گزینه ذخیره نامحدود رایگان از اول ژوئن برای Google Photos در دسترس نخواهد بود.


اگر از Google Photos برای تهیه نسخه پشتیبان از عکس ها و فیلم های خود استفاده می کنید ، در اینجا چند خبر بد برای شما وجود دارد. از تاریخ 1 ژوئن 2021 ، Google در حال پایان دادن به گزینه ذخیره نامحدود رایگان و با کیفیت بالا در Google Photos است. این به این معنی است که هر عکس یا ویدیویی از اول ژوئن 2021 در Google Photos بارگذاری می شود در فضای ذخیره سازی حساب Google شما گزارش می شود.

این شرکت برای اولین بار این تغییر را در نوامبر سال گذشته اعلام کرد. سالهاست که گوگل گزینه پشتیبان گیری با کیفیت بالا و نامحدودی را در Google Photos ارائه می دهد. وقتی میلیون ها نفر در سراسر جهان از Google Photos برای تهیه نسخه پشتیبان از خاطرات گرانبهای خود استفاده می کنند ، این به لایه نامحدود فضای ذخیره سازی پایان می دهد.

فضای ذخیره را در حساب Google خود آزاد کنید

قبل از پایان مهلت اول ژوئن ، Google ابزارهای مختلفی را برای کمک به شما در آزادسازی فضای ذخیره سازی در حساب Google خود ارائه کرده است. ابزاری وجود دارد که به شما امکان می دهد عکس های تار و عکسهای صفحه قدیمی را در کتابخانه Google Photos خود پیدا کنید که می توانید با حذف آنها فضای خالی ایجاد کنید.

ابزار دیگری وجود دارد که بسته به نوع استفاده شما ، از مدت زمان فضای ذخیره سازی حساب Google شما تخمین می زند. همچنین می توانید با استفاده از ابزار مدیریت ذخیره سازی ، فضای ذخیره سازی مورد استفاده در حساب Google خود را از بین ببرید.

گزینه پشتیبان با کیفیت بالا Google Photos نیز به “ذخیره سازی” تغییر نام داده است. هر عکس یا ویدیویی که بارگذاری می کنید با استفاده از گزینه “buffer” فشرده می شود تا فضای بیشتری را ذخیره کند.

لطفاً توجه داشته باشید که فقط عکسها و فیلمهایی که از اول ژوئن 2021 در Google Photos بارگذاری می کنید در فضای ذخیره سازی حساب Google شما گزارش می شوند. تمام رسانه هایی که قبلاً در گزینه با کیفیت بالا بایگانی شده بودند همچنان از محدودیت ذخیره سازی حساب شما چشم پوشی می کنند.

اگر یک کاربر جدی Google Photos هستید و فضای ذخیره سازی شما کم است ، برای آزاد کردن فضای ذخیره سازی در Google Photos ، این مراحل را بررسی کنید. اگر مدت زمان طولانی است که از Google Photos استفاده می کنید ، می توانید فضای ذخیره سازی ارزشمند را آزاد کنید.

برای دریافت فضای ذخیره سازی بیشتر ، در Google One مشترک شوید

اگر هنوز متوجه شدید فضای ذخیره سازی شما رو به اتمام است ، می توانید در طرح ذخیره سازی Google One مشترک شوید. ارزانترین طرح ذخیره سازی 100 گیگابایتی را ارائه می دهد و هزینه آن 1.99 دلار در ماه یا 20 دلار در سال است. همچنین برنامه 200 گیگابایتی با قیمت 2.99 دلار در ماه یا 30 دلار در سال وجود دارد. طرح 2 سل ماهانه 9.99 دلار یا هر سال 99.99 دلار هزینه دارد.

Google همچنین برنامه های ذخیره سازی 10 ترابایت ، 20 ترابایت و 30 ترابایت را برای کاربران سنگین ارائه می دهد که می تواند ماهیانه 149.99 دلار برای شما هزینه داشته باشد. خوبی این است که برنامه های ذخیره سازی اضافی بخشی از عضویت Google One است ، بنابراین شما همچنین پاداش های اضافی مانند پشتیبانی از اولویت ، VPN رایگان با برنامه های انتخاب شده و غیره دریافت خواهید کرد.

اگر نمی خواهید هزینه Google Photos را پرداخت کنید ، برخی از گزینه های Google Photos را که فضای ذخیره سازی بیشتری ارائه می دهند ، در نظر بگیرید. و اگر کاربر Google Pixel هستید ، دیگر نگران این تغییرات نباشید ، زیرا در حال حاضر می توانید از پشتیبان گیری با کیفیت بالا و نامحدود در Google Photos لذت ببرید.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *