تسلا متقاضی نام تجاری جدیدی شده است و “رستوران شارژ ایستگاه” که 3 سال است یخ زده است در راه است؟


پس از 3 سال تفکر و 3 سال سکوت ، سرانجام طرح تسلا برای افتتاح یک رستوران جنبش جدیدی پیدا کرد.

به گفته رسانه خارجی الکتریک ، تسلا در تاریخ 27 ماه مه سندی را به اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده تسلیم کرد و در آن درخواست سه علامت تجاری جدید از جمله “خدمات رستوران ، رستوران های پاپ آپ ، کافه ها و رستوران های خانگی” را ارائه داد. اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده اعلام کرد که این برنامه شرایط اولیه آزمون را پشت سر گذاشته و قرار بود حدود 27 آگوست برای بررسی به یک وکیل ارائه شود.

این بار تسلا متقاضی نام تجاری جدیدی با نام تجاری خدمات رستوران خود است که در حال آماده سازی برای راه اندازی برنامه “ایستگاه شارژ رستوران فوق العاده” است. این طرح به طور رسمی در سال 2018 پیشنهاد شد. ماسک گفت که او می خواهد یک رستوران به سبک قدیمی به ایستگاه شارژ اضافه کند تا صاحبان اتومبیل بتوانند از خدمات رستوران در طول اختلاف شارژ لذت ببرند.

و صادقانه بگویم ، این در مورد ساخت نسخه Plus ، MAX گاراژ است.

در یک برنامه اخیر برای نام تجاری تسلا ، از “تسلا” ، حرف “T” و نام تلطیف شده تسلا استفاده شده است ، که همچنین به این معنی است که رستوران در ایستگاه شارژ با نام تجاری “رستوران تسلا” ظاهر می شود.

brand نام تجاری تلطیف تسلا

اگرچه هنوز نتیجه مشخص نیست ، اما ماسک انتظاراتی در توسعه پروژه “رستوران سوپر شارژ ایستگاه” دارد ، اما مردد است. 3 سال از ایده اصلی می گذرد و تجارت رستوران برای همیشه مسدود شده است. اما تلاش های “کوچکی” در ایستگاه های شارژ همه جا وجود داشت که تسلا ایجاد کرد.

بیایید اقدامات “کوچکی” را که تسلا برای آزمایش آب در غذا در طول سالها انجام داده است ، لیست کنیم:

  • در سال 2017 ، تسلا اتاق نشیمن صاحب خودرو را به ایستگاه شارژ کیتمن اضافه کرد ، جایی که دارندگان ماشین می توانند تلویزیون تماشا کنند و قهوه بنوشند.
  • در سال 2018 ، ماسک رسما اعلام کرد: ساخت ایستگاه شارژ با گارسون در اسکیت غلتکی ، راکر و رستوران های قدیمی در لس آنجلس.

▲ ماسک را در توییتر به اشتراک بگذارید

  • سپس ، در پاسخ به نظر طرفداران ماسک ، “سرویس تحویل خودرو” را برای یک رستوران در یک ایستگاه شارژ تصور کنید: به محض ورود مالک به ایستگاه شارژ ، منو به طور خودکار در وسط صفحه تسلا برای راننده ظاهر می شود تا انتخاب کند سفارش دادن
  • در مارس 2018 ، وی درخواست ساخت مجوز ساخت یک “رستوران فوق العاده و ایستگاه شارژ” در سانتا مونیکا را داد ، اما بازداشت شد زیرا شورای سانتا مونیکا مجبور شد ارزیابی کند که آیا این سایت برای مسکن ارزان قیمت استفاده شده است یا خیر.
  • در مارس 2021 ، تسلا مجدداً رستوران و ایستگاه شارژ را در سانتا مونیکا سفارش داد. برنامه نصب آن در بزرگترین ایستگاه شارژ V3 ، با 62 پایه شارژ و توالت های عمومی است.

موقعیت یک ایستگاه سوپرشارژ در سانتا مونیکا تصویر از: برقی

  • در آوریل 2021 ، ماسک سندی را تأیید کرد که تأیید می کند: یک ایستگاه جدید شارژ به سانتا مونیکا می آید ، جایی که می توانید در دهه پنجاه از فیلم های شام و ماشین لذت ببرید.

اگر این طرح بدون مشکل انجام شود ، سانتا مونیکا اولین ایستگاهی خواهد شد که تسلا را با یک رستوران پر می کند. تسلا که قبلاً هیچ تجربه ای در کار پذیرایی نداشته است ، وارد صنعت پذیرایی نیز خواهد شد و امکان همکاری با رستوران های زنجیره ای وجود دارد.

# خوش آمدید برای پیگیری حساب رسمی WeChat Aifaner: Aifaner (شناسه WeChat: ifanr) ، محتوای هیجان انگیزتری در اسرع وقت در اختیار شما قرار می گیرد.

تخته سه لا Ai لینک اصلی · مشاهده نظرات · سینا ویبومنبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *