نحوه استفاده از Nintendo Switch Joy-Con به عنوان یک شاتر از راه دور


اگر اندروید و نینتندو سوییچ دارید ، این ترفند می تواند عکاسی از تلفن همراه را به سطح بالاتری برساند. به شما امکان می دهد از کنترل کننده Joy-Con خود به عنوان یک شاتر از راه دور استفاده کنید.

اگر از آیفون استفاده می کنید ، متأسفانه این ترفند جواب نمی دهد. اگرچه هیچ ترفند مشابهی برای آیفون وجود ندارد ، اما می توانید از شافت کاردان استفاده کنید.

در اینجا ترفند و نحوه انجام آن آورده شده است.

رهاسازی شاتر از راه دور چیست؟

Remote Shutter Release یک کنترل از راه دور است که عملکرد انتشار شاتر دوربین را کنترل می کند. به شما امکان می دهد بدون نیاز به فشار دادن دکمه اصلی برای آزاد شدن شاتر دوربین ، از راه دور عکس بگیرید.

بنابراین ، در این حالت ، Joy-Con هنگام وارد کردن دستورات خاصی از دکمه ها ، به عنوان یک شاتر از راه دور عمل می کند و تلفن هوشمند شما به عنوان دوربین عمل می کند.

شاتر از راه دور Joy-Con چگونه کار می کند؟

این ترفند شامل جفت شدن Nintendo Switch Joy-Con با تلفن Android خود از طریق بلوتوث است. پس از جفت شدن ، برنامه دوربین در تلفن شما می تواند ورودی را از دکمه های Joy-Con تشخیص دهد. Redditor u / Byotan این ترفند را در پستی در Reddit به اشتراک گذاشت.

این ترفند برای استفاده در دفعه بعدی که می خواهید بدون خاموش کردن عکاس ، عکس دسته جمعی بگیرید یا اگر می خواهید بدون نیاز به نگه داشتن تلفن خود سلفی بگیرید ، استفاده خواهد شد. این ترفند به خوبی با یک سه پایه نیز سازگار خواهد بود. درباره بهترین دارندگان تلفن همراه اطلاعات کسب کنید.

بدون نگرانی بیشتر ، بیایید نحوه استفاده از این ویژگی پنهان را بفهمیم.

نحوه استفاده از Joy-Con به عنوان آزادی زندان

در اینجا نحوه استفاده از Nintendo Switch Joy-Con به عنوان یک شاتر از راه دور برای یک دستگاه آندروید استفاده شده است. لطفاً توجه داشته باشید که پست Reddit فقط این ترفند را برای دستگاههای Android تأیید کرده است.

  1. دکمه همگام سازی Joy-Con را فشار دهید و نگه دارید (باید سبز شود).
  2. به تنظیمات بلوتوث در دستگاه Android خود بروید و بلوتوث را فعال کنید.
  3. Joy-Con خود را پیدا کنید تا در لیست دستگاه ها ظاهر شود و آن را برای جفت کردن انتخاب کنید.

بعد از جفت شدن ، مراحل بعدی بسته به نسخه Android که استفاده می کنید متفاوت خواهد بود. کنترل دکمه Joy-Con آ و ب در بیشتر برنامه های دوربین ، شاتر را آزاد کنید. و در بعضی از تلفن ها او کنترل می کند ایکس و ی افزایش کاهش. ممکن است برای شناسایی کنترل دوربین پس از جفت شدن ، به برخی آزمایشات و خطاها نیاز باشد.

اگر با مشکلی مواجه شدید ، توجه داشته باشید که موفقیت در این ترفند تضمین شده نیست.

من این ترفند را در اندروید موتورولا امتحان کردم و موفق به اجرای آن نشدم. با این حال ، افراد دیگر در سامسونگ یا Google Android موفق به راه اندازی آن شدند. گزینه های احتمالی عیب یابی شامل آزمایش Joy-Cons در سمت چپ و راست ، دستکاری در تنظیمات بلوتوث یا حذف دستگاه های جفت شدن و جفت شدن مجدد است.

این ترفند Joy-Con ارزش شلیک را دارد

اگر این ترفند برای شما جالب به نظر می رسد و تجهیزات لازم را دارید ، پیش بروید و امتحان کنید. مراقب باشید ، با این حال ، موفقیت این ترفند امری بدیهی تلقی نمی شود و به نظر می رسد که فقط با برخی از تلفن های هوشمند اندرویدی کار می کند.

اگر این ترفند برای شما مفید است ، پس تبریک می گویم. اکنون شما یک روش بسیار مناسب برای عکس گرفتن از تلفن خود از راه دور دارید.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *