فناوری HyperCharge 200W شیائومی می تواند تلفن شما را فقط در 8 دقیقه شارژ کند


شیائومی سریع ترین راه حل های شارژ با سیم و بی سیم را برای تلفن های هوشمند نشان می دهد. در حالی که راه حل های شارژ سریع 100 وات از برخی تولیدکنندگان چینی را مشاهده کرده ایم ، شیائومی در حال افزایش است.

این شرکت راه حلی برای شارژ سریع با کابل 200 وات و فناوری شارژ بی سیم 120 وات برای تلفن های هوشمند ارائه داده است.

HyperCharge Tech شیائومی رکورد جدیدی در جهان ثبت می کند

شیائومی فناوری HyperCharge 200 وات Mi 11 Pro را با باتری 4000 میلی آمپر ساعت معرفی کرده است. تلفن در کمتر از 8 دقیقه از 0 تا 100 درصد شارژ می شود ، در حالی که شارژ 50 درصدی فقط 3 دقیقه طول می کشد.

در مورد فناوری شارژ بی سیم 120 وات ، این گوشی Mi 11 Pro را فقط در یک دقیقه اصلاح کرد و به 10 درصد رساند ، در حالی که 50 درصد شارژ 7 دقیقه به طول انجامید. فقط 15 دقیقه طول کشید تا تلفن کاملاً شارژ شود.

شیائومی ادعا می کند که جدیدترین فناوری HyperCharge آن رکورد جدیدی در سرعت شارژ ، سیمی و بی سیم ثبت کرده است.

اعلامیه شیائومی جزئیات مهم را از دست نمی دهد. شارژ سریع باتری از عمر مفید آن می کاهد ، شیائومی در پیام خود به صراحت آن را بیان نکرده است. این نیز دلیل آن است که ما راه حل های گسترده شارژ کابل 100 وات را ندیده ایم ، اگرچه تولید کنندگان گوشی های هوشمند چینی بیش از یک سال است که آنها را نشان می دهند.

این راه حل های شارژ سریع معمولاً ثبت اختراع می شوند. این بدان معناست که برای رسیدن به این سرعت شارژ سریع نیاز به استفاده از شارژر مخصوص و کابل USB-C دارید.

این شرکت همچنین اشاره نکرد که آیا جدیدترین فناوری HyperCharge آن به زودی وارد دستگاه های مصرفی خواهد شد یا خیر. با توجه به اینکه راه حل شارژ سریع شارژمی قبلی 100 وات شیائومی کاملاً امری عادی نبود ، به راحتی می توان گفت فناوری HyperCharge 200 وات فقط یک نمایش فنی برای آینده قابل پیش بینی باقی خواهد ماند.

مرتبط: OPPO نشان دهنده خاتمه شارژ بی سیم هوا در آینده است

شیائومی قبلاً فناوری شارژ بی سیم 80 وات را تجربه کرده است

این اولین باری نیست که شیائومی چنین فناوری شارژ بی سیم سریع یا بی سیم را نشان می دهد. دو سال پیش ، شیائومی فناوری شارژ سریع 100 وات را اعلام کرد که می تواند باتری 4000 میلی آمپر ساعت را فقط در 17 دقیقه شارژ کند. سپس ، سال گذشته ، این شرکت فناوری شارژ بی سیم 80W را اعلام کرد ، که Mi 10 Ultra را با باتری 4000mAh خود به صورت بی سیم تنها در 19 دقیقه شارژ می کند.

شیائومی به اعتبار خود ، Mi 10 Ultra را سال گذشته با سرعت اسمی شارژ کابل 120 وات در چین راه اندازی کرد. با این حال ، آزمایشات نشان داده است که تلفن هرگز با سرعت کامل 120 وات شارژ نمی شود ، اگرچه شارژ کامل باتری 4000 میلی آمپری هنوز تنها 21 دقیقه طول می کشد.

OPPO و Realme همچنین هر دو راه حل شارژ سریع بی سیم و بی سیم را با سرعت شارژ تا 120 وات نشان دادند. با این حال ، هنوز هیچ یک از شرکت ها برای اولین بار فناوری را به یک محصول مصرفی وارد نکرده اند.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *