سامسونگ در ژوئن یک به روزرسانی امنیتی برای دستگاه های پیشگام Galaxy ارائه داد


سامسونگ با انتشار به روزرسانی های امنیتی ماهانه برای دستگاه های شاخص خود ، دوباره موفق شد گوگل را شکست دهد. ماه ژوئن هنوز شروع نشده است ، اما غول کره ای تلفن های هوشمند در حال حاضر وصله امنیتی را از ژوئن 2021 برای سری Galaxy S21 و Galaxy Z Flip 5G منتشر کرده است.

هدف از این اصلاحات امنیتی ماهانه رفع آسیب پذیری ها و اشکالات مختلف در Android برای اطمینان از تجربه کاربری ایمن و ایمن است.

Galaxy S21 و Galaxy Z Flip 5G اولین کسانی بودند که در ماه ژوئن وصله ای برای محافظت دریافت کردند

همانطور که توسط SamMobile گزارش شده ، سامسونگ در ژوئن 2021 یک وصله امنیتی برای سه گانه Galaxy S21 در کره جنوبی تهیه کرده است. تعداد سیستم عامل که به AUE8 ختم می شود حدود 400 مگابایت حجم دارد. گزارش تغییر فعلی است و بهبودهای دیگری را ذکر نمی کند.

به روزرسانی امنیتی قرار است از هفته اول ژوئن به طور گسترده در ژوئن 2021 برای محدوده Galaxy S21 در سراسر جهان منتشر شود.

علاوه بر محدوده Galaxy S21 ، Galaxy Z Flip 5G همچنین در ژوئن 2021 در مناطق مختلف اروپا وصله امنیتی دریافت کرد. گزارش تغییر به روزرسانی نیز عمومی است و هیچ تغییری به جز رفع امنیت در ماه ژوئن و بهبودهای کلی پایداری سیستم ذکر نمی کند.

مرتبط: چگونه تلفن سامسونگ قدیمی خود را به یک دستگاه خانه هوشمند تبدیل کنیم

در حال حاضر ، فقط پرچمداران سامسونگ از سامسونگ به روزرسانی ژوئن 2021 دریافت می کنند. با این حال ، انتظار می رود که پرچمداران بیشتر Galaxy مانند سری Note 20 ، Galaxy Fold 2 و سایر افراد در روزهای آینده در ژوئن 2021 به روزرسانی امنیتی دریافت کنند.

سامسونگ در حال تعیین استاندارد جدیدی است

سامسونگ از نظر معرفی به روزرسانی های امنیتی برای دستگاه های خود موفق به ایجاد استاندارد جدیدی شده است. این شرکت دائماً در تلاش است تا تنظیمات امنیتی دستگاههای خود را قبل از محدوده Google Pixel و قبل از شروع ماه جدید انجام دهد. این کار نه تنها برای پرچمدار فعلی بلکه برای پرچمداران قبلی و دستگاه های میان رده آن نیز انجام می شود.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *