تیم های موبایل مایکروسافت به زودی ابزار ترجمه قدرتمندی خواهند داشت


انتقال تدریجی به کار از راه دور گفتگو با مردم سراسر جهان را بدون ترک کاناپه راحت تر کرده است. مایکروسافت می خواهد ارتباطات بین المللی را با استفاده از برخی ابزارهای ترجمه برای تیم های موبایل آسان کند.

نرم افزار جدید تیم ترجمه مایکروسافت

غول فناوری ردموندی اخیراً این ویژگی جدید را در نقشه راه مایکروسافت 365 اعلام کرده است. نقشه راه راهی است که مایکروسافت به همه می دهد تا بدانند روی چه چیزی کار می کند و چه زمانی مردم انتظار دارند هر ویژگی منتشر شود.

مرتبط: نکات و ترفندهایی برای استفاده از تیم های مایکروسافت

مایکروسافت ویژگی ترجمه جدید را به دو قسمت تقسیم کرده است. نیمه اول مربوط به “تیم های مایکروسافت: ترجمه پیام جاسازی شده در کانال های Android” است و نیمه دیگر مربوط به نسخه iOS است.

هر کدام را که انتخاب کنید ، توضیحات یکسان است:

ترجمه پیام های جاسازی شده در کانال ها به کاربران امکان می دهد پست ها و پاسخ های کانال را به زبان مورد نظر خود ترجمه کنند. برای ترجمه پیام ، پست را در کانال فشار داده و نگه دارید یا پاسخ دهید ، و سپس “ترجمه” را انتخاب کنید. پیام / پاسخ پیش فرض به زبان رابط کاربر ترجمه خواهد شد. اگر می خواهید زبان زیرنویس را تغییر دهید ، به تنظیمات ترجمه عمومی بروید.

اندروید و iOS به عنوان “در حال توسعه” علامت گذاری شده اند و تاریخ انتشار برای ژوئیه 2021 تعیین شده است. به همین ترتیب ، طولی نخواهد کشید که پیام ها را به عنوان تلفن حرفه ای به تلفن همراه ترجمه می کنید.

ارتباط با تیم های مایکروسافت را تسهیل کنید

اگر در یک شرکت چند زبانه کار می کنید ، می دانید که پیمایش در مانع زبان و انجام کار چقدر دشوار است. خوشبختانه سازمان های Microsoft Teams به زودی ابزارهای ترجمه مفیدی را برای گوشی های خود در نظر خواهند گرفت ، خواه از Android یا iOS استفاده کنند.

مایکروسافت اخیراً در بازار ترجمه موبایل پیشرفت چشمگیری داشته است. به عنوان مثال ، سعی در اجرای برنامه جدید ترجمه دسته ای ، ترجمه سایر افراد در زمان واقعی است.

اعتبار تصویر: kaneda313 / Shutterstock.comمنبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *