اگر سیاست حفظ حریم خصوصی جدید آن را نپذیرید ، WhatsApp عملکرد حساب را محدود نمی کند


سیاست حفظ حریم خصوصی جدید واتس اپ از زمان اعلام اولین شرکت در اوایل سال 2021 بحث و جدال بسیاری ایجاد کرده است. به دنبال واکنش کاربر ، واتس اپ انتشار حریم خصوصی جدید خود را به اواسط ماه مه موکول کرد.

این شرکت قصد دارد عملکرد حساب کاربری کاربران WhatsApp را که تا 15 مه سیاست حریم خصوصی جدید را اتخاذ نکرده اند ، محدود کند. اکنون ، این شرکت موقعیت خود را تغییر داده است.

WhatsApp موقعیت خود را معکوس می کند تا عملکردهای حساب را محدود کند

WhatsApp در بیانیه ای برای The Verge گفت که این کارکرد حساب را فقط به کاربرانی محدود نمی کند که سیاست جدید حریم خصوصی آن را قبول ندارند. این شرکت در آینده به این موقعیت پایبند خواهد بود. در زیر بیانیه صادر شده توسط WhatsApp آمده است:

با توجه به بحث و گفتگوهای اخیر با مقامات و کارشناسان مختلف مربوط به حفظ حریم خصوصی ، می خواهیم روشن کنیم که عملکرد افرادی که هنوز به روزرسانی را نپذیرفته اند عملکرد WhatsApp را تعریف نمی کنیم.

با این حال ، WhatsApp همچنان سیاست حفظ حریم خصوصی جدید خود را به کاربران یادآوری می کند. با این مرحله این شرکت می خواهد فرصت های بیشتری را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

ما همچنان هر از چندگاهی به کاربران یادآوری خواهیم کرد و به آنها اجازه می دهیم که به روزرسانی را بپذیرند ، از جمله هنگامی که تصمیم می گیرند از ویژگی های اختیاری مناسب مانند ارتباط با شرکتی که از Facebook پشتیبانی می کند استفاده کنند. ما امیدواریم که این روش انتخاب هایی را که همه مصرف کنندگان دارند ، خواه می خواهند با یک شرکت تعامل داشته باشند ، بهبود می بخشد. “

پس از به تعویق انداختن انتشار سیاست حفظ حریم خصوصی جدید به 15 مه ، واتس اپ گفت که در نهایت حساب هایی را حذف می کند که سیاست حفظ حریم خصوصی به روز شده را قبول نمی کنند. یک هفته قبل از موعد مقرر در اواسط ماه مه ، واتس اپ وضعیت خود را معکوس کرد و گفت که حساب هایی را که تغییرات را قبول نمی کنند حذف نمی کند ، اگرچه محدودیت عملکرد آنها را شروع می کند.

مرتبط: نحوه ارسال پیام WhatsApp به شماره های ذخیره نشده

پست های محدود شامل WhatsApp است که اخطار مداوم سیاست حفظ حریم خصوصی کاربر جدید را نشان می دهد. سپس دسترسی کاربران به لیست گپ آنها را مسدود می کند ، اگرچه آنها همچنان قادر به پاسخگویی به تماس های صوتی و ویدیویی هستند. همچنین کاربران می توانند تماس ها یا پیام های از دست رفته را بخوانند و از طریق اعلان ها به آنها پاسخ دهند.

در نهایت ، WhatsApp می تواند توانایی حساب را برای دریافت تماس ها و پیام های دریافتی از بین ببرد ، و باعث می شود پلتفرم پیام رسانی برای کاربرانی که سیاست حریم خصوصی جدید را قبول ندارند ، غیرقابل دسترسی باشد.

سیاست حفظ حریم خصوصی جدید واتس اپ بحث برانگیز است

کل بحث و جدال پیرامون سیاست حفظ حریم خصوصی جدید واتس اپ مربوط به اشتراک اطلاعات بیشتر کاربر توسط این شرکت با فیس بوک است. با این حال ، WhatsApp بارها این موضوع را رد کرده و گفته است که سیاست حفظ حریم خصوصی جدید فقط اطلاعات تماس شخص را با شرکت هایی که ممکن است فیس بوک برای اهداف بازاریابی از آنها استفاده کند ، به اشتراک می گذارد.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *