نحوه ارسال پرداخت به سازندگان باشگاه مورد علاقه خود


Clubhouse Payments ، یک ویژگی جدید درآمدزایی را راه اندازی می کند که در آن می توانید از طریق برنامه برای سازندگان مورد علاقه خود پول ارسال کنید.

در اینجا یک مرور سریع از نحوه ارسال پول برای کاربرانی که از تعامل با آنها در این سیستم عامل لذت می برید ، آورده شده است.

پرداخت پاداش محتوای رسانه های اجتماعی را فعال کنید

Clubhouse قبلاً با اضافه کردن یک ویژگی پرداخت به شما علاقه مند است که به شما امکان می دهد سازندگان را از طریق برنامه های شخص ثالث هدف قرار دهید. مزایای افراد با نفوذ این است که می توانند درآمد اضافی برای سرمایه گذاری در محتوای خود ایجاد کنند.

موضوعات مرتبط: توییتر Clubhouse Clone را برای هرکسی با بیش از 600 دنبال کننده باز می کند

اما پرداخت تنها راهی نیست که Clubhouse به سازندگان کمک می کند تا از این برنامه درآمد کسب کنند. برنامه رسانه های اجتماعی همچنین دارای نرم افزار ابتکاری است.

برنامه Creator که در مارس 2020 راه اندازی شد ، هدف آن ارائه مهارت هایی برای توسعه پیروان خود – و در نتیجه کسب درآمد از حساب های آنها است.

برخی از مواردی که باید قبل از پرداخت در Clubhouse به خاطر داشته باشید

هنگام استفاده از ویژگی پرداخت های Clubhouse باید دو نکته را بخاطر بسپارید. در زیر ذکر شده است:

1. باشگاه پرداختها را از طریق نوار پردازش می کند

هنگام ارسال پول به یک خالق ، متوجه هزینه اندکی برای پردازش کارت خواهید شد. این مستقیماً به Stripe ، شریک پردازش پرداخت کلاب هاوس می رسد.

2. باشگاه از پرداخت شما کسر نمی کند

برخلاف سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ، این شرکت درصدی از پرداخت های شما را دریافت نخواهد کرد. وقتی برای یک خالق پول می فرستید ، او 100 درصد پرداخت شما را دریافت می کند.

نحوه ارسال پول به خالق Clubhouse

کلوپ ها با 5 دلار شروع به انتخاب گزینه های استاندارد می کند. با این وجود می توانید مبلغی را که می خواهید به صورت دستی ارسال کنید نیز تعیین کنید.

موضوعات مرتبط: درآمد افراد در این باشگاه چگونه است؟

ارسال پول به کلاب هاوس آسان است و به سه مرحله ساده نیاز دارد. نحوه کار آن در اینجا است:

  1. نمایه سازنده مورد نظر برای لمس را لمس کرده و از فعال بودن ویژگی اطمینان حاصل کنید.
  2. به پایین صفحه بروید و روی ضربه بزنید پول بده .
  3. مبلغی را که می خواهید برای آنها ارسال کنید وارد کنید. اولین باری که این کار را انجام می دهید ، از شما خواسته می شود که اطلاعات کارت اعتباری یا بدهی خود را ارائه دهید. پس از انجام این کار ، آنها پرداخت را دریافت می کنند.
گالری عکس (2 عکس)

پشتیبانی از سازندگان کلاب هاوس

Clubhouse Payments راهی عالی برای حمایت و پاداش دادن به سازندگان محتوای موردعلاقه شما به خاطر تلاش هایشان به روشی واقعی است. ارسال پول آسان است و شما می توانید بدون نیاز به استفاده از برنامه دیگری ، همه کارها را انجام دهید.

با ویژگی پرداخت ، همانند سایر اقدامات Clubhouse ، سازندگان محتوا می توانند درآمد اضافی کسب کنند تا در ایجاد محتوای بهتر سرمایه گذاری کنند.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *