چگونه مشترکان Xbox Game Pass می توانند Spotify Premium را به صورت رایگان دریافت کنند


اگرچه برای اولین بار نیست ، بازیکنان Xbox که Xbox Game Pass Ultimate را خریداری می کنند اکنون می توانند حداکثر تا چهار ماه از Spotify Premium به صورت رایگان بهره مند شوند.

اما قبل از بررسی برگه امتیازات ، به این معنی نیست که اگر از قبل حساب Spotify دارید این پیشنهاد برای شما مناسب نیست. آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست.

ایکس باکس چهار ماه Spotify Premium را برای اعضای جدید ارائه می دهد

از ابتدای ماه مه ، مایکروسافت اعلام کرد که کاربران Xbox Game Pass می توانند Spotify Premium را به صورت رایگان دریافت کنند. باحال ، نه؟ خوب ، بله ، اما در واقع وجود دارد. این پیشنهاد برای همه مناسب نیست. مایکروسافت گفت این پیشنهاد فقط برای اعضای جدید Spotify در دسترس است. یعنی اگر قبلاً یک حساب کاربری دارید ، نمی توانید این ویژگی را درخواست کنید.

مطالب مرتبط: Xbox Game Pass در مقابل Xbox Game Pass Ultimate: آیا ارزش ارتقا دارد؟

با این حال ، اگر در Spotify تازه کار هستید و قبلا Xbox Game Pass Ultimate دارید ، می توانید هم اکنون نسخه آزمایشی رایگان Spotify Premium را راه اندازی کنید. همان مزایای اشتراک Spotify پولی را خواهید داشت ، از جمله موسیقی و پادکست های بدون تبلیغات و نامحدود و گزینه بارگیری و گوش دادن به هر آهنگ یا قسمت پادکست بصورت آفلاین.

چگونه می توان Spotify Premium را رایگان دریافت کرد؟

همانطور که در بالا ذکر شد ، شما باید یک کاربر جدید باشید و یک Xbox Game Pass Ultimate داشته باشید. اگر از هر دو معیار برخوردار هستید ، می توانید وارد کنسول Xbox خود شوید – Xbox One یا Xbox Series X شما کار خواهد کرد – یا رایانه شخصی یا تلفن همراه خود و به قسمت امتیازات بروید.

شما می توانید همراه با جوایز دیگر گزینه استفاده رایگان از Spotify Premium را پیدا کنید. می توانید این ویژگی را درخواست کنید ، حساب Spotify جدید خود را ایجاد کنید و شروع به گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود کنید.

مرتبط: نحوه لغو Spotify Premium

توجه داشته باشید که طی چهار ماه ، Spotify اشتراکتان را به طور خودکار تمدید می کند. این بدان معنی است که اگر نمی خواهید هزینه Spotify Premium را پرداخت کنید ، باید حساب خود را لغو کنید.

اکنون می توانید Spotify را رایگان دریافت کنید!

همانطور که گفته شد ، این اولین بار نیست که مایکروسافت و Spotify با هم ادغام می شوند. در گذشته ، Xbox به افرادی که Xbox Game Pass را خریداری کرده اند ، Spotify Premium را به مدت شش ماه ارائه می داد.

اگرچه قبلاً خیلی بهتر بود ، اما چهار ماه موسیقی نامحدود به صورت رایگان هنوز معامله خوبی است ، مخصوصاً اگر قبلاً از Xbox Game Pass Ultimate استفاده می کنید. در غیر اینصورت ، شاید زمان مناسبی است تا کمی بهتر او را بشناسیم.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *