20 بهترین تصویر زمینه پیش فرض برای هر جلسه


بزرگنمایی به استاندارد صنعت برای جلسات مجازی در دنیای امروز تبدیل شده است. حضور در جلسات از خانه به معنای کسل کننده و کسل کننده نیست. با پس زمینه پیش فرض برای بزرگنمایی مناسب ، می توانید کمی سرگرمی به کنفرانس ویدئویی خود یا احساس حرفه ای بودن اضافه کنید.

10 تصویر زمینه برای افزایش پیش فرض: تمرکز و حرفه ای بودن را حفظ کنید

هنگامی که به دنبال جلوه ای حرفه ای به ظاهر جلسه خود هستید ، می توانید از هر یک از الگوهای مقیاس زمینه پس زمینه استفاده کنید.

1. الگوهای حرفه ای پس زمینه مشخصات

اگر در یک مصاحبه یا مکالمه با مشتری هستید ، از الگوهای حرفه ای به عنوان کارت ویزیت استفاده کنید. نام ، برچسب ، اطلاعات تماس و سایر اطلاعات حرفه ای خود را در پس زمینه اضافه کنید تا طرف های دیگر بدانند که شما کی هستید و چه کاری انجام می دهید.

2. زمینه داخلی مدرن Airbnb

به همتایان خود اجازه دهید با کاغذ دیواری های Airbnb ترکیبی شگفت انگیز از مناظر داخلی و فضای باز را مشاهده کنند ، مناسب برای جلسات مقیاس بندی اگر اتاق شما کمی بهم ریخته است ، این یکی از تصاویر پس زمینه خوب برای بزرگنمایی برای ارائه بصورت آنلاین با دکور واقع گرایانه است.

3. آموزش

با الگوهای آموزشی Canva ، می توانید متن سفارشی را به پیشینه مقیاس خود اضافه کنید. به عنوان میزبان جلسه ، می توانید لیستی از قوانین ، پیام ها یا برنامه ها را برای کنفرانس مجازی اضافه کنید.

مرتبط: نحوه تغییر پس زمینه هنگام بزرگنمایی

4. نقل قول الهام بخش

همه ما هر از گاهی برای ادامه کار به الهام نیاز داریم. شما می توانید با نقل قول های الهام بخش مانند بهبود کاغذ دیواری به دیگران الهام بگیرید. نقل قول های الهام بخش مورد علاقه خود را در الگوی Canva قرار دهید و آنها را به عنوان تصویر زمینه تنظیم کنید.

5. زمینه مینیمالیستی

دکوراسیون مینیمالیستی خانه امروزه طراحی داخلی محبوب است. همچنین می توانید این را در قرار ملاقات بزرگنمایی قرار دهید. خواه خانه شما دکوراسیون مینیمالیستی داشته باشد ، استفاده از چنین کاغذ دیواری می تواند سادگی و خلاقیت را در جلسه بزرگنمایی اضافه کند.

6. پیشینه سالن کنفرانس

آیا می خواهید جلسات سنتی دفتر را به همکاران خود یادآوری کنید؟ کاغذ دیواری برای اتاق جلسات فقط برای شما مناسب است. علاوه بر اتاق های کنفرانس سنتی ، می توانید از عکس های تصادفی اتاق کنفرانس به عنوان پس زمینه استفاده کنید.

7. زمینه سلطنتی

استفاده از یک فضای داخلی سلطنتی به عنوان پس زمینه بزرگنمایی باعث ایجاد روحیه سلطنتی در جلسه می شود. می توانید پس زمینه طرح رنگی مورد علاقه خود را انتخاب کرده و در صورت تمایل ظاهری عجیب و غریب اضافه کنید.

8. زمینه سبز

اگر عاشق طبیعت هستید ، می توانید برای جلسه بزرگنمایی یک تصویر زمینه سبز تنظیم کنید. شما می توانید به همکلاسی های خود القا کنید که از عکسی از سبز به عنوان زمینه ای برای بزرگنمایی استفاده می کنند که باعث آرامش چشم شما می شود.

9. کاغذ دیواری برای دکوراسیون دیوار

آیا می خواهید از نشان دادن دیوار فرسوده به همه جلوگیری کنید؟ از تصاویر تزئینی دیوار به عنوان زمینه ای برای جلسه بزرگنمایی خود استفاده کنید و همه را با پس زمینه خود ، که شامل نقاشی ، ماسک قبیله ای ، آثار هنری و غیره است ، تحت تأثیر قرار دهید.

10. پیشینه کتابخانه خانگی

بسیاری از افراد این را به عنوان زمینه خود برای یک جلسه در بزرگنمایی دوست دارند. شما می توانید از طیف گسترده ای از کتابخانه های خانه یا عکس های موجود در قفسه ها انتخاب کنید تا در جلسه مجازی تأثیر چشمگیری داشته باشید.

10 تصویر زمینه برتر برای نمای نزدیک: عجیب باشید و سرگرم شوید

جلسات مجازی همیشه نباید جدی باشند. در صورت وقایع مانند تولد ، سالگرد و مهمانی ها برای موفقیت می تواند غیر رسمی باشد یا اگر مدیریت شما اجازه دهد می تواند در هر روز کاری باشد. در اینجا برخی از زمینه های گاه به گاه وجود دارد که می توانید برای مقیاس قرارها از آنها استفاده کنید.

1. تصویر زمینه جنگ ستارگان

تصور کنید که در جلسه بزرگنمایی خود از کهکشان یا از اتاق کنترل ستاره مرگ حضور داشته باشید. درست است، واقعی! وجود تصاویر پس زمینه شگفت انگیز جنگ ستارگان در کنفرانس Zoom این امکان را فراهم می کند. همچنین به شما کمک می کند تا با سایر طرفداران جنگ ستارگان در بین هم سن و سالان خود ملاقات کرده و مکالمه ای را شروع کنید.

2. تصویر زمینه هری پاتر

جادوی Zoom Meeting را از دنیای عجیب هری پاتر پخش کنید. برای بزرگنمایی از تصاویر اتاق غذاخوری هاگوارتز یا اتاق سرویس به عنوان نور پس زمینه برای بزرگنمایی استفاده کنید تا دیگران از اندازه فن خود مطلع شوند. این کاغذ دیواری در ماه های سردتر مناسب ترین حالت است.

3. تصویر زمینه بازی تاج و تخت

میراث این مجموعه تلویزیونی بسیار محبوب از طریق الگوهای رفتاری و تصاویر پس زمینه ادامه دارد. لازم نیست در نبرد برای تخت آهنین پیروز شوید – فقط تصویر رایگان تصویر زمینه زوم را بارگیری کنید و یک پادشاه یا ملکه شوید.

4. تصویر زمینه سیمپسون

آیا شما عاشق سیمپسون هستید؟ سپس باید مبل را در اتاق نشیمن به یاد بیاورید که خانواده از نمایش های تلویزیونی لذت می بردند. همچنین می توانید با گرفتن این تصویر از اتاق نشیمن به عنوان زمینه ای برای بزرگنمایی ، عشق خود را به سیمپسون نشان دهید.

5. تصویر زمینه نمو را پیدا کنید

اگرچه دیزنی Finding Nemo را در سال 2003 اکران کرد ، اما هنوز هم یکی از محبوب ترین فیلم های انیمیشن است. بزرگسالان و کودکان هم فیلم را دوست دارند. به راحتی می توانید این تصویر جالب زیر آب را برای یک جلسه مجازی به تصویر زمینه تبدیل کنید.

6. پیش زمینه تبریک

می توانید از الگوی پیش زمینه تبریک برای یک سالگرد تجارت یا رویداد دیگر استفاده کنید. می توانید این الگوها را برای ایجاد تصاویر پس زمینه متناسب با مناسبت ها ، مانند تولد ، سالگرد ، والدین جدید ، موفقیت های مهم و موارد دیگر ، سفارشی کنید.

7. این زمینه خوبی است

میم ها دیگر فقط به شبکه های اجتماعی محدود نمی شوند. امروزه ، مردم از الگوهای رفتاری در همه جا استفاده می کنند ، بنابراین چرا از آنها به عنوان تصویر زمینه بزرگ برای جلسات استفاده نمی کنید. در میان بسیاری از الگوهای رفتاری شوخ طبع و کنایه آمیز ، الگوی رفتاری “این خوب است” یکی از جالبترین تصاویر پس زمینه برای نشست بزرگ است. این میم همچنین می تواند این پیام را به شما منتقل کند که شما عزم راسخ برای انجام تکالیف را دارید ، حتی اگر جهان در آتش باشد.

8. تصاویر پس زمینه حیوانات سرگرم کننده

اگر دوستدار حیوانات هستید ، برخی از حیوانات سرگرم کننده را به پس زمینه جلسه بزرگنمایی اضافه کنید. شما می توانید با همراه خود پارس کنید یا یک گربه را که دارای تصاویر پس زمینه خوبی است برای بزرگنمایی لرزید. علاوه بر این ، حیوانات سرگرم کننده دیگری مانند پانداها ، لاماها ، لمورها ، زرافه ها ، تنبل ها و موارد دیگر. آنها می توانند شما را در جلسه مقیاس همراهی کنند.

9. پیش زمینه بلندر BBC

در سال 2017 ، پروفسور رابرت کلی با کار سرگرم کننده از فیلم خانگی ظاهر شد. اکنون که تکالیف بزرگترین واقعیت است ، همه والدین دارای فرزندان خردسال می توانند از پس این حادثه ناگوار برآیند. افزودن این به عنوان زمینه ای برای قرار ملاقات خود با زوم ، قطعاً لبخند همکاران شما را برمی انگیزد.

10. پیشینه فیلم: درخشان | ماتریس

اگر در یک جلسه گاه به گاه شرکت می کنید ، می توانید موضوع فیلم مورد علاقه خود را نیز اضافه کنید. اگر از طرفداران داستان های علمی تخیلی هستید ، می توانید نمایشگر ماتریس را در پس زمینه اضافه کنید. برای طرفداران وحشت ، بازی در هتل برای فیلم درخشان بهترین راه برای نشان دادن حواس شماست.

مرتبط: زوم از چه مقدار داده استفاده می کند؟

آیا می خواهید از جمع متمایز شوید؟ عکس خود را به عنوان پس زمینه برای بزرگنمایی اضافه کنید

شاید بخواهید خلاقیت خود را با تصاویر منحصر به فرد نشان دهید. هر یک از عکسهایی که می گیرید می تواند زمینه خوبی برای جلسات بزرگنمایی شما باشد. در اینجا نحوه استفاده از این تصاویر به عنوان تصویر زمینه برای قرارهای بزرگنمایی آمده است:

  1. پس از ورود به زوم ، بر روی تصویر بزرگنمایی تصویر کلیک کنید و سپس انتخاب کنید تنظیمات .
  2. برگه را انتخاب کنید پس زمینه پیش فرض در نوار منوی سمت چپ واقع شده است.
  3. اکنون تصویری را که انتخاب کرده اید با کلیک بر روی نماد بارگذاری کنید افزودن (+) برای تنظیم آن به عنوان تصویر زمینه ، بزرگنمایی کنید.

با بهترین تصاویر پس زمینه بزرگنمایی ، به هر برخورد مجازی استعداد بصری اضافه کنید

خواه این کار باعث خسته شدن دفتر خانه شود یا مخفی کردن اتاق خواب کمی آشفته در حال حاضر ، همیشه می توانید کاغذ دیواری بزرگنمایی را در جلسات مجازی اضافه کنید. برای تنظیم حالت کنفرانس ویدئویی در صورت لزوم می توانید از لیست بهترین پس زمینه های بزرگنمایی پیش فرض در بالا کمک بگیرید.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *