چه موقع فیس بوک مسنجر رمزگذاری انتها به انتها را معرفی می کند؟


مسنجر فیس بوک آسان است و دارای ویژگی های عالی است. همچنین می توانید از طریق تلفن و رایانه از این سرویس استفاده کنید. اما برخی از کاربران ممکن است عدم رمزگذاری پایان به پایان را پیش فرض بدانند.

به همین ترتیب ، بسیاری از مردم تعجب می کنند که چه زمانی سرویس به صورت پیش فرض برای رمزگذاری انتها به انتها معرفی می شود. این مقاله همراه با بحث در مورد چرایی واقعی نبودن آن پاسخ را نشان می دهد.

چه موقع فیس بوک مسنجر رمزگذاری انتها به انتها را معرفی می کند؟

فیس بوک از برنامه های خود برای معرفی رمزگذاری مجازی end-to-end در مسنجر خبر داده است.

این موضوع در پستی از آوریل 2021 توسط مدیر پیام رسان گیل کنت در اتاق خبر فیس بوک توضیح داده شد.

با این حال ، کنت افزود که این تجارت یک پروژه بلند مدت است. در اولین فرصت ، مصرف کنندگان باید انتظار داشته باشند که این ویژگی در سال 2022 راه اندازی شود.

چرا مکالمات مسنجر فیس بوک رمزگذاری نشده است

چیزی که همه کاربران فیس بوک می توانند تصدیق کنند سهولت دسترسی به مسنجر است. از طریق هر دستگاه متصل به اینترنت می توانید به راحتی وارد حساب خود شوید. فیس بوک به شما اجازه می دهد تا همزمان از طریق چندین دستگاه وارد حساب خود شوید.

موضوعات مرتبط: کدام برنامه ها از رمزگذاری کامل برای بهبود حریم خصوصی شبکه استفاده می کنند؟

ویژگی دیگر مسنجر نحوه همگام سازی چت های شما در هر دستگاهی که استفاده می کنید است. اما در مورد سیستم عامل های پیام رسانی که رمزگذاری مجازی از انتها به انتها را ارائه می دهند ، نمی توان همین را گفت

همزمان می توانید از بیشتر یک پیام به بیشتر این پیام ها دسترسی داشته باشید و همه پیام های قدیمی در صورت وجود سوئیچ دستگاه از بین می روند ، مگر اینکه چت ها بایگانی شوند. در این حالت ، دیگر از انتها به انتها رمزگذاری نشده است.

انگیزه فیس بوک برای دسترسی آسان به این سیستم عامل دلیل آن است که رمزگذاری پایان به پایان را به طور پیش فرض در مسنجر ارائه نمی دهد.

آیا لازم است نگران حریم خصوصی گپ های مسنجر خود باشید؟

معمولاً زیاد نباید نگران حریم خصوصی مکالمات مسنجر خود باشید. و اگر می خواهید پیام های رمزگذاری شده را ارسال و دریافت کنید ، می توانید از ویژگی Secret Chats استفاده کنید.

اما اگر ترجیح می دهید از یک پلت فرم پیام رسانی استفاده کنید که رمزگذاری مجازی از انتها به انتها را ارائه می دهد ، گزینه های زیادی وجود دارد. پس چرا آنها را امتحان نکنید و ببینید که چگونه آنها را دوست دارید.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *