10 نکته برای دریافت بیشتر X X Series Xbox


آیا Xbox Series X یا Xbox Series S دارید؟ هر دو دستگاه بسیار عالی هستند ، با پشتیبانی عالی Game Pass ، توانایی پخش عناوین قبلی Xbox و رابط های فوق العاده سریع.

اما شما همیشه می توانید بیشتر داشته باشید. بیایید نگاهی به برخی از بهترین نکات برای بهبود Xbox Series X | خود بیاندازیم اس

1. Xbox خود را سفارشی کنید

اگرچه نمی توانید Xbox خود را در حدی که می توانید با یک رایانه مخصوص بازی شخصی سازی کنید ، هنوز چند روش وجود دارد که آن را از آن خود کنید. از تغییر پس زمینه داشبورد گرفته تا تغییر مشخصات عمومی ، ارزش دارد که کمی وقت بگذارید تا کنسول شما متناسب با نیازهای شما احساس کند.

بهترین روشهای شخصی سازی Xbox Series X | خود را مشاهده کنید S برای گرفتن یک تور کامل.

2. از ویژگی جستجوی Xbox استفاده کنید

هنگامی که یک دسته بازی نصب کردید ، ممکن است پیگیری همه موارد موجود در Xbox خود دشوار باشد. آیا می دانید داشبورد Xbox دارای ویژگی جستجوی آسان است که مدت زمان صرف پیمایش در منوها را کاهش می دهد؟ نگران نباش ولی کلیک کنید ی در کنسول خود هنگام حضور در صفحه اصلی ، آن را فراخوانی کنید.

به طور پیش فرض ، این همه موارد ، از جمله بازی ها و برنامه های موجود در سیستم شما ، موارد موجود در تنظیمات ، عناوین Game Pass و ورودی های فروشگاه Microsoft را نمایش می دهد. برای تغییر آنچه می خواهید ، کادر را علامت بزنید در کل جستجو کنید بالا سمت راست و یک دسته را انتخاب کنید.

چه بخواهید بررسی کنید عنوان از قبل نصب شده است یا برای دریافت جدیدترین بازی جدید به صفحه فروشگاه بروید ، یک جستجوی جامع در وقت شما صرفه جویی می کند.

3. کنسول Xbox خود را پیکربندی کنید

آیا می دانید می توانید برخی از جنبه های Xbox خود را برای راحت تر کردن آن تنظیم کنید؟ این شامل تعویض دکمه ها به دلایل دستیابی یا تبدیل جهانی جوی استیک برای همه بازی ها است.

با نحوه پیکربندی Xbox Series X | آشنا شوید مال شما برای همه چیزهایی است که باید بدانید.

Kinect توسط Xbox Series X پشتیبانی نمی شود S ، اما اگر گزینه های کنترل صدا را دوست دارید ، ناامید نشوید. کنترل کننده های جدید Xbox می توانند به الکسا و دستیار Google متصل شوند ، به شما امکان می دهد بدون دکمه ها در سیستم خود حرکت کنید.

برای تنظیم آنها ، دکمه را فشار دهید ایکس باکس در کنسول خود در حالی که روی صفحه کنترل هستید ، دفترچه راهنما را باز کنید. استفاده کنید RB برای رفتن به برگه مشخصات و سفارش ارائه شده توسط عکس پروفایل شما. انتخاب کنید تنظیمات از این لیست

سپس برو به سخت افزار و ارتباطات> دستیارهای دیجیتال . کادر را علامت بزنید دستیارهای دیجیتال را فعال کنید سپس برای پیوند دادن دستیار Google یا حساب Alexa به Xbox خود ، دستورالعمل های موجود در صفحه را دنبال کنید. هر دکمه شما را می گیرد اطلاعات بیشتر به صفحه دستورالعمل های Xbox Assist بروید.

کمک صوتی به شما امکان می دهد بازی کنید ، سیستم خود را بوت کنید ، از صفحه عکس ، فیلم و غیره عکس بگیرید. این یک گزینه سرگرم کننده است ، به خصوص اگر قبلاً از زیرساخت های خانه هوشمند استفاده کرده اید.

5. اعلان ها را تنظیم کنید

به طور پیش فرض ، Xbox شما انواع اعلان ها را برای رویدادهای مختلف ارسال می کند. اگرچه می توانند در زمان مناسب مفید واقع شوند ، اما ممکن است آزار دهنده باشد که اعلان ها در یک لحظه مهم از بازی ظاهر شوند. برای این کار ، ممکن است بخواهید هنگام نمایش اعلان ها ، تنظیماتی را انجام دهید.

قابل اعتماد و متخصص تنظیمات> تنظیمات برگزیده> اعلان ها بیا یک نگاهی بیندازیم. اگر می خواهید همه اعلان ها را خاموش کنید ، فقط علامت کادر را بردارید آگهی های تبلیغاتی . در غیر این صورت می توانید به دسته های سمت راست شیرجه بروید.

شامل می شود اعلان های Xbox مواردی مانند دوستان آنلاین ، پیام های دریافتی ، دستاوردها و Xbox Game Pass. هر نوع را انتخاب کنید تا چندین گزینه برای آن مشاهده کنید. برای بیشتر آنها ، می توانید بنرها را به طور کامل یا فقط هنگام پخش فیلم مخفی کنید. و در اعلان های برنامه در این مقاله می توانید تمام برنامه های نصب شده را که می خواهند برای شما رأی ارسال کنند کنترل کنید.

در ضمن استفاده کنید حالت اطلاع رسانی پیش فرض لختیار موقعیت موارد دلخواه روی صفحه. سرانجام ، به شما اجازه می دهد زمان اطلاع رسانی انتخاب کنید آیا اعلان های منقضی شده در فهرست راهنما نمایش داده شود و مدت زمان باقی ماندن آگهی ها بر روی صفحه نمایش باشد.

6. گزینه های پیش فرض ضبط و اشتراک گذاری را تغییر دهید

Xbox Series X | system make S ضبط گیم پلی و به اشتراک گذاشتن بزرگترین لحظه های خود با دوستان خود آسان است. اما قبل از شروع بازی بزرگ بعدی ، بهتر است قابلیت های عکسبرداری خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید بهترین کیفیت فیلم را به دست می آورید.

برای دیدن این گزینه ها به تنظیمات> تنظیمات> ضبط و اشتراک گذاری . به شما این امکان را می دهد که توانایی غیرفعال کردن بازی در گرفتن عکس ، تغییر طول پیش فرض برای ضبط گیم پلی قبلی و تنظیم وضوح و ذخیره دستگاه های ذخیره سازی را انتخاب کنید.

7. از برنامه موبایل Xbox استفاده کنید

وقتی Xbox خود را راه اندازی می کنید ، به احتمال زیاد برنامه تلفن همراه Xbox را روی تلفن iPhone یا Android خود نصب کرده اید. اما اگر از مرحله راه اندازی اولیه برنامه را بررسی نکرده اید ، از دست می دهید.

این برنامه شامل تعداد زیادی از ویژگی های مفید است ، از جمله:

  • بازی های خریداری شده یا عناوین Game Pass را روی کنسول خود بارگیری کنید
  • نمایه های دوستان خود را مشاهده کرده و برای آنها پیام ارسال کنید
  • عکسهای خود را مشاهده و به اشتراک بگذارید
  • مشخصات و دستاوردهای خود را بررسی کنید
  • بازی های Xbox خود را از راه دور بر روی تلفن خود انجام دهید
  • از تلفن خود به عنوان کنترل از راه دور کنسول خود استفاده کنید
گالری عکس (3 عکس)

برنامه Xbox یک برنامه عالی است و نه فقط به عنوان یک فکر اضافی ، بنابراین اگر همه کارهایی که می تواند انجام دهد را بررسی نکرده اید ، قطعاً باید نگاهی به آن بیندازید.

آیا می خواهید پیدا کردن شما برای دوستانتان راحت تر باشد؟ برای اجتماعی بودن می توانید حساب های آنلاین بسیار معروف را به حساب Xbox خود پیوند دهید. برای دیدن موارد موجود ، به تنظیمات> حساب> حسابهای اجتماعی متصل .

در اینجا شما می توانید حساب های Discord ، Twitch ، Steam ، Twitter و سایر حساب ها را متصل کنید. آنها مزایای مختلفی دارند: اتصال به توییتر به شما امکان می دهد به راحتی عکس های خود را به اشتراک بگذارید ، در حالی که لینک Discord نشان می دهد آنچه در Xbox انجام می دهید به عنوان وضعیت Discord شما است. همه آنها پیدا کردن شما در سایر سرویس ها را برای بازیکنان آسان می کند.

اگر می خواهید یک حساب را با امتیازات مرتبط کنید اما آن را از دیگران خصوصی نگه دارید ، علامت کادر را بردارید نمایش در نمایه .

9. برای به دست آوردن بهترین تصاویر نمایشگر را کالیبره کنید

Xbox Series S و Series X نتایج چشمگیرتری نسبت به مدل های قبلی خود دارند. برای اطمینان از اینکه Xbox در تلویزیون به بهترین شکل ممکن است ، می توانید چند گزینه کالیبراسیون را بررسی کنید.

باز کن تنظیمات> عمومی> تلویزیون و گزینه های نمایش برای دسترسی به تغییرات مربوطه. انتخاب کنید جزئیات مربوط به تلویزیون 4K برای چک لیست آنچه تلویزیون شما انجام می دهد و پشتیبانی نمی کند.

را برای انجام کالیبراسیون انتخاب کنید تلویزیون را کالیبره کنید . با این کار باید یک سری مراحل را طی کنید ، زیرا باید تنظیمات تلویزیون را برای هر یک تنظیم کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید انتخاب کنید کالیبراسیون HDR برای بازی ها اگر صفحه ای دارید که از HDR پشتیبانی می کند.

10. از تابع جستجوی گروهی داخلی استفاده کنید

آیا در یافتن بازیکنان دیگر برای سرگرمی با چند نفره مشکل دارید؟ شاید شما در حال تلاش برای یافتن گروهی از افراد هستید که برای یک بازی تیمی مانند Rainbow Six Siege با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند ، یا شاید می خواهید یک حالت سفارشی سرگرم کننده را امتحان کنید و به دو بازیکن نیاز دارید.

Xbox شما دارای یک ویژگی مفید داخلی است که به شما امکان می دهد بازیکنان را پیدا کنید. برای استفاده از آن ، دفترچه راهنما را باز کنید و به بخش بروید چهره ها . پیدا کردن یک گروه را پیدا کنید> جستجو یا ایجاد پست .

در اینجا می توانید برای یافتن گروه هایی از بازیکنان که به دنبال دیگران هستند ، به جستجوی یک بازی بپردازید. اگر کیت مناسبی پیدا نکردید ، انتخاب کنید ساختن منشور ل .نشاء گروه خود شما

بعضی از بازی ها (مانند Overwatch) این قابلیت را در خود دارند ، اما خوب است که در سیستم برای عناوین دیگر نیز گسترده باشید.

از Xbox Series X لذت ببرید اس

با چند تغییر سریع ، شما آماده لذت بردن از تجربه کامل Xbox Series X یا Series S هستید. به راحتی می توانید با استفاده از همه امکانات موجود در سیستم ، از برخی از این ویژگی ها و گزینه ها صرف نظر کنید ، اما اکنون می دانید که مفیدترین تنظیمات را از کجا می توانید پیدا کنید.

اعتبار تصویر: اولگ کروگلیاک / شاتر استوکمنبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *