاه های بازی خواهد بود. حق ثبت اختراع جدید نینتندو نشان می دهد eShop نسبت به رقبای خود در بازی از رویکردی مشابه آمازون استفاده خواهد کرد.

حق ثبت اختراع جدید نینتندو چگونه کار خواهد کرد؟

در این حق ثبت اختراع ، نینتندو نحوه تولید رتبه بندی بازی را توضیح داد. خود سیستم بسیار پیچیده به نظر می رسد. ظاهرا نینتندو تحقیقات زیادی در مورد این سیستم جدید انجام داده است ، از این رو حق ثبت اختراع.

بدون داشتن تمام جزئیات فنی ، فروشگاه آنلاین از منتقدان ، مصرف کنندگان و اطلاعات فروش بررسی می کند تا یک رتبه بندی اساسی ایجاد کند. این رتبه بندی سپس توسط نظرات کاربران با سلیقه مشابه اصلاح می شود.

مرتبط: نحوه اشتراک گذاری داده ها از فروشگاه آنلاین Nintendo Switch خود را متوقف کنید

با سیستم جدید ، نینتندو می تواند توصیه های شخصی تری را برای بازی های جدید به کاربران ارائه دهد. کاربران از طریق توانایی کشف بازی های جدید برای لذت بردن از این مزایا بهره مند می شوند. توسعه دهندگان همچنین می توانند با به نمایش گذاشتن بازی های خود در eShop از این مزیت استفاده کنند.

نینتندو نظرات فروشگاه های بازی را تغییر می دهد

همانطور که گفته شد ، به نظر می رسد که نینتندو نسبت به سایر رقبا در بازی ، رویکرد مشابه تری به آمازون دارد. معرفی این سیستم جدید رتبه بندی نحوه تشویق eShop به بارگیری بازی های جدید را تغییر می دهد.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *