محله ها در فیس بوک چیست و چه کسی می تواند از آنها استفاده کند؟


فیس بوک به شما امکان می دهد هر زمان که بخواهید با هر کسی در دنیا ارتباط برقرار کنید ، اما یافتن شخصی در منطقه خود بسیار دشوارتر است.

با محله های فیس بوک می توانید با افراد محلی که علایق و سرگرمی های مشابه دارند تعامل داشته باشید.

در این مقاله خواهید فهمید که این ویژگی چیست. همچنین خواهید فهمید چه کسی می تواند عضو شود و چگونه می توانید از آن برای یافتن و تعامل با افرادی که در نزدیکی شما هستند استفاده کند.

محله فیس بوک چیست؟

محله های فیس بوک برنامه ای در داخل برنامه اصلی فیس بوک است که به شما امکان می دهد تماس بگیرید ، پیام بفرستید ، به گروه ها بپیوندید ، توصیه هایی بخواهید و حتی نظرسنجی با مردم منطقه خود ایجاد کنید. فیس بوک ویژگی همسایگی فیس بوک را در ماه مه 2021 راه اندازی کرد.

هنگام عضویت مستقیم در Facebook ، باید یک حساب جداگانه ایجاد کنید. در اینجا می توانید علایق و سرگرمی های خود را لیست کنید. همچنین می توانید یک CV جداگانه اضافه کنید. افراد محلی می توانند به نمایه شما نگاه کنند تا تشخیص دهند که آیا می خواهند با شما تماس بگیرند.

همچنین می توانید گروه های محله ای را براساس موضوعاتی که دوست دارید مانند باغبانی یا دوچرخه سواری ایجاد کنید. با این کار به جای اینکه در خبرمایه خود گم شوید ، یافتن آنچه در جستجوی آن هستید آسان تر است.

سایر افراد محلی می توانند برای تعیین جلسات یا رویدادها به گروه شما بپیوندند یا فقط در مورد همه چیزهایی که شما را گرد هم آورده است صحبت کنند.

مدیران منظم گروه های فیس بوک می توانند این مورد را به برنامه همسایگی وارد کنند. به همین ترتیب ، برای ایجاد یک جامعه شخصی نیازی نیست که آنها از ابتدا شروع کنند.

با محله های فیس بوک می توانید توصیه های محلی را نیز بخواهید. هر کس در اطراف شما می تواند نظرسنجی و نظرسنجی ایجاد کند تا اطلاعات مربوطه را بدست آورد. اگر برای اولین بار به جایی بروید ، این منابع به خصوص مفید واقع می شوند.

چه کسی می تواند در فیس بوک به محله ها بپیوندد؟

ویژگی همسایگی فیس بوک در چندین شهر کانادا موجود است و قرار است در ایالات متحده توزیع شود.

هر فرد بالای 18 سال در مناطق واجد شرایط می تواند به این محله بپیوندد ، اما هرکسی که به آن بپیوندد پس از ثبت نام باید مکان خود را تأیید کند. علاوه بر محله خود ، می توانید به سایر محله ها بپیوندید.

در هر محله ناظری وجود دارد که نظرات و پست ها را بررسی می کند. سپس این مدیران تعیین می کنند که آیا محتوای منتشر شده برای دیگران مناسب است یا خیر. در غیر این صورت ، ناظران قادر به حذف پست ها و نظرات مغایر با دستورالعمل های فیس بوک هستند.

همه افراد در محله همچنین فرصت دارند مطالبی را که نامناسب می دانند گزارش دهند.

وقتی یکی از اعضای محله شما را آزار می دهد یا نظری را که دوست ندارید ارائه می دهد ، می توانید آن را مسدود کنید. وقتی این کار را انجام می دهید ، به آنها اطلاع داده نمی شود. علاوه بر این ، کاربر نمی تواند شما را در فهرست پیدا کند.

چه چیزی محله ها را از فیس بوک متفاوت می کند؟

وقتی به صورت زنده به فیس بوک می پیوندید ، به برنامه ای جدا از برنامه اصلی فیس بوک می پیوندید. این دو ظاهر یکسانی دارند و از ویژگی های یکسانی برخوردارند ، اما در بخش محله قادر به اداره برنامه اصلی فیس بوک خود نخواهید بود.

نمی توانید هنگام استفاده از محله ها در فیس بوک ، با افرادی که در لیست دوستان خود هستند ارتباط برقرار کنید مگر اینکه آنها در همان منطقه زندگی کنند و به گروه محله نیز پیوسته باشند. در عوض ، فقط افراد اطراف شما قادر به تعامل با نظرات و پست های شما خواهند بود.

چیزهای جدیدی برای محله ها وجود ندارد که نمی توانید در برنامه عادی فیس بوک انجام دهید. می توانید توصیفات را دریافت و دریافت کنید ، به گروه هایی مانند نظرات ، ایجاد پست و موارد دیگر بپیوندید.

تفاوت اصلی این است که محله ها فقط برای افراد منطقه شما هستند ، در مقایسه با برنامه معمولی فیس بوک ، که به شما امکان می دهد با هرکسی در دنیا ارتباط برقرار کنید.

با مردم محلی در فیس بوک در محله ها ارتباط برقرار کنید

محله های فیس بوک برای یافتن و ارتباط با افراد محلی که در نزدیکی شما زندگی می کنند بسیار مناسب است. می توانید گروه های محلی متمرکز بر علایق خود را پیدا کرده و برای یافتن سنگهای قیمتی پنهان در همین نزدیکی توصیه هایی را درخواست کنید.

اگر در مکانی تحت پوشش محله های فیس بوک زندگی می کنید ، چرا امتحان نمی کنید؟ شما می توانید دوستان مادام العمر پیدا کنید.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *