اکنون می توانید عکسهای صفحه را در Chrome برای Android گرفته و ویرایش کنید


اگر از Google Chrome در دستگاه Android خود استفاده می کنید ، اکنون می توانید با استفاده از ابزاری که به تازگی در این مرورگر اضافه شده عکسهای صفحه را بگیرید و ویرایش کنید. این ویژگی مرورگر داخلی باعث می شود بدون خروج از مرورگر ، تغییرات را انجام داده و تصاویر صفحه را بسازید.

همانطور که برای اولین بار توسط 9to5Google مشاهده شد ، نسخه Android Chrome اکنون شامل یک ابزار ضبط صفحه و یک ابزار ویرایش عکس صفحه است. با استفاده از این ابزارها ، به راحتی می توانید از سایتهایی که بازدید می کنید در این مرورگر عکس صفحه بگیرید و سپس عکسهای صفحه مورد نظر خود را تنظیم کنید.

به طور پیش فرض ، این ویژگی باید در Chrome نسخه 90 و بالاتر فعال شود.

با استفاده از این ابزار اکنون می توانید عکس های صفحه را بدون استفاده از برنامه های شخص ثالث در دستگاه Android خود بگیرید و ویرایش کنید. Chrome فقط مشکلات زندگی شما را برطرف می کند.

موضوعات مرتبط: بهترین راه ها برای گرفتن عکس از هر تلفن Android

پس از گرفتن عکس از صفحه ، می توانید پیش از ذخیره آن در دستگاه ، پیش نمایش آن را انجام دهید. تصویر نیز شامل نوار آدرس Chrome است.

بعد از گرفتن عکس از صفحه ، Chrome ابزار ویرایش را برای شما باز می کند. در اینجا می توانید تصویر را دقیقاً همانطور که می خواهید تغییر دهید. بعد از این مرحله ، در نهایت می توانید تصویر صفحه را ذخیره یا به اشتراک بگذارید.

برای استفاده از این ابزار ، فقط به یک سایت Chrome مراجعه کنید و به منو دسترسی پیدا کنید اشتراک گذاری . دستورالعمل های زیر باید به شما در انجام این کار کمک کنند:

  1. Chrome را روی تلفن خود راه اندازی کنید و یک وب سایت باز کنید.
  2. هنگام بارگیری سایت ، روی منوی Chrome (سه نقطه) در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید و انتخاب کنید مشارکت .
  3. در لیست اشتراک گذاری ، کلیک عکس صفحه که ابزار تازه معرفی شده Chrome است.
  4. Chrome قبلاً از سایت شما اسکرین شات گرفته است. می توانید تصویر صفحه دستگاه خود را مشاهده کنید.
  5. در پایین شما سه ابزار ویرایش دارید: برش دادن و و ولزی . روی موردی که می خواهید استفاده کنید کلیک کنید.
  6. کلیک کنید بعد در بالا و سپس عکس را ذخیره کنید ، به اشتراک بگذارید یا حذف کنید.

اگر ابزار جدید در Chrome در تلفن شما نشان داده نمی شود ، وارد شوید chrome: // پرچم ها در نوار آدرس و سپس Flag را فعال کنید chrome-share-screenshot .

عکسهای صفحه را به سرعت در Chrome برای Android ضبط و ویرایش کنید

با استفاده از Chrome که اکنون یک ابزار مخصوص عکس از صفحه را به شما معرفی می کند ، دیگر لازم نیست برای ضبط و ویرایش عکس های صفحه به ویژگی ضبط صفحه نمایش تلفن خود اعتماد کنید. اکنون می توانید همه این کارها را از طریق Chrome بر روی تلفن خود انجام دهید.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *