آمازون و MGM با هم همکاری کرده اند و در مورد نیمه دوم گفتگوی روشنی دارند


معاملات 3 ، 2 ، 1!

خرید موفق استودیوهای MGM (Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc ، MGM) به آمازون را به مبلغ 8.45 میلیارد دلار تبریک می گویم.

بزوس هم اکنون مارک سابق Gold Gold Letters و یک شرکت پیشرو در تولید و توزیع فیلم و تلویزیون با آدرس IP چندگانه را به دست آورده است و در آینده به بخشی از استودیوی آمازون تبدیل خواهد شد.

آمازون گفت MGM می تواند به آمازون پرایم ویدئو کمک کند تا قابلیت تولید محتوای خود را تقویت کند و مایک هاپکینز ، نایب رئیس آمازون نخست وزیر ویدئو ، در یک کنفرانس خبری گفت که ارزش واقعی معامله در دست بسیاری از شرکت های MGM است. IP و حقوق حق رای دادن آن.

در زمینه جریان رسانه ای ، سیستم عامل های بسیاری در حال جابجایی هستند. آمازون پس از برنده شدن در MGM ، آنها تعداد انگشت شماری کارت برنده در دست داشتند و سرمایه رقابت با دیزنی + را داشتند که بیش از 100 میلیون مشترک به دست آورده بود.

اشکهای عصر ، MGM

استودیوی MGM در سال 1924 تاسیس شد ، قدیمی ترین و تاسیس ترین شرکت تولید فیلم در هالیوود است و فیلم های کلاسیک معروف بسیاری را تولید کرده است. علاوه بر بسیاری از آدرس های IP کلاسیک ذکر شده در بالا ، دهه 1980 و 1990 را نیز همراهی می کند. موس “، که بعداً بزرگ شد ، من فکر می کنم بسیاری از مردم اولین بار عنوان معروف LG Roar را از MGM از کارتون دیدند.

علاوه بر توسعه توانایی های خلاقانه خود ، MGM همچنین در توسعه صنعت جهانی فیلم نقشی پاک نشدنی داشته است. لوئیس بی مایر ، یکی از بنیانگذاران MGM ، آکادمی علوم و هنرهای سینمایی آمریکا را راه اندازی کرد و ایجاد جوایز آکادمی و MGM را با بنیاد مستحکم خلاقیت خود ترویج داد و شایسته ترین اسکارهای تاکنون را از آن خود کرد.

با این حال ، در دهه 1950 ، استودیوهای غول پیکر هالیوود به طور مشترک با واترلو مخالفت کردند و MGM نیز از این قاعده مستثنی نبود.

در دهه های 1930 و 1940 ، برای کسب سود بیشتر ، برخی از استودیوهای بزرگ توزیع و کارهای نمایشی را در سیستم ادغام کردند و هنگامی که منابع بیش از حد متمرکز شوند ، انحصار اجتناب ناپذیری شکل می گیرد.

در راس ، هشت استودیوی بزرگ هالیوود (پارامونت ، MGM ، فاکس قرن بیستم ، برادران وارنر ، رایدن ، یونیورسال ، کلمبیا و هنرمندان متحد) در توزیع بیش از 90 درصد فیلم های آمریکایی و بین المللی به 40 درصد از فیلم ها انحصار داشتند. تعداد مدیران مستقل آنها از Big Eight Studios به دلیل دستکاری توزیع و تبعیض قیمت ، فضای زندگی خود را کوچکتر و کوچکتر کرده اند.

در سال 1948 ، قانون پارامونت به طرز وحشیانه ای منتشر شد ، زیرا این مجموعه لوایح شركت های بزرگ تولیدی مانند پارامونت و MGM را ملزم می كرد كه فقط فیلم ها را كنترل كنند تا توزیع و تجارت تئاتر را متعادل نكنند و از انحصار پرهیز كنند. این زنجیره شکسته شد و استودیوهای Big Eight در روزهای خود به رطوبت یک دست عادت کردند ، آنها اکنون جمع و جور هستند و فقط می توانند به عنوان یک بانک عمل کنند و در عوض بودجه و پشتیبانی را برای تجهیز سایر مدیران فراهم می کنند.

استودیوهای پارامونت

MGM که توسط تورنت تایمز پرداخت می شود ، از این قاعده مستثنی نبوده است. او مجبور شد بخشی از تجارت خود را رها کند. علاوه بر محبوبیت تلویزیون و مشاغل مرتبط در آن زمان ، در مقایسه با افرادی که در ابتدا مجبور بودند برای جستجوی پروژه های سرگرمی روی صحنه بروند ، آنها اکنون در خانه نشستن ، تماشای تلویزیون و در مقایسه با فیلم ها قیمت مالکیت را انتخاب می کنند. برنامه های تلویزیونی کمتر و فرکانس مصرف بیشتر است.

بنابراین فیلم های این دوره بر ارائه صحنه هایی به مردم تمرکز داشتند که امروزه ما اغلب آنها را فیلم های پرفروش می نامیم. فیلم های پرفروش به معنای بودجه بالا و سرمایه گذاری های کلان است ، اما در عین حال پر خطر است. اگر مردم این قبض ها را نفروشند ، ممکن است امسال تجارت جدی بی فایده شود.

طبق آمارهای انجمن فیلم آمریکا ، فقط 1٪ فیلمهای اکران شده بین سالهای 1960 و 1968 بیش از 1 میلیون دلار سود ناخالص داشته اند.

همه آنها می گویند: “همکار شما مجبور نیست شما را بکشد.” این جمله در صنعت فیلم سازی آزمایش شده است. هشت استودیوی بزرگ که سالها پیش با ضرر روبرو شده بودند ، به دنبال ادغام و ادغام بودند. پارامونت توسط خلیج فارس و وسترن خریداری شد ، گروه موسیقی آمریکا (MCA) جهانی را خریداری کرد ، MGM تا سال 1966 دوام آورد ، پس از آن توسط کرک کرکوریان ، یک کازینو ثروتمند آمریکایی خریداری شد و در صنعت سرگرمی ادغام شد.

این غول های هالیوود موجی از بهبود در دهه 1980 را خبر می دهند ، اما نه به دلیل رونق بازار فیلم ، بلکه به دنبال فرصت مناسب برای ادغام با گروه های رسانه ای هستند.

Time Warner ، Murdoch Group ، Vivendi Universal و Sony نسل جدید غول های سرگرمی بودند که در این مدت ظهور کردند.

و MGM؟ در آن زمان ، توسط کرکلیان فروخته و مرمت شد. این در حال حاضر دارایی حاشیه ای گروه بود. تا سال 2005 ، سونی MGM را به قیمت 4.8 میلیارد دلار خریداری می کرد. در آن زمان ، MGM قبلاً بدهی زیادی داشت و 20 بدهی داشت. میلیاردی به طور موقت از آستانه ورشکستگی توسط سونی خارج شد.

اما سرانجام ، به دلیل عوامل بسیار پیچیده ای مانند مالکیت معنوی منسوخ شده و فناوری های تولید عقب مانده ، سرانجام MGM نتوانست از سرنوشت ورشکستگی جلوگیری کند و رسماً اعلام ورشکستگی در سال 2010 کرد. از آن زمان ، MGM به دنبال خریداران مناسب است و ده سالها بعد ، دیر ، منتظر.

ظهور و سقوط MGM دقیقاً همان اتفاقی است که در قرن گذشته به عنوان عالم کوچک هالیوود اتفاق افتاد ، زمان تغییر می کند و اگر مراقب نباشید ، می توانید از بالا به پایین دره سقوط کنید.

آیا MGM فقط به این دلیل است که به مصرف کنندگان اجازه می دهد پول بیشتری را برای عضویت اولیه خرج کنند؟

این خرید دومین مورد بزرگ در تاریخ توسعه آمازون است. در سال 2017 ، آمازون بازار کل مواد غذایی را با قیمت 13.7 میلیارد دلار خریداری کرد.

اکنون به نظر می رسد که ارزش خرید Whole Foods توسط آمازون نه تنها در معاملات بصورت آفلاین عمیق بلکه در استانداردسازی سیستم عضویت Prime است.

این استراتژی همچنین می تواند برای به دست آوردن MGM اعمال شود. از این گذشته ، هرچه حقوق و منافع اعضای Prime بیشتر باشد ، کاربران بیشتری تمایل به عضویت در Prime را دارند. مدیر عامل آمازون ، بزوس یک بار گفت که سرمایه گذاری در محتوا می تواند به اثر چرخان شرکت کمک کند ، که عمدتا در افزایش اشتراک اعضای اصلی منعکس می شود.

فقط یک مزیت بزرگ در سیستم عضویت اصلی برای خدمات تحویل نامحدود بسته رایگان وجود دارد ، و به دنبال آن Prime Video ، Amazon Music ، فضای ذخیره سازی نامحدود آلبوم ، سرویس Kindle Library و اعضای بعدی Prime Exclusive برای تخفیف از سوپرمارکت Whole اضافه می شوند. خوراکی ها.

در حال حاضر ، تعداد مشترکان Amazon Prime در سراسر جهان بیش از 200 میلیون مشترک است و هزینه عضویت سالانه 119 دلار برای همه خدمات فوق قابل تعویض است.

2020 در سال 2020 ، تعداد اعضای اصلی در ایالات متحده به 150 میلیون نفر رسید ، منبع تصویر: Viral-Launch

اما اگر به آن فکر کنید ، به نظر نمی رسد که کسب MGM توسط آمازون تاثیری فوری روی تعداد اعضای اصلی ثبت شده داشته باشد. شاید این بار بزوس فقط می خواهد صنعت سرگرمی خود را تقویت کند.

آیا MGM سرنوشت ساز می تواند “رنسانس” را معرفی کند؟

یکی دیگر از موارد غول های سنتی فیلم و تلویزیون در آغوش گرفتن از رسانه های پخش شده می تواند از MGM و آمازون محروم شود.

این ترکیب جدید نیست: Warner Pictures برای جابجایی پلتفرم HBO max خود دریغ نخواهد کرد که اعلام کند همه فیلم های جدید در سال 2021 به صورت آنلاین و آفلاین نمایش داده می شوند ، بلکه اتحادیه تئاتر را فدای تحول موفقیت آمیز می کند. دیزنی همچنین در نوامبر 2019 راه اندازی شد ، سرویس پخش زنده + دیزنی + آن تاکنون از 100 میلیون مشترک پیشی گرفته است. با شروع پخش سری اصلی ، نتفلیکس شش سال طول کشید تا به هدف 100 میلیون کاربر برسد ، در حالی که دیزنی کمتر از سه سال طول کشید. حتی کندترین ، Action Paramount سرویس پخش زنده + Paramount + خود را در اوایل سال جاری راه اندازی کرد.

در فضای رسانه ای بازیکنان بیشتری برای پخش جریانی وجود دارند و در ابتدا بازار در حال رشد اکنون یک بورس سهام است. MGM انرژی ، وقت و هزینه لازم برای ساخت بستر رسانه پخش خود را ندارد ، بنابراین تنها یک راه وجود دارد: رسانه های جریانی را در ران خود پیدا کنید.

دسامبر گذشته ، MGM رسماً فروش جدیدترین سری Bond Series 007: No Time To Die بخاطر آن وجود دارد.

در آن زمان ، سرمایه بازار MGM حدود 5.5 میلیارد دلار بود که بسیار کمتر از قیمت خرید 8.5 میلیارد دلاری امروز آمازون است. طبق تخمین رسانه ها ، قیمت خرید آمازون 8.45 میلیارد دلار در حدود MGM 2021 خواهد بود – سود سالانه. انتظار می رود EBITDA 37 بار باشد.

بزوس تاجر است و تجارت او با ضرر غیرممکن است. او مایل است این پول را خرج کند زیرا معتقد است که این پول اطمینان می دهد که وی MGM را برنده خواهد شد و می توان پول را در آینده بازیابی کرد.

و در مقایسه با 11 میلیارد دلار آمازون که سال گذشته در Prime Video و Music هزینه شد ، به نظر می رسد قیمت خرید چندان مضر نیست.

در تاریخ 13 ماه مه سال جاری ، آمازون پس از خرید بازی ها و Twitch ، فقط جانباز جف بلکبرن را به رهبری گروه رسانه ای و سرگرمی آمازون دعوت کرد ، که شامل استودیوهای آمازون ، Prime Video ، Music (Amazon Music) و Podcasts (Wondery) است. و سایر شرکتهای عمومی نیز به گروه اضافه خواهند شد.

امروز کتابخانه منابع MGM با بیش از 4000 فیلم و بیش از 17000 نمایش تلویزیونی و همچنین مجموعه های IP آن “007” ، “هابیت” ، “ترمیناتور” ، “راکی” و “بره خاموش” هنوز در انتظار شما هستند آمازون را کاوش کنید.

این منابع برای استودیوی آمازون بسیار جذاب هستند ، از زمان تأسیس آن در سال 2010 ، شروع به سفارش فیلمنامه های اصلی یا فیلم های کوتاه از نویسندگان فیلمنامه و تهیه کنندگان ، انتخاب محتوای مناسب از آنها و سپس فیلمبرداری آنها کردم.

“منچستر کنار دریا” را از سال 2016 به یاد دارید؟ این فیلم داستانی دلخراش را روایت می کند ، مانند خارهایی است که پس از مدتها تماشای آن در قلب من گیر کرده است ، من نمی توانم آرام شوم ، هنوز هم جرات ندارم آن را دو بار تمیز کنم. فیلمنامه بسیار عالی از طریق تعبیر شگفت انگیز بازیگران واکنش شیمیایی شگفت انگیزی را برانگیخت و در پایان فیلم شش نامزدی را برای هشتاد و نهمین دوره جوایز اسکار به دست آورد و جوایز بهترین بازیگر مرد و بهترین فیلمنامه اصلی را از آن خود کرد.

عکسهای منچستر کنار دریا

بنابراین ، Prime Video آمازون به اولین پلت فرم رسانه جریانی تبدیل شده است که در جوایز فیلم های جمعی به نقاط عطف مهمی رسیده است و می تواند به عنوان یک اقدام مرحله ای برای تصویب اینترنت هالیوود تلقی شود.

پس از آن ، Prime Video مجموعه های اصلی بسیار عالی مانند “The Great Mrs. Meisel” ، “Picket of the Black Mantle” ، “The Great Travel” و سایر سریال ها را خلق کرد.

با این حال ، حتی اگر خودم را طرفدار درام های آمریکایی می دانستم ، هنگام جمع آوری اطلاعات ، متوجه شدم که در مجموعه اصلی استودیوی آمازون ، می توانم با شماره ها تماس بگیرم ، فقط به شماره های ذکر شده در بالا ، و بیشتر بقیه مطالب. محبوب نیست ، بسیار محبوب است. به همین ترتیب ، قسمت های زیادی برجسته نیستند.

در کنار نتفلیکس ، خانه کارتها ، چیزهای عجیب ، عشق ، مرگ و روبات ها و ایرلندی قرار دارد. و دیزنی + دارای یک خرک IP مارول است. HBO max همچنین از “وارنر” در “راهنمای لیگ عدالت ویرایش شده” پشتیبانی می کند که ناشی از این واقعیت است که تعداد مشترکان جدید امسال به یک پیروزی تدریجی رسیده است.

بزرگان در حال حرکت به جلو هستند و فقط آمازون را ترک می کنند ، که کمی شفاف شده است ، در سکوت کار می کند ، اما هنوز فراموش شده است.

این بار آمازون MGM را در کیف قرار داد و ناگهان آدرس های IP بسیار زیادی در دسترس بود ، حداقل از لحاظ اصالت ، به طوری که می توان آن را یک سطح ابتدایی دانست. سپس MGM می تواند به یک تجدید حیات و یکی از امپراتوری های سرگرمی آمازون تبدیل شود: توانایی تحقق یک رویا بستگی به این دارد که چگونه جف بلکبرن و جانشین بزوس اندی گیسی (مدیر عامل فعلی AWE) فساد را به جادو تبدیل کنند.

# برای پیگیری حساب رسمی Aifaner در WeChat خوش آمدید: Aifaner (شناسه WeChat: ifanr) ، مطالب جالب تری در اسرع وقت در اختیار شما قرار می گیرد.

تخته سه لا Ai لینک اصلی · مشاهده نظرات · سینا ویبومنبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *